Toki 100 tl taksitle ev kampanyasına nasıl katılırım?

Hiçbir sosyal güvencesi olmayan vatandaşlar için hükümet, Cumhuriyet tarihinin en büyük konut projesini başlatıyor. Türkiye’nin her bölgesinde yoksulların oturacağı tek veya iki odalı konutlar yapılacak. TOKİ ile protokolün imzalandığını belirten Devlet Bakanı Hayati Yazıcı, projenin ayrıntılarını açıkladı. Buna göre konutlar ihtiyaç sahiplerine peşinatsız, faizsiz ve aylık 100 TL taksitle satılacak. Ödeme gücü olmayan vatandaşlardan ise iş buluncaya kadar 100 liralık aylık taksitler de alınmayacak.

Amerika’da resmî temaslarda bulunan Devlet Bakanı Hayati Yazıcı, sosyal devlet olmanın gereği olarak her zaman fakirin, fukaranın yanında olacaklarını söyledi. Yazıcı, “Amerika’ya gelmeden önce protokolü imzaladık. TOKİ’nin ürettiği 2-3 odalı 12 bin konut vardı. Şimdi bunun sayısını 50 bine çıkarıyoruz.” dedi. Bakan Yazıcı, tahminî olarak 5 yıl içerisinde bitirilmesi beklenen konutların ortalama 2 milyar liraya mal olacağını kaydetti.

Devlet Bakanı Hayati Yazıcı, sosyal yardımları tek çatı altında toplayacaklarını da söyledi. Bakan Yazıcı’nın açıklamasına göre vatandaşlara yapılan yardımların hepsinin ismi ‘asgari geçim yardımı’ olacak. Halk arasında Fak–Fuk–Fon olarak bilinen Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı da bütün yardımları koordine eden “Sosyal Yardım ve Hizmet Başkanlığı” olarak yeniden yapılandırılacak. Yeşil kart, 65 yaş aylığı gibi bütün ayni ve nakdi yardımlar bu kurumun bünyesinde olacak. Yoksullara yapılan yardım yönteminde de değişikliğe gidiliyor. Yardımlar tek sefer yerine düzenli bir şekilde ödenecek. Bu arada Türkiye’nin yoksulluk haritası çıkarılırken, yoksullar arasında da sınıflandırma yapılacak. Devletin bütün birimleri bu yoksulluk veri tabanını kullanacak.

Türkiye’deki yoksulluk oranına da değinen Yazıcı, 7 milyarlık dünyada 1,5 milyar insanın günde 1 doların altında bir parayla geçimini sağladığını, Türkiye’de bu durumda olan tek bir kişi bile olmadığını söyledi. Yazıcı, Türkiye’de günlük 4 doların altında gelire sahip 370 bin kişi olduğunu, amaçlarının 2023 yılında bu sayıyı sıfırlamak olduğunu kaydetti. Devlet Bakanı Yazıcı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bir süre önce açıkladığı yoksul vatandaşlara düzenli maaş projesini de değerlendirdi. “Var da biz mi vermedik?” diyen Yazıcı, Kılıçdaroğlu’nun ‘yoksula maaş’ vaadini şöyle değerlendirdi: “Bunun kaynağı nerede? Çıkınından mı verecek? Sayın Kılıçdaroğlu herhalde bir dönem eskaza iktidara gelirsek diye düşünüyor, ne var ne yok millete dağıtıp gidecek. Ama Türkiye’nin imkanları belli. Önce kendi belediyelerinde versinler de uygulamayı görelim.”

12 BİN KONUT HAZIR

Yoksul vatandaşlar için TOKİ’nin ürettiği 2-3 odalı 12 bin konut bulunuyor. Bu rakam 50 bine çıkarılacak. Devlet Bakanı Hayati Yazıcı, ihtiyaç sahibi vatandaşlara yapılacak bütün yardımları tek çatı altında toplayacaklarını açıkladı. Bunun için Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (Fak-Fuk-Fon) yeniden yapılandırılacak.

500 bin konut hedefine yaklaşıldı

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), son 8 yılda 475 konut inşası başlatırken, bunlardan 350 bin adedini maliklerine teslim etti. TOKİ’nin İstanbul Kayaşehir’deki 434 konutu çekilen kura ile sahiplerini buldu. Kura çekimine 1568 kişi katıldı. Çekilişi yapılan konutlar 13 adet 1+1, 125 adet 2+1, 236 adet 3+1 ve 60 adet 4+1 konut, 96, 108 ve 120 ay vadelerle satıldı. Konutların fiyatları genişlik ve vadesine göre 75 bin 944 lira ile 250 bin 929 lira arasında değişti. Çekiliş programında konuşan TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar, toplam 60 bin konutun inşa edileceği Kayaşehir’de şu ana kadar 20 bin konuta ulaştıklarını, ilk konut teslimlerinin önümüzdeki aylarda başlayacağını söyledi. Bayraktar, “Bugün çekilişi yapılacak konutların teslim tarihi 2012 Nisan ayında olacak. Ama bu tarihi öne çekmeyi düşünüyoruz. Konutlar gelecek yıl ocak–şubat aylarında teslime hazır olacak.” dedi.

Mortgage Kanunu olarak adlandırılan sistemin ülkemizde tam oturmadığını, ferdi krediyle işin yürüdüğünü anlatan Bayraktar, “Bu anlamda Amerika, İngiltere ve Japonya’nın konumuna geldiğimizde asgari geliri olan herkes konut alabilecek. Vadelerin 20 yıla kadar uzamasıyla herkes ev alabilir hale gelecek.” dedi. İstanbul Kayaşehir’in, Türkiye’de bir etapta yapılan en büyük konut uygulaması ve iddialı bir şehir olduğunu söyleyen Bayraktar, eve ihtiyacı olan her aileyi ev sahibi yapmak istediklerini, Türkiye’nin çok yakın bir zamanda bu günlere kavuşacağına inandığını dile getirdi.

İstanbul İnşaatçılar Derneği (İnder) araştırmasına göre 13 milyon nüfuslu İstanbul’da her 100 kişiden 42′si kirada oturuyor. Erdoğan Bayraktar da çekilişteki konuşmasında, belli bir süredir İstanbul’da oturan, ihtiyacı olan herkesi ev sahibi yapmak istediklerini söyledi. Türkiye genelinde 1.900′e yakın şantiyede inşaatlarının devam ettiğini belirten Bayraktar, “İstanbul’da 150 civarında şantiyemiz var. Başakşehir, Kayabaşı, Ispartakule, Halkalı ve Pendik’te konut üretim uygulamalarımız var. Kayaşehir, Türkiye’de tek etapta yapılan en büyük konut uygulaması ve burası iddialı bir şehirdir. İstanbul’da şu anda 4 ilçeden daha büyük konuma sahip. Tamamı yapıldığı takdirde 60 bine yakın konut yapılacak, 250 bine yakın nüfus gelecek. Kayaşehir, Türkiye’nin her bölgesinden insanların olacağı bir yer olacak. Yeşil alan, parklar, okullar bakımından son derece zengin bir kent parçası olacak. Ekolojik bir şehir olacak, güneş enerjisinden ve yağmur suyundan istifade edilecek.” dedi.

Google Aramaları:

toki izmir 2012, toki istanbul projeleri 2012, izmir toki evleri 2012, toki ıstanbul 2012, izmir toki 2012, toki 100 tl taksitle ev istanbul, istanbul toki evleri başvurusu 2012, toki 2012 istanbul projeleri, toki yeni projeleri istanbul 2012, Toki evleri 2012, toki evleri izmir 2012, tokinin istanbuldaki yeni projeleri 2012, toki istanbul anadolu yakası 2012, toki 2012 istanbul konut projeleri, toki 2012
14 Şubat 2010 On Numara Çekiliş Sonuçları
Japonyadaki Radyasyon Türkiyeyi Etkileyecek mi
2011 Ramazan Bayramında İstanbulda İett Ulaşım Ücretsiz Mi
20 Mart Meksika Depremi
Başbakan Erdoğan Ygs ve Dershane'yi kaldıracağız
Toki 100 tl taksitle ev kampanyasına nasıl katılırım? yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

371 Comments »

 • cemal çelik demiş ki:

  mrb bende bu 100 tl taksitle ev almak için kampanyaya katılmak istiyorum

 • sercan BARIŞ demiş ki:

  mrb bende bu 100 tllik ev almak istiyorum

 • LEZGİN BARIŞ demiş ki:

  bende 100 tl lik ev almak istıyorum

 • sevgül BARIŞ demiş ki:

  mrb bende bu 100 tl lik ev almak ıstıyorum

 • ömer BARIŞ demiş ki:

  mrb bende bu 100 tllik ev almak istıyorum

 • gÜlsüme BA demiş ki:

  MRB BEN YENİ EVLİYİM BENDE BU 100 TLLİK EV ALMAK İSTIYORUM TŞK

 • mine us demiş ki:

  bende 100 tl verilen toki evlerinden faydalanmak istiyorum bana lütfen bilgi

  verin nasıl alabilirim

 • yucell yucel demiş ki:

  arkadaşlar konu ile alakalı olarak araştırma yaptım eger hangi şehirde tokide yararlanmak isterseniz konu altına yazınız size konu hakkında bilgi yazarım

 • kemal yücel demiş ki:

  merhaba ben gaziantepliyim ve 100tl aylık ödeyerek tokiden bir daire almak istiyorum ve ne yapmam gerektiğini bilmiyorum yardımcı olursanız memnun olurum

 • yucell yucel demiş ki:

  Konunuzun yanıtı su sayfada actım yoksul grupları için hepsi aynıdır başvuru şartları ve diger bilgiler yazıyor eger anlamadığınız konu olursa sorunuz sizin için yanıtlayacağım
  http://www.domatez.net/resmi-kurumlar/toki-yoksul

 • ekrem selimoglu demiş ki:

  toki izmir karşıyakada alt gelir gurubunun girebilecegi konutlar nezaman ve nerede yapılıcek.taksitler yine 210 tl olucekmi.nasıl haberimiz olucek.agır özürlü vatandaşlarımız neden kura çekimine tabi.

 • şenol sevinç demiş ki:

  100 tl taksitle ev almak istiyorum

 • şenol sevinç demiş ki:

  ist da 100 tl taksitle ev almak istiyorum alternatif nelerdir

 • tufan odabas demiş ki:

  slm bende aileme tasitle ev almak istiyorum nasıl katılırım teşekkürler

 • rayfe başardı demiş ki:

  bende tokiden istanbul da 100 tl taksitle ev almak istiyorum
  beni bilgilendirirmisiniz

 • filiz karış demiş ki:

  merhaba ben filiz karış oğlumla sokakta kaldım 100 tl olan evlerden hemen nasıl alabilirim çok zordurumdayım

 • yucell yucel demiş ki:

  Merhaba filiz hanım eger gercekten kötü durumda iseniz ilk başta valiliğe gidiip yardım talebinde bulunabilirsiniz.

