2013 model Renault Symbol Fiyatı ve Araç Özellikleri

Renaultİstanbul Auto Show’da 2013 model Yeni Symbol’ün dünya ile ilk tanışmasını gerçekleştirdi. Tasarım olarak yenilenen Renault Symbol, Türkiye’de en çok tercih edilen otomobiller arasında her zaman yerini almayı başarmıştır.

Yeni Symbol, yeni tasarlanmış ön yüzü, iç mekanına kazandırılmış konforu ve motor seçenekleri ile dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. İyi bir işçiliğe sahip Yeni Symbol, akıcı ve seçkin çizgilere sahip. Aracın orta konsoluna monte edilmiş 7’’ dokunmatik ekran Renault R-NAV sistemi kullanılan navigasyon ve multimedya teknolojisi bulunmakta.

Düşük tüketimli, çevreye saygılı ve performansı yüksek yeni nesil motor seçenekleri ile kullanıcılarını karşılıyor. 0.9 Turbo 90HP ve 1.2 16v 75HPbenzinli motor seçeneklerinin yanında ayrıca; 1.5dCi 75HP ve 1.5dCi 90HP motor seçenekleri de bulunmakta.

Her zaman Türkiye’de satılan ilk üç otomobil arasına girmeyi başaran Renault Symbol yeni modeli ile de bunu başaracak gibi görünüyor.  Renault Symbol 2013 yılı başı itibarı ile Türkiye pazarında 28 Bin TL’den başlayan fiyatlarla yerini alacak.

Google Aramaları:

renault symbol 2013, yeni symbol 2013, 2013 symbol özellikleri, symbol 2013, 2013 symbol, symbol 2013 özellikleri, yeni symbol, 2013 symbol fiyatları
Dacia Duster Özellikleri ve Fiyatları
Jeep Grand Cherokee
Nissan Juke R Fiyatı Resimleri Özellikleri
Bmw Gran Coupe Araç Özellikleri ve Resimleri
2012 Yılında Motorlu Taşıt Vergisi MTV Ne Kadar Fiyatları
2013 model Renault Symbol Fiyatı ve Araç Özellikleri yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Ayrıca Konu İle İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formu

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu

Evim Şahane Başvuru Formu