Facebookta Arkadaşlık İsteği Nasıl Olur

Facebook Arkadaşlık İsteğiBir arkadaşlık isteğini silme / iptal etme nasıl yapılır? Evet. İstekler sayfasında bekleyen arkadaşlık istekleri ve gizli arkadaşlık istekleri silinebilir.

Bir arkadaşlık isteğini sildiğimde, karşı taraf bunu anlar mı? Hayır.Arkadaşlık isteği, onaylanacak arkadaşlıklar listenizden kaldırılacak ve gönderene bilgi verilmeyecektir.

Bir arkadaşlık isteğini sildiğimde ne olur? Bir arkadaşlık isteğini silerseniz, İstekler sayfasından sessizce silinir. Gönderen, isteği sildiğinizi bilmeyecektir. Ancak, aynı kişi gelecekte size bir istek daha gönderebilir.

Gizli arkadaşlık isteklerimi nerede görebilirim? Gizli arkadaşlık isteklerinizin listesini İstekler sayfasında görebilirsiniz.

Bir arkadaşlık isteği aldıktan sonra “Şimdi Değil”e tıklarsam ne olur?“Şimdi Değil”in tıklanması, daha sonra karar vermeniz için isteği gizleyecektir. Birarkadaşlık isteğini gizlemeyi seçerseniz, istek bildirimi ana sayfanızda görünmeyecektir. İsteği daha sonra onaylamak veya silmek için:

1. İstekler sayfasına gidin.

2. “Gizli İstekleri Gör”ü seçin.

3. İstekleri ayrı ayrı onaylayıp silebileceğiniz gibi, gizli isteklerinizin hepsini birden de silebilirsiniz.

“Beni Arkadaş Olarak Ekleme” ve “Bana Mesaj Gönderme” bağlantıları için varsayılan ayarları nasıl düzenlerim? Kimlerin sizi arkadaş olarak ekleyebileceğini veya size mesaj gönderebileceğini “Gizlilik” sayfanızın “Temel Dizin Bilgileri” kısmından kontrol edebilirsiniz. Bir arkadaşlık isteğini gizler veya silerseniz, gönderenin haberi olmayacaktır. Buraya ulaşmak için şu adımları izleyin:
1. Herhangi bir Facebook sayfasının üstünde yer alan Hesap açılır menüsünde “Gizlilik Ayarları” seçeneğini seçin.
2. “Temel Dizin Bilgileri” kısmında “Ayarları gör”ü seçin.
3. “Bana mesajlar gönderme” ve/veya “Bana arkadaşlık istekleri gönderme” ayarlarını değiştirin.

Almış olduğum beklemedeki tüm arkadaşlık isteklerini nasıl kaldırabilirim?İstekler sayfasında, her isteğin yanında bulunan “İsteği Sil”e tıklayın

Facebook’ta arkadaşlık isteğim neden iletilmedi / Facebook ‘ta arkadaş ekleyemiyorum / Facebook arkadaşlık isteği gönderemiyorum: Bu durum ile son zamanlarda bir çok kullanıcı karşılaşmaktadır.

Bekleyen arkadaşlık isteklerim olduğu bildirimini aldım, ancakbekleyen istekleri göremiyorum. Öncelikle, lütfen bu isteği hesabınızda kayıtlı bir e-posta adresinden aldığınızdan emin olun. İstek farklı bir e-posta adresine gönderildiyse, hesabınızda gözükmeyecektir. Diğer kişiye hesabınızdan bir arkadaşlık isteği gönderebilir veya kendisinden doğru e-posta adresine arkadaşlık isteği göndermesini isteyebilirsiniz.

Gönderdiğim ve hala beklemede olan arkadaşlık isteklerini nasıl görürüm? Hangi isteklerin henüz kabul edilmediğini görebilir miyim?Şu an için sitede gönderdiğiniz ve beklemede olan tüm istekleri görebileceğiniz bir yer yoktur. Ancak, birinin profiline giderseniz aşağıdakilere bağlı olarak arkadaşlık durumunuzu anlayabilirsiniz.
– “Arkadaş olarak Ekle”yi görüyorsanız, beklemede olan bir arkadaşlık isteğiniz yoktur.
– “Arkadaşlık onayı bekleniyor”u görürseniz, henüz onaylanmamış bir istek göndermiş olduğunuzu anlarsınız.
– “Arkadaşı sil” bağlantısını görüyorsanız, arkadaşlığınızı karşılıklı onayladığınızı anlarsınız.

Google Aramaları:

facebookta arkadaşlık isteği gönderdiklerimi nasıl görebilirim, facede arkadaşlık isteği gönderdiğim kişileri görme, facede istek gönderdiklerimi görme, facebook ta istek gönderdiğin kişileri görme, facebookta arkadaş isteği gönderdiğim kişileri görme, facebook da arkadaşlık isteği gönderdiklerim, facebook kimlere arkadaşlık isteği gönderdim, facebook bekleyen arkadaşlık isteklerini iptal etme, facebookta arkadaşlık isteği gönderdiğim kişileri nasıl görebilirim, facebook ta gönderdiğim arkadaşlık isteklerini nasıl görebilirim, facebook , facebook ta kime arkadaşlık isteği, facebookta arkadaşlık isteği gönderdiklerim, facebookta arkadaşlık gönderdiklerimi nasıl görebilirim, facebookta istek gönderdiklerimi görme
iPhone App Android App User User Worth More Than An
İstanbul Bilişim’de mart ayı tüm ürünlerde indirim fırsatı
Fizy Sitesi Acıldı
Müzik için Efes Haftanın Hediyesi
Bimeks Haziran Ayı Tüm Ürünlerde %20 İndirim
Facebookta Arkadaşlık İsteği Nasıl Olur yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

One Comment »

  • fiko demiş ki:

    arkadaşım iyi hoşta birde şu istekler sayfasına nasıl gideceğimizi söyleseydin iyi olurdu bekleyen istekleri iptal edeceğim ama istekler sayfasını bulsam sana sormazdım değilmi :)))

Ayrıca Konu İle İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formu

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu

Evim Şahane Başvuru Formu