  İkinci olarak ise filiz hanım hangi bölgede oturduğunuz cünkü her şehre yapılmıyor bu 100 tl toki

 • hakan demiş ki:

  slam ben bu 100 tl lik taksitli evden almak istiyorum yardımcı olurmusunuz teş

 • zülkif ataly demiş ki:

  toki evlerinden yararlanmak istiyorum .

 • melisa kulaç demiş ki:

  kocaelideyim.. burada bööle bir imkan var mı acaba.. şimdiden teşekkürler..

 • erdal aykaç demiş ki:

  bende 100tl taksitli ev almak istiyorum ne yapmalıyım

 • erdal aykaç demiş ki:

  gaziantep de yaşıyorum imkanıma göre ev istiyorum yardımcı olurmusunuz

 • dilek şanlı demiş ki:

  insanlarlarla dalga geçmeyin.hiç geliri olmayan bir insan sadece yaşamaya boğazını doyurmaya bakmayı ancak düşünür köprü altlarında dilenerekmi size bu parayı nasıl ödesin.gidin ya üç kağıtçılar.

 • erdoğan dede demiş ki:

  100 tl taksitle olan evler şu an hangi illerde yapılıyor ve tam olarak kimler yararlanacak lütfen açıklarmısınız

 • huriye akpınar demiş ki:

  merhaba ben eşimden boşandım 2 cocugum var ayrıca 100/70 özürlüyüm izmit te toki konutlarına girebilirmiyim ben faydalanmak istiyorum nereye başvurmalıyım bana yardımcı olursanız sevimirim kocaelide oturuyorum neler gerekiyor evrak baş vuru icin

 • sedat ulutaş demiş ki:

  mrhb ben ankarada oturuyorum bende toki evlerinden yararlanmak istiyorum tşkrlr

 • musa ay demiş ki:

  mrb bende 100 tl taksitli ev almak istiyorum istanbul da oturuyorumm

 • özlen ezgintürk demiş ki:

  ben dul ve kimsesizim sayın başbakanımın güzel imkanını bana vermesini rica ederim kiralarda sürünmekten bıktım sokaklarda klamaktan bıktım ne olur banada yardımcı olun tokinin evleri için yeşil kartlıyım SAYGILARIMLA
  HAYIRLI RAMAZANLAR

 • özlen ezgintürk demiş ki:

  İSTANBULDA OTURUYORUM NE OLUR YARDIMCI OLUN

 • leyla ipk demiş ki:

  mrb bende ev almak istiyorum banada yardımcı olurmusunuz bursa

 • beyhan korkmaz demiş ki:

  mrh bende ev almak istiyorum 100 tl taksitle ev almak istiyorum eşim özürlü ve yeşil kartlıyız yardımcı olursanız sevinirim saolsun başbakanımıza yoksullara yardımları için ben gaziemir izmirdeyiz

 • canan akpolat demiş ki:

  merhaba ben öksüz yetim erkek kardeşimle yaşıyorum konya tokiden 100 milyonluk ev almak istiyorum ama bitürlü başvuru tarihleri ne zaman ve nereye yapılıyo bulamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

 • yucell yucel demiş ki:

  Merhabalar canan hanım nerede oturduğunuzu bildirisşeniz bize yardımcı olabilirim

 • dönüş özbek demiş ki:

  ben dönüş özbek eşimden ayrıldım kız kardeşimin evinde kalıyorum benimde artık bir evim olsun istiyorum 3 yaşında çoçuğumla ortadayım sosyal güvencem yok hiç yeşil kartım var sadece 100 tl aylıkla BNDE evde oturmak istiyorum lütfn allah rızası için ulaşın bana

  :roll:

 • dönüş özbek demiş ki:

  istanbul bağcılr dönüş özbeknumaramı yazdım
  😳

 • zübeyde gürbüz demiş ki:

  merhaba bende yıllardır bir ev hayaliyle yaşiyorum nolur izmir bornovadayım aylık 100 tl lik evlerden nolursunuz bende istiyorum nolur banada yardımcı olun

 • ESEN BİTGEN demiş ki:

  sizlerin bize sunmuş olduğunuz bu imkandan bende yararlanmak istiyorum böylece yılardır hayalini kurduğum bir evim olur inşallah allah sizleri başımızdan eksik etmesin allaha emanet olun

 • DUDU BATMAN demiş ki:

  mrb ben izmirdeki 100 TL’lik toki evlerine katılmak istiyorum. izmir toki evleri başvuru için bilgilerinizi bekliyorum.izmirde oturuyorum. sosyal güvencemiz sigorta. eşim ayaklarından rahatsız ameliyat olması gerekiyo yaklaşık 2 aydır işe gidemiyo.üniversite okuyacak kızım var evimi geçindirmekte güçlük çekiyorum lütfen izmir toki evlerinden yaralanabileyim. sunduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ederim.

 • ahmet gül demiş ki:

  ben 100 tl lik evlere nasıl başvura bilirim

 • yucell yucel demiş ki:

  Merhabalar hangi şehirde oturuyorsunuz ayrıca ilde oturuyorsanız valiliğe ilçede oturuyorsanz kaymakamlıga başvurmanız lazım

 • pusat tor demiş ki:

  gerçekten fakir olduğu iyi arştırılmalı kaymakamdan mahalle muhtarından emniyetten çünkü bu tip evlerin hepsini zenginler almış emlakçılar almış fakir yok bunların içinde hep zengini elinde yalandan 10 fakire veriyorlar 10000 tanesi zenginlere gidiyor ayrıca bence 3+1 yapılmalı bu daireler başbakan ne diyor enaz üç çocuk 4 olduğunda bu çocuk 2+1 sığarmı sığar üst üste yatarlarsa :)) bence iyi araştırılmalı başvuru yapanlar

 • serhat gidici demiş ki:

  evet herkez bu evlerden istiyor ama işte olacakmı çıkacakmı benim hiç umudum yok ama deneyecem inşallah olur fakir olan herkeze nasip olsun inş.

 • Kübra Azak demiş ki:

  merhaba bende tokinin istanbul’da yapılacak yoksul evlerinden almak istiyorum.Konu ile ilgili yardımcı olabilir misiniz.

 • murat üsküp demiş ki:

  tokinin izmir deki yapılacak yoksul evlerıne başvuruda bulunmak istiyorum. Konu ile ilgili yardımcı olabılırmısınız

 • yucell yucel demiş ki:

  Tokinin suanda izmirde satısı yok konuyu buradan takip edebilirsiniz

 • dilek vural demiş ki:

  mrba bende 100tl lik tokinin kocaelievlerine yazılmak istyrm ama nasıl başvuru tarihlerini ögrenebilirim bilmyrm
  lütfen ricem bu msneye tokinn tarihlerini ileti etmesi tşkrlr

 • yucell yucel demiş ki:

  Merhaba dilek hanım şuradan ilk bata birinci konutlara ve fiyatlara bakabilirsiniz birinci proje http://www.toki.gov.tr/html/satis/kocaeli/gebze-as/fiyat.pdf ikinci proje olarak şuda alt gelir grubu yani bu kampanyanınki http://www.toki.gov.tr/html/satis/kocaeli/arizli-ag/fiyat.pdf 2. ci ucuz kampanyaya giriş şartlarını buradan öğrenebilirsini http://www.domatez.net/resmi-kurumlar/toki-alt-gelir-grubu-konutlar-icin-basvuru-sartlari-nasil-basvururum.html

 • rıdvan demir demiş ki:

  mrhb ben de bu toki evlerinden yararlanmak istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim

 • osman ay demiş ki:

  merhaba bende bu toki evlerinden yararlanmak istiyorum ama hiçbir bilgimiz yok bize bilgi verebilirmisiniz.

 • abdulhakim alkol demiş ki:

  100 tl taksitle bende ev almak istiyorum nihayet yüzümüz gülecek sayın başbakanımıza ve erdoğan bayraktar beyfendiye teşekürler.inşallah benimde yüzüm güler çocuklarım sefilolmaz.

 • kibarkırca demiş ki:

  Bu kampanyadan bende yararlanmak istiyorum askeri ücretle çalışnım 2cocklu babayım biri2incisınıfa 2incisi5inci sınıfa gidecek kiracıyım ayda 400 kira veriyorum nasıl katılırım

 • yavuz aksoy demiş ki:

  bende 100 tl lik çekilişe katılmak istiyorum

 • bahar şahin demiş ki:

  bende yaralanmak istiyorum.bursadayım böyle bir şansım varmı?

 • eda kaya demiş ki:

  mrb ben yeni evlenecem asgari ücretle çalışan bi bayanım..bu kampanyaya bende katılmak istiyorum.konyada yaşıyorum…ilgilenirseniz sevinirim….

 • esma demiş ki:

  bende ev almak ıstıyorum istanbulda oturuyom en yakın nerede tokıler

 • esma demiş ki:

  bende ev almak ıstıyorum istanbulda oturuyom en yakın nerede tokıler.

 • esma demiş ki:

  bende ev almak ıstıyorum istanbulda oturuyom en yakın nerede tokıler.istanbulun hangı bolgelrınde var.

 • esma güler demiş ki:

  ıstanbuldan ev almak ıstıyorum numaramı yazayım bılgılendırırmısınız nasıl yapabılırım basvuru.

 • SEVİLAY TAŞKIN demiş ki:

  slm ben eşimden ayrıldım bir oğlum var okuyan ve hiç bir güvencem yok mağdurum ve bu 100 tl lik ev çekilişine katılmak istiyorum ve buna çok ihtiyacım var akrabalarım arkadaşlarımın yanında kalıyorum ama oradada istenmiyoruz artık saygılar…

 • SEVİLAY TAŞKIN demiş ki:

  😥 slm ben eşimden ayrıldım bir oğlum var okuyan ve hiç bir güvencem yok mağdurum ve bu 100 tl lik ev çekilişine katılmak istiyorum ve buna çok ihtiyacım var akrabalarım arkadaşlarımın yanında kalıyorum ama oradada istenmiyoruz artık saygılar…

 • nurcan demirtaş demiş ki:

  slm dar gelirliyin 100 tl evlere nasıl baş vura bilirim

 • TANK demiş ki:

  Sözün özü; hemen hemen herkesin derdi ortak… Ben de bu mutluluğa ortak olmak ve bu mutluluğu yaşamak istiyoum. Hemde inanılmaz istiyorum. Tabii ki öncelikle hayırlı olanı istiyor ve diliyorum. Sağlık. huzur ve mutluluktan sonra hep bir evim olsun diledim… Benim için değil, önünde ardında kimsesi olmayan Oğlum için diledim…
  Beni de bu imkandan yararlandırmanız hususunda gereğini arz ediyorum.

