LC Waikiki’de Bayram Kampanyası

Türkiye’nin hazır giyimde lider markası LC Waikiki, bayrama özel hazırladığı koleksiyon ve uygun fiyat politikasıyla tüm ailenin bayram coşkusunu artırıyor. LC Waikiki’nin bayram özel koleksiyonuyla bayramlık seçmek keyfe dönüşüyor. Ulaşılabilir modanın adresi LC Waikiki, bayram alışverişin en yoğun olacağı 29 Ağustos tarihine kadar, tüm cadde mağazalarını saat 01.00’e kadar açık tutuyor. LC Waikiki yetişkin, genç ve çocuk reyonlarından beğendiğiniz ürünleri geç saatlere kadar ailecek seçmenin keyfini çıkartın.

Google Aramaları:

elsiva, elsiva 2, elsiva vaikiki, elsiva giyim, elsivada indirim, elsiva2, elsivada indirimli ürünler, elsivaiki, elsivaki, elsiva vakiki, elsıwa, elsiva çocuk, vaikiki, el siva, wakiki 2011
Avea Fanboard Kampanyasına Nasıl Katılırım
Focus'layan Kazansın Ford Çekiliş Sonuçları
Türk Telekom Boyner Kozmetik Kampanyası
Ttnet İpad Kampanyaları
Turkcell Lumia 920 Kampanyası
LC Waikiki’de Bayram Kampanyası yazısına ait etiketler : , ,
LC Waikiki’de Bayram Kampanyası yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

2 Comments »

  • habibe ayyıldız demiş ki:

    giysiler

  • habibe ayyıldız demiş ki:

    giysilere ayakkabılara bakmak istiyoruz

Ayrıca Konu İle İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formu

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu

Evim Şahane Başvuru Formu