Facebook Fotoğraf Albümlerini Gizleme Yöntemi Nasıl Yapılır

Facebook yeniden gizlilik ayarlarını düzenlediği için arkadaş listesinde olduğu gibi fotoğraf albümlerinde de daha yararlı ayarlamalar gerçekleştirdi. Bu ayarlamalar sayesinde fotoğraflarınızı arkadaş listenize yada belli arkadaşlarınıza veya sadece kendiniz görebileceğiniz biçimde düzenleyebilirsiniz. Bu sayede resim albümlerinizdeki resimlerin başkaları tarafından çalınmasının önüne geçebilirsiniz. İşte yapılması gereken işlemler: 1- Gizlilik kısmına giriyoruz. Kişisel Bilgiler ve Gönderiler seçeneğine tıklıyoruz.  2- Fotoğraf Albümleri seçeneğinin sağ tarafındaki Ayarları Düzenle kısmına tıklıyoruz.  3- Profil Resimleri kısmından istediğiniz seçeneği ayarlıyorsunuz.  4- Kimsenin görmesini istemiyorsanız Özelleştir seçeneğine girerek Sadece Ben seçeneğini seçebilirsiniz.  Artık resimlerinizi istemediğiniz insanlara göstermek zorunda kalmayacaksınız. Ayrıca Bunu şu kişilerden gizle seçeneği sayesinde kişilere yada arkadaş listenizde belirlediğiniz gruplara koyabilirsiniz. Resimleri büyütmek için üzerine tıklamanız yeterlidir.

Google Aramaları:

2012, facede albüm silme, facebook fotoğraf silme 2012, facebook ta fotoğraflarımı nasıl gizlerim 2012, facede fotolarımı nasıl gizlerim 2012, facebook albüm silme 2012, facede foto silme 2012, facebook albüm 2012, facebookta fotoğraf silme 2012, facebookta albüm 2012, facebook albüm , facede fotograflarımı nasıl gizlerim 2012, fotoğraflarımı nasıl gizlerim 2012, fotoğraflarımı nasıl gizlerim, facede fotoğraf silme 2012
Google Pagerank Nedir Googlede Sonuçlar Nasıl Ortaya Çıkar
Windows 7 Ekran Koruyucuyu Nasıl Kapatırım?
Planking Yüzü Koyun Uzanma Çılğınlığı Nedir Resimleri Fotoları
TiviBu 'yu Daha Kaliteli Nasıl İzlerim
TTNET Yaz İndirimi TTNET Yazlık Tarifesi
Facebook Fotoğraf Albümlerini Gizleme Yöntemi Nasıl Yapılır yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Ayrıca Konu İle İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.