 • yucell yucel demiş ki:

  Merhabalar ilde iseniz valiliklere ilçede iseniz kaymakamlıklara başvuru yapabilirsiniz konudaki gibi başvuru şartlarını okuyabilirsiniz

 • reyhan demiş ki:

  bende katılmak istiyorum fakat ne tel var nede ulaşa bilecegimiz bir imkan ne olur banada ulaşmam için bir care söyleyin

  benim kimsem yok ne olur yardımcı olun dulum dul parası bile almıyorum cok caresizim

 • vedat baş demiş ki:

  ben inanın sizlere ulşamıyorum nolur banada ulşın allah sizlere yardımcı olsun

 • burcu inal demiş ki:

  berhaba bende ist.dan 100tl taksitle ev almak istiyorum
  bunun için ne yapmam lazım.istediğim semtten alabiliyormuyum ❓

 • SEYHAN USLU demiş ki:

  mrhb bende toki evlerinden faydalanmak istiyorum 16 senedir kirada gezmekten bıktım öde öde bitmiyor İZMİR KARŞIYAKA biz nasıl haberdar olucaz ulaşabilirseniz çok mutlu olurum tşkr edrm

 • kadir baritci demiş ki:

  Bende bu 100 tllik kampanyadan yararlanmak istiyorum insallah

 • nuran boğatekin demiş ki:

  slm arkadaşlar bu kampanyadan yararlanmak isteyenlerden biride benim fakat nereye ne zaman başvuracağımı bilmiyorum inşallah bende ev hayallerime kavuşurum.

 • nuran boğatekin demiş ki:

  yazmayı unutmuşum :sad: istanbuldaki 100 lira taksitli evlerden nasip olursa istiyorum ama dediğim gibi hangi tarihte başvuru yapılacak bu sefer kiradan kurtulurmuyuz ne dersiniz arkadaşlar

 • RAYME ÖZTÜRK demiş ki:

  BENDE TOKİDEN 1+1 100 TL TAKSİTLİ KONUT ALMAK İSTİYORUM LÜTFEN CEVAP VERİRSENİZ SEVİNİRİM.

 • özlem gündogdu demiş ki:

  bende 4 çocuk annesiyim çocuklarımın geleceyi için ev istiyorum 100tl benim için çok iyi bir fiyat bu konuda yardım bekliyorum ❓

 • cemale demiş ki:

  mende yeni evliyim bende tokiden 1+1 100 tl konut almak istiyorum lütfen bana cevab verin

 • yeşim demiş ki:

  merhaba ben yeşim aydoğmuş biz 3 kardeşiz bir annem var.ve tekl gelirle geçiniyoruz100 tl taksitle ödeme çok iyi banada bu konuda yardımcı olabilir misiniz ne yapmam gerekiyor..pendik tokiden 2+1 daire almak istiyorum.

 • yeşim demiş ki:

  merhaba ben yeşim.biz 3 kardeşiz ve bir annem var.tek maaşla geçiniyoruz.tokinin 100 tl taksitle ev sahibi olma imkanını çok beğendim.peki nasıl sahip olabilirmm.beni bu konuda bilgilendirebilir misiniz ? teşekkür ederim..

 • fedai güneyli demiş ki:

  100 tl taksitli 1+1 daireden bende bu fırsattan yararlanmak istiyorm

 • fuat köse demiş ki:

  yha 500 tl kirada olsa yinede yazılmak istyiyorum nasıl yapmalıyım cvp atarmısınız

 • fatma demiş ki:

  ben dul bir bayanım hiçbi gelirim yok bu uygulamaya bende katılmak istiyorum ama nasıl yapabileceğim mechul ve ben bunu öğrenmek istiyorum toki fırsatları ne olursa olsun en yakın zamanda bir fırsata katılmak istiyorum

 • sultan demiş ki:

  merhabalar ben 7 yıldır dul bir bayanım çalışıyorum bir kızım var ve bende kızım için onun geleceği için bir ev almak istiyorum. otelde çalışıyorum bende 100 tl lik toki evlerine girmek istiyorum ama nasıl ve nereye müracat edeceğimi ve antalya bölgesinde varmı nasıl başvuracağım hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.en azından kalp hastası kızım buna çok sevinecek kendi evimiz olacak diye. teşekkürler şimdiden.

 • nesrin köksaldı akça demiş ki:

  😥 çok rica ediyorum sizlerden bu muhteşem projeden bizde faydalanmak istiyoruz kiracı olmak gerçekten çok zor nezaman başvurular başlıyor ne yapmamız gerekiyor lütfen yardımcı olun teşekkürler

 • zübeyde donmez demiş ki:

  mrh bu proje hangi tarihte uygulanacak şu anda evimiz olmadığı icin kıralıkta yok ban ve cocuğuım ablamda kalıyoruz eşimde dışarılarda nerde kaldığını bizde bilmiyoruz başvurular ne zaman lütfen yardımcı olurmusunuz teşekürler

 • akif ay demiş ki:

  meraba ben de bu kmapanyadan faydalanmak istiyorum (istanbul) yardımcı olursanız sevinirim…

 • akif ay demiş ki:

  Toki Aylık 100Tl Kanpanyasında Bende yararlanmak İstiyorum.İstanbul SULTANGAZİ Bölgesine Yakın Biyeriniz Varsa Bilgilendirim LÜTFEN .!!

 • serkan yazan demiş ki:

  Toki aylık 100tl kampanyasına bende katılmak istiyorum ayrıca tozkoparandaki toki ne zaman başlayacak bilgilendirirseniz sevinirim..

 • Ayhan Aydemir demiş ki:

  15.000’er TL peşin para ile aylık 500 TL ödemeli iki tane ev almak istiyoruz. Ancak neye nereden başlayacağımızı bilmiyoruz. Bilgilendirirseniz sevinirim.

 • meryem dener demiş ki:

  merhabalar ben de toki den ev almak istıyorum yenı evlenecek çiftler için olan kampanyadan yararlanmak istıyoruz ,kira ödemış gıbı ev almak kim istemez ki.bu konuda tokı ve başbakanımızı kutlarım .bu şekılde yıllarca kırada olan ınsanlar ev sahıbı sahib oldular evi olmayan kıracı olan emeklıler sevındı,yenı evlenecek çiftlerde 2012 de sevınsınler -yenı evlenecek çiftler için olan konutlarla olan bılgı verırsenız yazarsanız sevınırız .ıyı akşamlar allah herkezı ev sahıbı nasıp etsın -allah kımseyı madur etmesın -cevab yazarsanız sevınırım -istanbul anadolu yakası

 • AHMET BAŞ demiş ki:

  merhaba bende 100 tl taksitli avantajına katılmk istiyorum anadolu yakasında oturuyorum teşekkürler..

 • enver altan demiş ki:

  merhaba bende izmirde oturuyorum tokiden ev almak istiyorum yardımcı olursanız sevınırım tesekkurler

 • esmaül yılmaz demiş ki:

  ben gazieşiyim eşim vefaat etti kiramda zorlanıyorum bende 100 tltaksitle 2+1 ev almak istiyorum inşallah kabul olur :smile: :smile:

 • nurcan ırız demiş ki:

  ben nurcan ırız maddi durumum iyi olmadığından zor geçiniyorum bende 100 tl taksitle ev sahibi olmak istiyorum arkadaşımın e.postasından gönderiyorum teşekkürler :smile: :smile: :smile: :smile:

 • tolga demiş ki:

  slm ben tolga istanbul pendik kartal da olabilir toki evi almk istyorum 2 oda 1 salon yeterli ama nereye başvurcam aramıştım tokiyi istanbulda şuan satılık dairemiz yok demişlerdi

 • dilek aydogan demiş ki:

  ben 3çocuk annesi bir bayanım evlebdiğimden beri kiralardayım ikiz bebeğim olduğundan beri daha kötü durumdayım bu düşük aylık olanağından faydalanmak istiyorum izmirde yaşıyorum bilgilendirirseniz çok sevinirim toki sayesinde kiradan kurtulmak istiyorum.

 • nuri arasan demiş ki:

  izmirde toki evlerinden almak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 • sukran çelik demiş ki:

  mahmut tercan benim abim olur interneti olmadıgı için ben yazıyorum evi barkı hiç birşeyi yok kız kardeşlerinin yaninda kalıyor adapazarında allah rızası için 100 tl olan evlere kayıt olmak istiyor yardımcı olurmusunuz allaha emanet olun saygılar

 • sukran çelik demiş ki:

  100 tl toki evlerine nasıl nezaman kayıt olacak biz bilemiyoruz bilgilendirirseniz çok sevinirim kolay gelsin

 • GöKhAn demiş ki:

  selam ben tokiden ev almak iştiyorum nasıl ala bilirim 40 tl den baslıyon fiyatlar

 • döndü bulut demiş ki:

  bende 100 tl taksitle ev almak istiyorum bu son şansım yoksa ancak mezarda ev sahibi olucam ALLAH dünyada mekan AHRETTE”DE iman nasip etsin cümlemizede İNŞALLAH.AMİİİİNNNN….!!!!!

 • birkan güngör demiş ki:

  Bende 100 lik ev fırsatından yararlanmak istiyorum bunu 5 senedir yeşilkart kullanıyorum ve ev sahibi olma fırsatını değerlendirmek istiyorum.herkese tşkler…

 • yelda feride demiş ki:

  bende istanbul esenyurt tan ew almak ıstıyorum odeme planı hakkında bılgılendırırmısınız..

 • nilgün kurt demiş ki:

  meraba ben 6cocuk annesiyim bende tokinin evlerinden almak istiyorum hiçbir güvencem yok birikmişimde yok 3artı1 e girmek istiyorum bana yardımcı olursanız vebilgilendirseniz nasıl alırım diye sevinirim artık ev sahibi olmak istiyorum 6çocugum var diye ev vermiyolar yardimcı olun ne olur teşekürler 😛

 • bahattin masraf demiş ki:

  istanbul pendikde oturuyorum tokinin evleri daha güvenceli hissediyorum aylık 300 milyon taksitle tokiden ev almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim..

