12 Haziran 2011 Milletvekili Seçimleri Sandık Seçmen Sorgulama

Seçmen listeleri, bugünden itibaren (18 Mart 2011) muhtarlıklarda askıya çıkarılıyor. Seçmen listelerinden isim sorgusu ise internetten yapılabiliyor özelininde. Yurtdışında yaşayan vatandaşların listesi de YSK’nın sitesinde yayınlanacak.Oy kullanacağınız yeri bilmiyorsanız buradan öğrenebilirsiniz yenisininde.

İşte 12 Haziran 2011 Seçimleri için sandık seçmen sorgulama ve seçim takvimi:

12 Haziran 2011′de yapılacak milletvekili genel seçiminde kullanılacak seçmen kütüklerindeki bilgilerin güncellenmesi amacıyla muhtarlıklarda bugünden itibaren askıya çıkarılan seçmen listeleri 31 Mart’a kadar askıda kalacak müşteriside. Seçmen listelerinden isim sorgusu ise YSK’nın internet sitesindeki seçmen sorgulama sayfasından yapılabiliyor üniversiteside.

SEÇMEN LİSTESİNDEN İSİM VE ADRESİNİZİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Google Aramaları:

sandık sorgu, akp se, chp seçim sandığı, chp seçmen sorgu, AKP SEÇMEN LİSTESİ, chp seçim sandık, 2011 milletvekili seçmen listesi, 12 haziran , akp seçim listesi
2011 Erzurum Milletvekili Aday Adayları AKP-CHP-MHP
ısparta 2011 AKP Milletvekili Adayları Tam Listesi
Sp 2011 Milletvekili Adayları Saadet Partisi
tokat 2011 AKP Milletvekili Adayları Tam Listesi
erzurum 2011 MHP Milletvekili Adayları Tam Listesi
12 Haziran 2011 Milletvekili Seçimleri Sandık Seçmen Sorgulama yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Ayrıca Konu İle İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formu

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu

Evim Şahane Başvuru Formu