Justin Bieber – Baby Şarkısı Dinle Sözleri

Justin Bieber’ın ilk single’ı One Time oldukça iyi bir çıkış yakalamış ve One Less Lonely Girl single ile birlikte Kanada Hot 100’de 15’e, Bilboard Hot 100’de ise ilk 20’ye girme başarısı elde etmiştir. Bieber’ın ilk albümü “My World” 17 Kasım 2009’da çıkmıştır. Ayrıca 2. devam albümü “My World 2″ büyük başarı yakalamış, albümden çıkan ilk single Baby uluslararası başarı elde etmiştir, Baby klibi ile dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube’da en çok izlenen video rekorunu kırmıştır. 2010 yılı Amerikan Müzik Ödülleri’nde “Yılın Sanatçısı”, “Yılın Pop/Rock Albümü”, “Yılın En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı” ve “Yılın En İyi Pop/Rock Erkek Sanatçısı”, 2010 yılı MTV Video Müzik Ödülleri’nde “En İyi Yeni Sanatçı” ve 2010 yılı MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde “Yılın Erkek Sanatçısı” ödülünü kazanmıştır.

Google Aramaları:

beybi şarkısı, castın bibır beybi dinle, jastin bibır beybi dinle, beybi dinle, beybinin şarkısı, jastin bibır dinle, jastin bibır baby dinle, jastin bib?r baby dinle, beybi şarkısı dinle, jastin bibır beybi, jastin bibır beybi dinle youtube, eybi beybi şarkısı, jastin bib?r dinle, castın bibır beybi, beybi şarkıları
Ebru Gündeş Ağlamayacağım Albümü
Ogün Şanlısoy Ben Albümü Dinleyin
Aşkın Masum Çocukları Albümü Funda Arar 2011
達令你所有美麗 說你愛我-S.H.E
Cem Karaca Unut Beni Dinle Öyle Bir Geçer Zamanki Evlenme Sahnesi
Justin Bieber – Baby Şarkısı Dinle Sözleri yazısına ait etiketler : ,
Justin Bieber – Baby Şarkısı Dinle Sözleri yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Ayrıca Konu İle İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formu

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu

Evim Şahane Başvuru Formu