 • Behiye yeşil demiş ki:

  Anadolu pendik yakasında oturuyorum 2 oğlumla beraber kirada yaşıyorum hiç bir güvencem yok yardımlarnan geçiniyorum bir çocuğum okuyor diğeri 4 yaşında bende 2+1 ev 100 tl taksitle ev girmek istiyorum nasıl alabilirim yardımcı olun lütfençok zordurumdayım

 • fatma sankaya demiş ki:

  tokinin dullar icin ayda 100 tl konut haberlerini okadar takip ediyorumki başı var ama sonu yok anlaşılan zenginin gönlü olana kadar fakirin canı çıkar 😥

 • nimet oktu demiş ki:

  bızde ev sahıbı olmak ıstıyoruz bzde bı kulaklerın lutfen :sad:

 • sehnaz demir demiş ki:

  bende tokı evlerınden yararlanmak ıstıyorum babaman 220 ytl alıyorum bırazda bırıkmışım var bana da yardımı olurmusunuz 27 snedır ıst oturuyorum ılgınıze tsk ıyı akşamlar :mrgreen:

 • yasemin kahya demiş ki:

  bende ayda 100 tl olan tokinin evlerine katılmak istiyorum eşim vefat etti ve 3 coçuğum var bu eve ihtiyacım var coçuklar küçük olduğu içinde calışamıyorum

 • orhan gerçek demiş ki:

  mrh ben 3 çocuk babasıyım ist kiradayım hurda işiyle ugraşıyorum çocuklarımı daha sağlıklı ortamda büyütmek isty ilginize tşk 100 TL TAKSİTLE EV SAHİBİ OLMAK İSTİYORUM

 • ugur güneş demiş ki:

  tokinin gazi antepe ne zaman ve nereye ev yapacağını öğrenmek istiyorum ve şartları neler olcak vatantşı erken bilgilendirirseniz sevinirim ben daha önce yazıldım çıkmadı.bana yeniden yazılanlara ne gibi faydalar olacak en kısa zaman da öğrenmek istiyorum allah sizlerden ve devletten razı olsun bize böyle kolaylıklar sunduğunuz için.başka nedim

 • ugur güneş demiş ki:

  😉

 • yucell yucel demiş ki:

  @ugur güneş Merhabalar şuanda satışta olan gaziantep bölgesinde alt grub tabir edilen satışlar mevcut satış fiyatları ise 2+1 daireler 40-50 bin tl civarında 4 bin tl peşin 180 ay vade 250 tl civarında teşekkür ederim başka sorunuz varsa alabilirim

 • yasemin kahya demiş ki:

  :sad: :sad: 😕 😥

 • ünsal kara demiş ki:

  iyi günler aylık 100 tl taksitle ev sahibi olmak istiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz nasıl katılacağımı bilmiyorum.

 • ömer yağış demiş ki:

  meraba efendim ben bekar birisiyim 34 yaşındayım 100 tl lik en almak istiyorum verirlermi bana bev

 • ugur güneş demiş ki:

  abi yeni tokilere ne zaman başlanacak yazılım nerde olacak biraz geniş bilgi verir misin yine 200 veya 250 civarı uygun 2+1 ler inşa edilicekmi peşinatlarda kolaylık olucakmı

 • ugur güneş demiş ki:

  cevap ne zaman gelir

 • hüseyin acar demiş ki:

  meraba bn istanbulda ikamet ediyorum nişanlıyım

 • hüseyin acar demiş ki:

  2012 de mayıs haziran gibi evlenecem bu kampanyadan nasıl yararlanırım bilgi verirmisiniz

 • ali toğay demiş ki:

  😐 slm ben bu de 100 tl taksitle ev alamak istiyorum cevap bekliyorum

 • aziz demirel demiş ki:

  slm aziz ben istanbul anadolu yakasında yeni nişanladım .askeri üçretle çalışıyom ben .ve ayda yüztele ev sahibi olmak işterim .sizlere nerelerden muracat etmek isterim .bilginize arz ederim cavabınızı beklerim saygılar sunarım….

 • mehmet ali çamlıca demiş ki:

  bende 100 tl ye ev almak isterim

 • SABİLE TUFAN OĞLU demiş ki:

  EVLİYİM AMA 8 SENEDİDİR KİRADAYIM BENDE KENDİ ÇABAMLA EV ALMAK İSTİYORUM ÇOK ZOR DURUMDAYIM

 • SABİLE TUFAN OĞLU demiş ki:

  BİR ÇOCUGUM VAR ASKERİ UCRETELE ÇALIŞAN EŞİM VAR KİRADA ZORLANIYORUZ DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ ARTIK İSTAN BULDA KİRA VERMEK ÇOK ZOR SİZLERE NASIL ULAŞACAĞIMI BİLMİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

 • fahrettin esdal bg demiş ki:

  ben normal bir vatandasim 3 aydir kiralik ev ariyorum kimse ev vermiyorlar verenlerde aylik aldigim maasimdan daha yuksek neyapacam bilmiyorum bu kampanya tam banim istediyim gibi bende yararlanmak istiyorum

 • zübeyde alkan demiş ki:

  bende toki ye başvurmak istiyorum gebze dolaylarında ama nasıl başvuracağımı bilmiyorum ayrıca gebzede toki varmı bulamadım alt gelir grubuna göre bilgilendirirmisiniz

 • nesrin arslan demiş ki:

  mrhaba ben başak şehir kaya şehirde oturuyorum kiracıyım nereye başvura bilirim beni yönlendire bilirseniz sevinieim.

 • hayriye baştaş demiş ki:

  merhaba ben hayriye benim eşim 2 sene önce vefat eti 7 çocuğumvar hiçbiri bize bakmıyor bir kızmla yaşıyorum kızım okuyor masraflarınada yetişemiyorum bu tokilerden nasıl yararlana bilirim

 • süleyman gökçen demiş ki:

  2 cocuk babasiyım kirada kaliyorum kra 400 ödüyorum ben kayserili yim 100tl evlere girmek istrim

 • Hasan Cankurt demiş ki:

  bende 100 tl taksitle ev almak istiyorum ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz ANKARADA oturuyorum

 • dilek alagöz demiş ki:

  merhaba ben av hanımıyım iki çocugum var kiradayım kocam özürlü askari ücretle geçiniyoz çok zordurumdayız yardım edin bize neolur teşkküe ederim bursada oturuyom yardımlarınızı beklıyoruz allah rızası için

 • Derya Odabaş demiş ki:

  bende ev sahibi olmak istiyorum 100 tl ama nereye baş vuracağımı bilmiyorum bana yardımcı olursanım çok sevinirim.14 senedir dulum çocuklarımla yaşıyorum başbakanım sesimi duy ne olursunuz 😥

 • birsen doğan demiş ki:

  istanbulda yaşayan eşinden ayrılmış çocuksuz bayanım.şu an çalışmıyorum.100 tl ödemeli toki evlerinden bende faydalanmak istiyorum.konuyla ilgili ne yapılması gerekiyor.hiçbilgim yok.yardımcı olurmusunuz.

 • derya yeşilyaprak demiş ki:

  😉 ben de 3+1 ev almak istiyorum taksit uygun olsun 100 tl olabilir

 • selvinaz kalkan demiş ki:

  2012 başvurusu olucakmı olucaksa ne zaman nerden öğrenebiliriz

 • seda bayoğlu demiş ki:

  mrb bende yararlanmak istiyorum bu projeden istanbulda yaşıyorum nasıl bilgi alabilirim yardımcı olurmusunuz ?

 • yucell yucel demiş ki:

  Merhabalar seda hanım şuanda bu projede istanbulda ev yok yoksul grupları için yapılan bir kampanyadır eger bize mail adresi gönderirseniz sizi bilgilendiririz.

 • fatma hatice demirciöz demiş ki:

  emekli öğretmenim.970ytl maaşım var.evim yok kira ödemekte zorlanıyorum.yalnız yaşamaktayım .peşinatsız kira öder gibi ev sahibi olmak istiyorum.

 • yucell yucel demiş ki:

  Merhabalar fatma hanım tokinin yaptıgı kampanyalar 3 ayrılıyor birincisi yoksullar için bunlarda peşinat istenmiyor 100 tl karsılıgında alabiliyorsunuz ikincisi alt gelir grubu bunlarda az peşinat 4-5 bin tl civarı geri kalan 200-300 tl civrında ödeniyor en son herkes için olan kısım bunda dairenin gercek fiyatından alıyorsunuz peki hangi gruba girdiğinizi nasıl mı anlayacaksınız

  http://www.domatez.net/resmi-kurumlar/toki-alt-gelir-grubu-konutlar-icin-basvuru-sartlari-nasil-basvururum.html

  yazımızda alt gelir grubu şartlarını gösterdik

  http://www.domatez.net/resmi-kurumlar/toki-yoksul-grubu-basvuru-sartlari-100-tl-konutlar.html

  yoksul grubu şartları bulunmaktadır kafanızda baska soru varsa alabilirim

 • nurtaş kaştaş demiş ki:

  biz evde üç kardeşiz güngören gençosman mah.oturmaktayız 22 yıldır kirada babamız ve annemiz vefat ettiler.ablam 53 ben 45 ve ilik kanseri olan abim 50 yaşında.Abim ilik kanseri ve %90 özürlü raporu vardır allah rızası için bizlere bir yol gösterin kiramızı ödeyemiyoruz bir çok yere müracaat ettik yardım çıkmadı bize bir konut yardımı yapın. bu hastalıkla mücaadele etmeye çalışıyoruz iki bayanız abim yatalak şu an çalışamıyoruz.Gittikçe kiramız çoğalıyor ev sahibi en sonunda kapıya koyacak.Bize bir yol gösterin.

 • serhat inan demiş ki:

  slm ben serhat masl yazıcam bana yardım edin :sad: 😉 :roll:

 • MUNİR IŞIKTAŞ demiş ki:

  evliyim birkızımvar 3aile bir evde oturuyoz gecim zor ev almak istiyorum taksitle 100 teleye duydum yardımcı olurmusunuz teşekkürler

 • yasemin ışıktaş demiş ki:

  zor durumdayım lütfen yardımcı olun allah butokileri yabandan razı olsun 100 taksitle olursa iyi olur istambul

 • yasemin ışıktaş demiş ki:

  munir ışıktaş evliyim bir kızım var lütfen yardımcı olun ist bagcılarda yaşıyorum azgari ücret alıyom lütfen yardımcıolun ❓ :smile:

 • munur ışıktaş demiş ki:

  evliyim birkızım var zor durumdayım 1oolik kıra olursa rahat edecem azgari ücret calışıyom yetmiyo allah rızazı için ist .bagcılarda oturuyom

 • canan ışıktaş demiş ki:

  ben dul birkadınım 3 cocugum var annemlerde kalıyorum bana yardımcı olurmusunuz hayat cokzor yaşam cekilmiyor cocuklarla yannızkaldım lütfen yardımcı olun lütfen rica ediyorum100telelik birekiram olsa gecim yababilirim teşekkürler ist bagcılar

 • davut ışıktaş demiş ki:

  benim 1cocugum var gecimsizlikten memlekete gittim memleketteedegecim zor 1ootelelik olursa sevinirim 😎 😎 ❗

 • fikriye kurukız demiş ki:

  merhaba ben /87 engelli kızımla oturuyorum 500 tl kira veriyorum asgari ücret alıyorum lütfen ödeyebileceğim rakam ancak 200 tl banada toki bir daire verebilirmi acil yardımlarınızı bekliyorum herkesi ev sahibi yapıyorsunuz artık kira ödemekten çok yoruldum 2012de ev sahibi olmak istiyorum sevgili devletim allah sizi başımızdan eksik etmesin saygılarımla .

