Kaç Günde Bir Adet Görülür Düzenli Adet Günleri

Normal sağlıklı bir bayanda adet kanaması on iki – on üç yaşlarında başlar ancak sekiz yaşından önce adet olma ya da  on yedi yaşına gelmesine karşın adet olmama birtakım hastalıkların belirtisi ve işareti olabilir. Normalde 21-35 günde bir yineleyen bu kanamaların yirmi bir günden daha sık ya da otuz beş günden daha fazla gecikerek olması da üzerinde  durulması  icap eden husular arasındadır. Adet kanamaları kırk yedi yaş dolayında Türkiye’de son bulur. Menopoz adı verilen bu tarihin de beş-altı sene  gecikmesi birtakım  önemli hastalıkların ihtimalini artırmaktadır.

Google Aramaları:

normal adet kaç günde olur, düzenli , normal adet kac gunde bır olur, düzenli adet kaç günde olur, adet kaç günde bir görülür, kaç günde bir adet olunur, adet kac günde bir olur, düzenli adet günleri, kaç günde adet görülür, kaç günde bir adet görülür, adet günü kaç gündür, adet günleri kaç günde bir olur, regl kaç günde bir, kaç günde bir regl olunur, adet günü kaç günde bir olur
Cilt düşmanı yiyecekler
Anti Aging Nedir,Nasıl Yapılır?
Sivilceler nasıl kurtulabilirim, Sivilceler için cilt bakım maskeleri
Selülit Nedenleri Selülit Nasıl Önlenir Öneriler
Anne Sütü Nedir Emzirme Pozisyonları Bebek Anne Sütüne İhtiyacı Varmı
Kaç Günde Bir Adet Görülür Düzenli Adet Günleri yazısına ait etiketler : , ,
Kaç Günde Bir Adet Görülür Düzenli Adet Günleri yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Ayrıca Konu İle İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formu

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu

Evim Şahane Başvuru Formu