 • gülden durak demiş ki:

  yeşil kartlyım hiç bi gelirimiz yok bitana 4 yaşında oğlum var.tokinin 100 tl lik evlerine girmek istiyorum allah rızası için bu yazımı dikkate alın kiradayım kiramı dahi ödeyemiyorum çok perişan durumdayız ben 1 tane merdiven siliyorum oğlumuda bu soğukta yanımda götürüyorum evim olsun başka bişe istemiyorum 1 odası olsada yeter.istda oturuyorum esenyurt da alah rızası için evladım için tokiden 100 tllik eve girmek istiyorum.saygılarımla arz ederim.dikkate aldığınız içinde tş ederim.

 • gülden durak demiş ki:

  malatyada da toki cıksa olur istbul şart değil.

 • fatma demir demiş ki:

  merhaba ben gazi antepte oturuyorum ben evliyi bir çocugum var bizde 100 tl eve yazılmak istiyorum ama yeterince bilgi sahibi deyilim nolur yardım cı olun yoksa hatım boyunca kilarda sürüneceyiz nooooollluuuuurrrrrrr 😐 😐 😐

 • sevilay koçiyit demiş ki:

  mehme koçiyit demişki merhaba benim %/90 özğrlü kız çocugum var ist oturuyorum kayaşehir toki nin yapmış oldugu konutlardan yararlanmak istiyorum kiracıyım bende artık ev sahibi olmak istiyorum başvuru için hangi evraklar lazım engelliler için olan kampanyadan bende yararlanmak istiyorum lütfen yardımcı olun 😐 😐

 • ismail keleş demiş ki:

  ben ayda 100lira taksitle peşinatsız 2+1 ev almak istiyorum bir buçuk yıllık evliyim formula tarafındaki orhanlı da konutların temeli atılmış başvurular ne zaman başlıcak asgari ücretle çalışıyorum 6 aylıkta kızım var sence kurada evin çıkması mümkünmü

 • MERYEM KAYA demiş ki:

  slm ben dul ve 1 oglumla kardesımın yanında yasıyorum 100 tl taksıtlerle ev almak ıstıyorum bu konuda nasıl yardımcı olursunuz saygılarımla

 • zeliha demiş ki:

  ben neziha kaya izmirde oturuyorum 100 tl taksitle başlayacak konut evlerine girmek istiyorum ve ne zaman başlayacak bizi bilgilendirmenizi istiyoruz.

 • fereç sevik demiş ki:

  sultan gazi ilçesinde veya çevresinde toki evlerine talibim dikkatinize arz ederim

 • NİYAZİ ZENGİN demiş ki:

  slm..ben bir kamu kuruluşunda çalışıyorum..halkalı ve civarında bulunan toki konutlarından almak istiyorum.nasıl haberdar olabilirim ve bu dairelerden nasıl alabilirim..teşekkürler.

 • zeliha kalkan demiş ki:

  MERABA yücel yücel anladıgım kadarıyla bu konularda daha fazla bilgiye sahipsiniz BEN de tokinin kayaşehirdeki busene yapılacak olan başvurusuna katılmak istiyorum hangi ayda daha dogrusu bu sene bir proje varmı bilmiyorum ben ist yaşıyorum BU KONUDA BİLGİNİZ VARA LÜTFEN BENİDE HABERDAR EDERMİSİNİZ ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKÜR EDERİM

 • zeliha kalkan demiş ki:

  LÜTFEN ONAYLAYIN

 • yılmaz bekol demiş ki:

  meraba ben izmit gölcük de oturuyorum işsizim fakat bende 100tl evlerden ev almak istiyorum şu anda 300tl kira veriyorum ona verene kadar evin taksidini öderimdiye düşünüyorum beni bilgilendirirseniz seviniritel.05423805307 tesekür ederim.

 • sebnem akan demiş ki:

  merhaba bende bu 100 tl lık ev sahıbı olmak ıstıyorum aıleme katkıda bulunmak ıstıyorum kıradan kutarın bızı neolur fakat bundan bısey anlamadım nasıl basvuru yapcam nasıl ödenecek kredı fln ıstenıyomu bende suan calısmıyorum ıs arıyorum ama en kısa zamanda bı ıs bulup ev almaya kucucuk bır aıle yuvamız olsun ıstıyorum artık tesekurler

 • adem vakıflı demiş ki:

  merhaba ben izmirde oturuyorum toki 100tl evlerine sahip olmak istiyorum yardımcı olursanız çok seviniriz. teşekkür ederim…..

 • semra gürler demiş ki:

  mrb ben bursada oturuyorum görüştüğüm kişi ile ev sahibi olmdan evlenemiyoruz alt gelir grubu tokilerinden almak istiyoruz yardımcı olursanız çok seviniriz teşekkürler

 • semra gürler demiş ki:

  bu sene evlenmek istyoruz lütfen ev sahibi olabilmemiz için nerelere başvuru yapabiliriz bilgilendirir hatta ev verebilirseniz çok memnun olur minnettar kalırız

 • ayse çur demiş ki:

  mrb ben erzurumdan ayse sıze yalvarıyorum rıca edıyorum esım fmf hastası ıkı cocugum var cok zor gecınıyoruz esımın rahasızlıgından dolayı bıanda rahasızlıgı tutuyor hastanelık oluyo saatlerce suruyo buyuzden kımse umursamıyo ıslerden atıyolar cocuklarımı cok dusunuyorum onların hersey ıstemesı bızımde yapamamamız benı kahredıyor rıca edıyorum kıra zorlulugu cekıyorum neolur bızede bu ev ımkanı ıcın bılgılendırın eve cok ıhtıyacımız var sımdıden tesekur ederm….

 • bahadır genç demiş ki:

  nasıl yazılabilirm tokilere

 • MELEK KARADAĞ demiş ki:

  BEN İZMİR ÇİĞLİDE OTURMAKTAYIM 100 TL YE EV SAHİBİ NASIL OLABİLİRİM YARDIMCI OLURMUSUNZ;?

 • tekin yıldırım demiş ki:

  2 çocuk babasıyım hiçbir sosyal güvencem yok bende bu 100tl taksitle ev almak istiyorum yardımcı olursanız allah sizden razı olsun saygılarımla

 • halime karaf demiş ki:

  ben % 45 engellıyım 2012 yılı için bır proje yokmu asgarı ücretle çalışıyorum lütfen bılgı ıstıyorum saygılar

 • yasemin demiş ki:

  arkadaşlar bağlı olduğunuz kaymaklağa başvuracaksınız benim annem aldı oşekil

 • ebru özkul demiş ki:

  ADMİN KARDEŞİM BEN TAVŞANLIDA OTURUYORUM BU 100 TL LİK EVLER HALA YÜRÜRLLÜĞE GİRMEMİŞ VE BİZ ARTIK EVDE DONUYORUZ SOBAYLA İDARE EDİYORUZ ODUN KÖMÜR ALMAKTA ZORLANIYORUZ BİRDE SOSYAL GÜVENCESİ OLMAYANLARA VERİLCEKMİŞ BU AYLIK 100 TL LİK EVLER NE DEMEK YA ASKERİ ÜCRETLE BİZ SİZCE EV ALABİLİRMİYİZ NİE ÖNÜMÜZÜ TIKIYORSUNUZ ANLAMADIM GİTTİ BU KONUDA AŞIRI SİNİRLİYİM AĞZIMA GELENİ SÖYLERDİM YA NEYSE…
  BİZ DONUP GİDİNCEMİ CEVAP VERİCEKSİNİZ.TAVŞANLIDA TOKİYE GİRENLER SICACIK EVLERİNDE OTURURKEN BİZ TİR TİR TİTRİYORUZ REVAMI ÇOK ZOR DURUMDAYIZ ALLAH AŞKINA Bİ CAP VERİN ÇILDIRMAK ÜZEREYİM.VALİLİĞE GİDİYORUZ NEYMİŞ NETE EVLER BİTTİKTEN SONRA BİLGİLER DÜŞÜYORMUŞ HİÇ BİŞEYDEN HABERİMİZ YOK BİZİ MADUR DURUMDA BIRAKTINIZ İÇİNİZ RAHATTIR UMARIM.BEN TAVŞANLIDA TOKİ EVİ İSTİYORUM ARTIK NEREYE BAŞ VURSAM FAİZ VAR NEREYE BAŞ VURSAM KAPILAR KAPANDI YÜZÜMA BİZ NASIL EV SAHİBİ OLUCAZ.:((((

 • ayşe aslan demiş ki:

  hayırlı günler ben kaç aydır ne faturalarımı ödüyebildim nede kiramı 3 çocuğumla ne yapacağımı şaşırmış durumdayım lütfen bana yardımcı olun bu evlerden yararlanmak istiyorum benim şuan çok acil eve ihtiyacım var ev sahibim beni evden atmadan lütfen sesimi duyun ve bana yardımcı olun perişanım lütfen…

 • ayşegül uzunçakmak demiş ki:

  maddi durumum iyi degil 1 çoçugum war
  2+1 ew sahibi olmak istiyorumm:):(:(:(:(:(:(:((

 • MUZAFFER KARAKULAK demiş ki:

  bizde bu projeye katılmak istiyoruz

 • hülya doğan demiş ki:

  SELAM HERKESE NE OLUR ASIL KİRACILARIDA DÜŞÜNÜN EVİ OLAN YİNE ALIYOR KAYITLAR NEZAMAN LÜTFEN BİZİDE BİLGİLENDİRİN COK ZOR KİRADA OTURMAK

 • keziban ışık demiş ki:

  izmir çiglide 100 tl görüşmek istiypaksitle ev almak istiyorum oglum ve kendim için görüşmek için telefon numaralını bulamıyorum yardımcı olursanız

 • aysel taş demiş ki:

  mrhb başvuru için bir telefon numarası yokmu nasıl ulaşabilirim başvurmak istiyorum lütfen vvp yazın

 • aysel taş demiş ki:

  lütfen bir cvp verin nasıl başvurabilirim iletişim yokmu

 • talat samuncuoğlu demiş ki:

  iyi günler tokinin taksitli evlerden yararlanmak istiyorum özürlü kızım var sosyal güvencim yoktur

 • sevat inal demiş ki:

  Ben toki’den ev almak istiyorum izmir bayraklı’da oturuyorum bana en yakın olan toki evlerinden faydalanmak istiyorum nereye baş vurcağım konusunda bana yardımcı olur musunuz?.

 • güven çelik demiş ki:

  mrb ben guven aılemle yasıyorum 12 yıldır kıracıyım bıktım ev saını olmak ıstyorum ne olur yardımcı olun saygılar

 • Nurullah Avci demiş ki:

  Merhaba bende katilmak istiyorum ama 100 değil atlik 1000 bin tl ye ingiltere yasiyorum ama istanbulda ev sahibi olmak istiyorum lütfen bana bilgi verirmisiz alabilirmiyim saygilar gurbetten sılaya N avci

 • pınar yaşar demiş ki:

  merhaba,
  bende 3 yıllık evliyim ve bu projenizie katılak istiyorum bu konu hakkında bilgi alabilirmiyim nasıl ve nereye başvurmamız gerekiyor.lutfen bu konuda detaylı bilgi verebilirmisiniz.

  teşekkürler.

 • sevda savcı demiş ki:

  ben de bu evlerden yararlanmak istiyorum ne yapmam gerekiyor?

 • bulbulayazdurmus demiş ki:

  pendik toki evleri çkilişine katılmak istiyorum

 • nezaketunal demiş ki:

  ben ankarada oturuyorum aslen tokatlıyım ve ankarada yaşiyorum tokının 100 lık evlerıne katılmak ıstıyorunm cunkı tek başimayım kıramı bıle zor oduyorum odun komur derken aldım ucup gıdıyor bana bı fırsat versenız iki cocum okuyor allah rızası icın ankara tokı evlerıne kayıt olsam nasıl olacamı nereye gıdecemı bılmıyorum yardımcı olursanız sevınır ve duga ederım saygılarımla

 • göksel mavzer demiş ki:

  ben tokiden 3 oda bir salon lu taksitle almak istiyom bukonuda nasıl yapacam bilmiyom kiradan kurtulmak istiyom sancaktepede oturuyorum yardımcı olursanız cok mutlu edersiniz cocuklarımın bir yuvası olsun

 • lale katkay demiş ki:

  merhaba ben bu ewlerden yararlanmak istiyorum napabilirm hiç bi bilgim yok derncede otruyorum yani izmit kocaeli

 • lale katkay demiş ki:

  toki 100 lik ewleri istyorum ltfen bi bilgi werin yaza düğünüm olcak

 • leyla yündem demiş ki:

  izmir oturuyorum tokinin 3+1 konutlarindan yararlanmak istiyorum ve ne zaman başvuru yapılacağını bilmiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkür ederim.

 • ERCAN GÖGUS demiş ki:

  bende bu konutlara katılmak istiyorum

 • ŞAHİN ÇAĞLAR demiş ki:

  4 yıllık evliyim düğün borçlarımı yeni bitirdim 100tl lik toki evlerinden yararlanmak istiyorum İZMİR

 • burcu celep demiş ki:

  ben burcu eşem 3seneönceöldü 2çocugum var 29 yasındayım ve kirada oturuyorum çok zor bi durumdayım 2012 100tl yoksullara ev verilicegini duydum insallah bizede busans güler bizde kiradan kurtulmuş oluruz saygılarımla

 • yunus başer demiş ki:

  ben yunus 14 sene dir kirada oturuyom askeri üçretle çalışıyom 4 kişilik bir aileyis 2012. 100 tllik yoksullara yaptığınıs bu projenise benda yaralanmak istiyorum saygılarımla…

 • sami uzun demiş ki:

  kocaeliliyim 50 yasindayim yurtdisindayim her seyimi kaybettim memleketime gelmek istiyorum bir evim olsun istiyorum 100 lira taksitle evim olsun istiyorum
  bana bilgi verin lütfen

 • Ank... Birgül demiş ki:

  annem GAZİ annesi yalnız gazimiz vefaat etti. gazi olan ağabeyimden 670tl maaş alıyor. bende eşimden ayrıyım 2 çoçuğum var 500 tl nafaka gelirim var çalışıyorum fakat resmi kayıt yok. annemle beraber yaşıyoruz annem 73.yaşında hangimizin adına başvuru yapsam mantıklı olur ??? birde annemin adına başvurunca ALLAH korusun anneme birşey olduğunda ev benden alınırmı..! ALLAH çümlemizin yardımcısı olsun … =((

 • hamza salihoğlu demiş ki:

  BEN HAMZA 8 YILDIR ÜMRANİYEDE KİRADA OTURUYORUM ASKARİ ÜCRETLE CALIŞIYORUM 4 KİŞİLİK AİLEYİZ TOKİDEN ANADOLU YAKASINTA KONUT YAPMASINI BEKLİYORUZ NEZAMAN YAPILACAK VEYA BÖYLE PROJELER VARMI KİRADAN KURTULABİLECKMİYİZ İNŞALLAH SAYGILAR HÜRMETLER

 • havvanur demiş ki:

  istanbul pendik te tokinin projesi varmı bilgi alabilirmiyim şimdiden teşekürler

 • fikriye kurukız demiş ki:

  istanbul anadolu yk tokiden en fazla 200 tl ödeyebileceğim engelli hakkından yararlanmak istiyorum ben beyin ameliyatı geçirdim çalışacak gücüm kalmadı engelli çocuğa bakıyorum bir daire rica ediyorum artık kiramı ödeyemem saygılarımla .

 • irem alkan demiş ki:

  slm arkadaşlar ben toi binalarından ev almak istiyorum ama yakın bir zamanda bana yardımcı olurmusunuz:)

 • irem alkan demiş ki:

  lütfen çok acil toki binalarından yardımcı olun

 • filiz demiröz demiş ki:

  ben kendimi bildim bileli kiradayım evlendin iki çocuhum oldu yine kiradayım eşim binlira maaş alıyo çocuklarım okuyo şimdi bana söyleyin ben nasıl ev sahibi olacam bu devlet hep parası olanamı yardım ediyo niye garibanın arkasında kimse yok

 • ilyas demiş ki:

  arkadaslar lutfen yardımcı olurmusunuz tokı konutlarına nasıl muracaat yapa bılrım bana bılgı verırsenız sevınırım

 • çiğdem burgucu demiş ki:

  bende bende istiyorum 100tilelik ev banada verin banane banane bende istiyom ev verin bana yokmu ellere varda bize komu

 • çiğdem burgucu demiş ki:

  ben neyapayım filiz demiröz bende 3 tane çocuk var 1 odada hepimiz sıkış mıkış yatıyoz kocansa hamallık yapıyo birgün toksak 2 gün aç yatıyoz senin haberin varmı senin kocan en azından işi var biz neyapalım kader utansın

 • çiğdem yıdırım demiş ki:

  iyi akşamlar hayati bey biz 1 evde 2 aile oturuyoruz çok zor durumda yaşıyoruz sizden ricam toki evkerine kayıt başladığı zaman bana haber verebilirmisiniz eyer ilgi gösterirseniz çok sevinirim

 • bilgin çağdas demiş ki:

  nasıl başvuru yapabilim diyorum sacma sapan sayfalar acılıyor başvu yapmak için hiçbir bilgı yok. .hiçbirşekilde aradığımı bulamaıyorum nasıl site yapmışlar böyle…

 • mustafa pagren demiş ki:

  ev sahıbı olmak ıstıyorum ama hıc bır olanaklardan haberımız olmuyor adana tokılerden nasıl haberımız olur ?

 • HAYATİ demiş ki:

  MRB BEN ASGARİ ÜCRETLE ÇALIŞAN BİR İŞÇİYİM AYRICA YÜZDE 70 İŞİTME ÖZÜRLÜYÜM ORDUDA YAPILACAK TOKİ EVLERDEN AYLIK 100 TL ÖDEYEREK BENDE YARARLANMAK İSTİYORUM NE YAPMAM VE NEREYE BAŞ VURMAM GEREKİYO LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

 • cimengül pesget demiş ki:

  bu toki evlerde nasil alir

 • yüksel topal demiş ki:

  ben %60 özürlüyüm bende yaralamak istiyoruum 100 tl lik konutlardan lütfen yardımcı oluhrmusunuz şuanda sadece yetim maşı alıyorum 2 çocuğum var ailemle kalıyorum 2 tane ağır özürlü kardeşleri var soba yakmakta çok zorluk çekiyorum 1 ci kat pendik veya güzel yalıdan istiyorurum oranın yolları düzgün maltetpede oturuyorum çok zorluk çekiyorum yaşamamız çok zorlaştı lütfen yardımlarızı en kısa zamanda rica ediyorum yüksel topal

 • zülfiye çakar demiş ki:

  merhaba;
  ben izmirde oturuyorum,%50 engelli birisiyim tokinin engellilier için yaptırdığı 100 tl evlere sahip olmak istiyorum.
  lütfen bu konuda bana yardımcı olurmusunuz.
  iyi günler.

 • HASANSAK demiş ki:

  SLM BENDE 100.TL. ÖDEYEREK TOKİ EV SAHİBİ ILMAK İSTİYORUM .
  TEŞEKÜR EDERİM

 • emel macat demiş ki:

  meraba ben 100tl taksitle ev almak istiyorum ama nasıl kayıt olunuyo bilmiyorum bana ulaşa bilirseniz sevinirim

 • meryem dener demiş ki:

  -bende bu 100 tl toki evlerınden yararlanmak istıyorum -istanbulda nezaman başvurular başlıyacak ve hangi bölgelerde -haberdar edersenız yazarsanız sevınırım -ıyı gunler dılerım

 • nurgül arapoglu demiş ki:

  ii akşamlar bende 100 ytl ödeyerek ev sahibi olmak isityorum ne zaman basvurular ltfen haberdar ederseniz sevinirim

 • huriye orun demiş ki:

  emekliyim eşim vefat etti eşinden ayrıgeliri olmıyan 3çocuğu olan kızımla kiracıyım tokiden ev alabilirmiyim çocukların 3de okuyor

 • kamer kandil demiş ki:

  kamer kandil bende aylık 100tl ödeyerek ev sahibi olmak istiyom nasıl haberim oluryardımcı olursanız memnun olurum.

 • ayşe özmen demiş ki:

  bende ankara 100 tl taksitli ev almak istiyorum. Nereye başvuracağız başvurular bitti mi sincan da kaymakamlığa başvurdum hiç kimsenin bilgisi yok evler hakkında bana yardımcı olur musunuz.

 • yüksel topal demiş ki:

  bulunduğum yer yeller düzgün deyil bi bakkala dahi ekmek gidemiyorum %60 englliyim bana yardımcı olurmusunuz 67 yaşındaki annem giyor her yere toki hakkında bilgi verirmsiniz

 • aylin tekin demiş ki:

  ben izmir 100tl taksitle ev almak istiyorum nereye basvurucağız

 • ahmetince demiş ki:

  İZMİR BAYRAKLIDA TOPLU KONUTLARDAN ALMAK İSTİYORUM KENDİM ENGELLİYİM ENGELLİ GAZİ HAKLARINDAN YARARLANMAK İSTİYORUM

 • canan alkan demiş ki:

  Merhaba İzmir Bayrklıda yapılan tokilerden bnde almak istiyorum nereye başvurabilirim?
  Bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler.

 • abdullah maraşlıoğlu demiş ki:

  merhaba bu fırsattan nasıl faydalanabilirim nereye başvurmam gerekli haberdar edermisiniz lütfen

 • Recep Başalan demiş ki:

  Tokiden daire almak isteyen arkadaşların dikkatine: Tokinin internet sitesini sürekli takip edeceksiniz.Hangi ilde,hangi tip konutların yapıldığı,aylık taksitleri satış koşulları devamlı yayınlanıyor.Oturduğunuz il veya ilçede tokinin 100 lira taksitle verilecek olan konutları yapılırsa ve sizde uygun şartları taşıyorsanız alabilirsiniz.Ben tokiden bir daire aldım çok memnunum.Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 • süreyya acerçelik demiş ki:

  merhabalar ben kirada oturuyorum dulum 5 çocuk annesiyim ama 2 kızımla birlikte yaşıyorum zor şartlar altında geçiniyoruz istanbul 100 tl taksitle toki evlerinden ev sahibi olmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz nasıl baş vururum ilginize şimdiden teşekkür ederim…

 • ferıt demiş ki:

  bende ıst buldakı tokı evlerınden bırını almak ıstıyorum ama kampanyaların nerde ne zaman yapıldını bılomıyorum bana bu konuda yardımcı olursanız sevınırım sımdıden tskler

 • bayram büyükyıldırım demiş ki:

  ben dar gelirliyim sosyal güvencem yok hiç peşinatsız aylık 100 tl lik taksitle ev sahibi olmak istiyorum lütfen yardımcı olun şu anda kirada oturuyorum zor ödüyorum yetkililerin yardımcı olmasını istiyorum lütfen

 • cesim tüktaş demiş ki:

  merhaba ben cesim vanda oturuyorum ben kiracıyım yaşlı annem eşim ve bir yaşında oğlum var durumum iyi değil van 100 tl lik tokiden bende almak istiyorum teşekkür ederim

 • zozan kömürcü demiş ki:

  dulum 3 cocugum var yıllardır kıralarda surunuyorum oturdugum evın suyu bıle yok rezıl kepazeyız ev nemden yıkılıyor gunes gormuyor cocuklarım her gun hasta aylık 100 lıraya taksıtle ev sahıbı olmak ıstıyorum 2+1 ev ıstıyorum benı lutfen bılgılendırın allah rızası ıcın sızden cevap beklıyorum sesımızın duyulmasını ıdtıyoruz

 • özcan çelik demiş ki:

  ben kayseride oturuyorum yeşilkartlıyım ve yüzde elli sakatlığım var 3tane çocuğumvar çekilişe katıldım amaçıkmadı kirada oturuyorum ve bende faydalanmak istiyorum bu evlerden nasıl katıla bilirim bilgi istiyorum

 • musa güngör demiş ki:

  merhaba ben iki çocuk babasıyım kirada oturuyorum kira öder gibi ev almak istiyorum istan bulda tuzlada yapılacak yapılacak diye duydum olurasa çok iyi olur başka ne isterim evim olsun yeter

 • emın yıldız demiş ki:

  slm bende 100 tl aylıkla almak ısterım

 • musa güngör demiş ki:

  cevap bekliyorum

 • Müşerref Şahin demiş ki:

  ben dul yetim maaşıyla geçiniyorum toki evlerinden yaralanmak istiyorum 2+1 olan dairelerden daha önce yaralanmadım buca belediyesine dosyamı verdim biz sizi aryacağız dediler ama aramadılar gidip sorduğumdada dosyanız yok dediler çok üzüldüm şimdi nasıl yararlanıcaksam lütfen yardımcı olun ailelerin evleri var ama çocuklarına tekrar yazılıyorlar lütfen miras kalıcakları denetlesinler biz madurlar varken bazı şeylere dikkat edilsin saygılar

 • hakan tan demiş ki:

  ben aslında bayanım ama eşimin adını verdim eşim rahatsız iş te yok ruh ve sinir hastalığı bende aylık 100 tlik ev istiyorum lütfen kiracı olmak çok zor heleki yalnızsan arkanda kimse yoksa dahada zor lütfen sizden acil cvp bekliyorum 2 tane çocuğum var….

 • hakan tan demiş ki:

  ama ben istanbul 2+1 ev istiyorum lutfennnnnnnnnnnnnn…

 • hülya aydın demiş ki:

  benim çok ihtiyacım var 100tllik eve 25yıldır eşimden ayrıyım 25yıldırda kira vermekten bıktım glum ceza evinde torunuma ve gelınıme bakıyorum artı kıiradayım bu eve cok ihtiyacım var kiram 300tl benim için cok yuksek bı sosyal güvencem yok devletten geelen yardımla gecınıyorum

 • eyüp güney demiş ki:

  iyi akşamlar bende bir evimin olmasını cok istiyorum işşallah ilgili kişiler bu duruma bir care bulurlar burdan herkeze slm lar

 • mediha özkan demiş ki:

  kendim memur emeklisiyim emekli ikramiyemi kapkacılar çaldı bir ev alamadım senelerdir kiradayım artık kiracılıktan kurtulamk istiyorum izmir veya ankara daki toki evleriden 300tl 500tl’ye kadar almak istiyorum ve ödiyebilirim, yardımcı olursanınız menmun olurum ve dua ederim sagılar.

 • ali osman yılmaz demiş ki:

  ihtiyacımvar

 • ali osman yılmaz demiş ki:

  bende ne anadan var ne baba dan tek güvencem devletimdir oda sahip çıkmazsa biz ne yapalım yaw

 • meryem özcan demiş ki:

  merhaba ben meryem özcan bende 100 tl taksıtle ev kampanyasına katılmak istiyorum saygılarımla

 • fatma ayatalay demiş ki:

  slm..ben yıllardır kirada oturuyom .ve hep bir evim olsun diye hayal..kuruyom kira veriyorum 350. çalışıyorum ve birikbiş olarak param yok sadece kira öder kibi ev sahibi olmak isdiyorum..şartlarınız ne..bilgi verirseniz çok sevinirim ..ararsanız .yardımcı olursanız .sevinirim.izmir gaziemirde oturuyom…

 • tülay teyfur demiş ki:

  ben izmir karabağlardayım bende bu projeye katılmak istiyorum üç artı bir dairelerden istiyorum ilginize teşekkürler dönerseniz sevinirim….

 • aysun acar demiş ki:

  slm ben istanbulda oturuyorum 19 yıldır evliyim eşimin ve benim hiç bir sosyal güvencem yok bizde kira öder gibi taksit ödeyip ev sahibi olmayı çok istiyoruz. lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

 • hasan bayazıt demiş ki:

  ben istanbulda 100 tl lik taksitli ev almak istiyorum

 • nigar ceylan demiş ki:

  merh ben kira öder gibi taksit ödeyip ev sahibi olmayi çok istiyorum ben babamdan emekliyım annem ve babam yok ikisinide kaybetim ve şuanda kıradayım lütfen yardimci olun balıkesirden toki evleden çok istiyorum

 • serkan özyürek demiş ki:

  benisi18sender bursan oturu hayabeni memlun etmiyene kadar cıkma ev de nedemek 4daireye 1dayire +bide heray niye kira odicekmişim

 • sevilay keskin demiş ki:

  merhaba ben iki cocuk annesiym dulum cocuklarımla kirada izmirde yasıyorum toknin 300 yada besyüz tl olan konutlarndan almak istyorum nasıl olsa okadar kira oduyorum lütfen yardmcı olurmusuz bende artk ev sahibi olmak istyorum.

 • sevilay keskin demiş ki:

  merhaba ben iki cocuk annesiym dulum cocuklarımla kirada izmirde yasıyorum toknin izmir karsıyada yaplacak konutları ne zaman baslayacak kaytların basladıgından nasıl haberim olur. konutlarndan almak istyorum 18 yıldr kira odüyorum lütfen yardmcı olurmusuz bende artk ev sahibi olmak istyorum.

 • seher akpınar demiş ki:

  merhaba bende yılardır çalışıyom hiç evim olmadı sizlerden bilgi ve yardım istiyorum size güveniyorum

 • talip şimşek demiş ki:

  mrb bende 100 tl gelirle ev almak istiyorum ama yaşım 26 bu yüzden babam alacak bize yardımcı olurmusunuz bursada oturuyoruz

 • songül eser demiş ki:

  ben eşimden ayrıldım. olumla annemin yanında kalıyorum. istanbulda tokiden 100 tl ye ev almak istiyorum lütven bana yardımcı olurmusunuz. nereye başvurmam gerekiyor. teşekkür ederim.

 • bayram cebe demiş ki:

  izmirde 100 tl taksitle toki evi varmı nasıl başvurabilirim lütfen yardımcı olun teşekkürler

 • elif güleş demiş ki:

  mrb biz 100 tllk evlerden almak istyoruz buca sosyal konutlar da oturuyoruz yardımcı olursanız sevinirz iygünler

 • yusuf bahar demiş ki:

  merhaba ben yusuf bahar mersin hamidiyede oturuyorum 1992 doğumluyum rahatsızlığım yüzünden askere gidemiyorum bakmak zorunda olduğun bir annem ve kızkardeşim var ama ben hiç bişe yapamıyorum 100 tl lik evlerden birini istiyorum benide ev sahibi yaparsanız çok sevinirim çok fakiriz lütfen bize yardımcı olurmusunuz altı aydır kiramızı ödeyemiyoruz yakında evsahibi bizi evden atacak lütfen yardım edin saygılarımla teşekkürler allah sizden razı olsun 😀

 • GÜLBİN ŞENER demiş ki:

  MERHABALAR BEN İSTANBUL KADIKÖY FİKİRTEPEDE OTURUYORUM. İKİ ÇOÇUK ANNESİ BİR KADINIM. EŞİMDEN BOŞANDIM. RAHMETLİ BABAMDAN YETİM MAAŞI ALIYORUM KİRADA ÇOK ZOR OLUYOR BENDE TOKİDEN EV ALMAK İSTİYORUM. YALNIZ HADIMKÖY TARAFINDA ARNAVUTKÖY DEKİ KAYABAŞINDAKİ KONUTLARINDAN ALMAK İSTEMİYORUM. HALKALININ ORADAKİ YAPILAN KONUTLARINDAN ALAMAZMIYIZ ACABA YADA KÜÇÜKÇEKMECE DE BULUNAN LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN NASIL ALINIR YADA YENİ YAPILICAK PROJELER NERELERDE İNŞALLAH BANADA VARDIR BİR EV İNSAN YAVRUSUYLA ORAYA SIĞINIR PARASI OLMASADA KAPIYA KİRA DİYE GELİP DAYANICAK EV SAHİBİ OLMAZ BİR TAS ÇORBA VE BİR LOKMA EKMEKLE RABBİMİZE ŞÜKREDERİZ. ALLAHA EMANET OLUN İNŞALLAH BİZEDE BİR YARDIM OLUR

 • BAYRAM AYDIN demiş ki:

  merhaba bizde böyle 100 tele lik bir ev sahibi olmak isteriz?

 • murat polat demiş ki:

  mrh bende 100 tl taksitle bir ev sahibi olmak istiyorum yalnız nasıl baş vululacagını ve ne gibi şartlar gerektigini bilmiyorum acaba bu konuda bize bilgi verebilirmisiniz mail bile atılırsa seviniriz..

 • fahri demircan demiş ki:

  istanbul tuzla tokı konutlarından ev almak istiyorum 2012 yeniprojelerden 3 artı 1 evım olsun 20 yıldır kiradayım

 • fahri demircan demiş ki:

  nasıl başvurabılırım bize bılgı verebilirmisiniz

 • volkan ısmık demiş ki:

  HERKESE SELAMLAR BNDE EV SAHIBI OLMAK ISTIYORUM KIRADA OTURUYORUZ EV ALACAK GUCMUZ YOK YETKILI KISILERDEN BU KONUDA YARDIM ISTIYORUM MADDIYAT SIKINTISI YUZNDEN BUNLIMDAYIM ALDGM MAAS KIRAYA GIDIYO DUSUNCEM EV SAHIBI OLURSAM BU SIKINTILARDAN KURTULURUM VE BUTUN EV SAHIBI OLMAK ISTEYENLEREDE YARDIM EDILIRSE COK SEVINIRIM HAYIRLI GUNLER HAYIRLI CUMALARI

 • volkan ısmık demiş ki:

  MRBLAR ISTANBUL ANADOLU YAKASINDAN BEYKOZ VE CEVRELERNDE TOKI BINALAT YAPACAKSA ILGILI KISILERIN YARDIMINI ISTIYORUM BUNALIMDAYIM MADDIYAT SIKINTISI CEKIYORUM 200 TLE ODEYEBLECEGIM SEKILDE EV ALMAK ISTIYORUM HAYRLI CUMALAR

 • Süleyman Telli demiş ki:

  Bizde ev sahibi olmak istiyoruz imirde tokiler ne zamn başlıycak çok merak ediyoruz bir an önce izmirdede toki evlerinin çıkmasını talep ediyoruz.

 • gönül demiş ki:

  merhaba ben istanbul kartalda oturuyorum eşimden ağrıyım nafaka alıyorum 1 tane kızım vak cok zor durumdayım lütfen banada yardım edin bende ev sahibi olmak isdiyorum allah rızası icin yardım acillllllllllllllllll tk

 • GULDEN BİRCAN demiş ki:

  MERHABALAR BENDE EV SAHİBİ OLMAK İSTİYORUM. YETKİLİLERE DUYURUYORUZ.

 • gül şirin demiş ki:

  benim hiç evim yok olamıcak bu ğidişlede heralde addi durumumda yok bende ev saybi olmaiyorum

 • Ahmet yelli demiş ki:

  Merhaba bende aylık 100 tl taksitle ev kampanyasından yararlanmak istiyorum bu sene evlenmeyi düşünüyorum o yüzden yardımcı olursanız memnun olurum

 • fikriye kurukız demiş ki:

  merhaba sayın toki yetkilileri daha öncede bildirmiştim lütfen bilgi verin tokiden bir ev rica ediyorum çünkü hem 100 de 87 engelli kızıma bakıyorum hem beyin anevrizma ameliyatı oldum bundan sonra sosyal güvencem bitiyor işten çıkarılıyorum ben nasıl geçinirim devletimizin sayesinde bakım parası ile ancak kira verebiliyorum acil az ödemeli toki anadolu yakası konutlarından yararlanmak istiyorum şimdiden ilginize teşekkürler .

 • halime zengin demiş ki:

  merhaba bende 100 tl taksitle ev istiyorum dar gelirlilere nezaman başlıycak beni bilgilen dirir seniz sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum

 • halime zengin demiş ki:

  merhaba bende tokiden 100 tl taksitle evalmak istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim teşekür derim saygılar

 • ikrami tekin demiş ki:

  1oo tele taksitle ev almak istiyorum buşfurular ne zamam neriye baş vurmam gerekir cevap bekliyorum

 • cennt tekin demiş ki:

  1oo tele taksitle ev almak istiyorum buşfurular ne zamam neriye baş vurmam gerekir cevap bekliyorum

 • gönül demiş ki:

  arkadaşlar bu yazdıklarınıza cevap geliyormu merak ediyorum ben hala cevap bekliyorumda gelmedi bitürlü allah hebimizin yardımcısı olsun bizi düşünen birileri cıkacakmı acaba :(((((((

 • coskundemir demiş ki:

  meraba ben almanya yasayan ama kaysserde ev sahibi olmak isteyen bi vatandasim aylik 500 tl ödeyebilirim ilgili yada yetkili kimse varmi

 • volkan çalışkan demiş ki:

  merhaba bende tokiden ev almak istiyorum aylık 250 taksitle ödeye bilirim istanbulda olursa sevinirim şimdiden tşkl

 • melek saglam demiş ki:

  ben ısetne engelıyım ben evsahıbı olmak ıstıyorum okadar cok ıstıyorum kı neolur allah rızasın ıcın bır haber bekliyorum ama cok bekledım 2sene oldu okadar beklerdımkı herkes evsahıbı oluyor bız nıye olamıyoruuz annem 28 sene evsız 28 hep kıraya verıyoruz neolur annemı bıde benımevsahıbı olmak ıstıyoruz hem ailem ben cok mutlu oluruz neolur tokı haber verımısın 2 daıre almak ıstıyoruz hem yarısı pesın verırız taksıtle almak ıstıyorum allah rızasın ıcın bıze haber verı cookkkk sevınırım hep yazarak aglıyorum ıcım acıyor

 • melek saglam demiş ki:

  selam ben cok bekledım ama nezaman basvuru yapcaz cok ıstıyorum kıradan kutulmak ıstıyorum ben ısıtme engelıyım neolur allah rızasın ıcın haber beklıyorum hem cok mutlu olurum hem annemı bı de ben ev almak ıstıyorum cok sabırsısım hep dua edıyorum neolur haber beklıyorum ınsallah haber beklıyoruz saygırımlar tokı nerde olusan olsun yeterkı bır evımız olsun ınsallah beklıyoruz

 • hüseyin karlıdağ demiş ki:

  arkadaşlar benim ankarada 1tane tokikonutlarında ve şuan inşaatı devam eden bir evim var ve satmayı düşünüyorum şuana kadar 6000 tl ödedim ve aylık 100 tl satmamın nedeni uzun zamandır beklediğim bir parayı aldım ve bu parayla kendime ev aldım ödemesi kolay 100 tl ancak aldığım ev üzerime kayıtlı olduğu için sıkıntı oluyor biliyorsunuz herhangi bir gelirinizin veya üzerinize kayıtlı bir şey olmaması gerekiyor bu nedenlede satmak zorunda kalıyorum düşünen ve almak isteyenler olur ise 6000 tl peşin ile devrini verebilirim saygılarımla hüseyin karlıdağ

 • tacettin çevik demiş ki:

  merhaba bende toki’den ev almak istiyorum ve ne yapacağımı bilmiyormm bana yardım edermisinz?

 • HATİCE ŞENTÜRK demiş ki:

  slm eşimden ayrı kızımla yasamaktayım 350 tl kira ödedigim evden evsahibimin evini satması sebebiyle cıkmak zorundayım aylık 350 tl taksit ödeyebilirim motorlu kurye olarak asgari ücretle calışmaktayım ev sahiplerinden bıktım kira öder gibi ev sahibi olmak istiyorum <bunun için beni bilgilendirirseniz sevinirim saygılar İST.anadolu yakası EN KISA SÜREDE LÜTFEN

 • serpil ALTUNTAŞ demiş ki:

  bende sosyal yardımlaşmadan geçinen 2 çocuk annesiyim 100tl lik taksitle ev almak istiyorum.yardımlarınızı bekliyorum…..

 • hanife toy demiş ki:

  mrhba bn hanife bnde bu kmpnyadn yrarlnmak istiyorum (tavşanlı)da oturuyorum bilgilendirin 100 tl lik ev yapılrsa :)

 • enver şeker demiş ki:

  arkadaşlar tokiden ev almak kolay deyil ben 2 sever girdim kurada çıkmadı istanbulda kartalda oruryon 25 senedir kirada oturyon

 • nigar çelebi demiş ki:

  Bende bu 100 tl olan evlerden birine talibim niyemi ALLAH rızası için bir kezde dünyada ben rahat edeyim kimseye muhtaç olmadan geçinebileyim bu benim dünyalığım diyebileyim ben sizin takipçilerinizden biriyim 51 yaşındayım 19 yaşındaki oğlumla rahat etmek benimde hakkımdır diye düşünüyorum ALLAHA emanet olun saygılarımla

 • bahar altınelli demiş ki:

  merhaba bende ev sahibi olmak istiyorum izmir de yaşıyorum böyle güzel bir imkandan nasıl faydalanabilirim acaba beni bu konuda bilgilendirirseniz çok memnun olurum. şimdiden teşşekkürler.

 • hatice can demiş ki:

  merhaba ben evsahibi olmak istiyorum yüzde yetmişdokuz özürlüyüm izmirde yaşıyorum izmirde olursa sevinirim bu konuda bigilendrirseniz sevinirim.

 • şenay yıldız demiş ki:

  ben 25 yaşımdayım bedensel engelliyim çalışma gücüm yüzde 50 kayıp ve bu durumda çalışıp hem kendime bakıp hemde kira ödeyemiyiorum 100 tl lik taksitle eve bende sahip olmak istiyorum engelli maaşımı kardeş payı yaparız 3 ayda 300 tl benim 300 tl eve öderim çünkü 3 ayda 600 tl alıyorum tüm geçim kaynağım bu ve sosyal fonun verdiği 3 ayda 100 tl başkada gelirim yok.tam benim şartlarıma uygun bir rakam.kendi evimin sahibi olup sadece 4 duvar olmasına razıyım yeterki başımda beni hertürlü kötülüklerden kardan kıştan koruyacak bir çatım olsun başka birşey istemem. saygılarımla…

 • recep küçükosman demiş ki:

  bende 100tllk taksitli ew almak istiyorum yardımcı olursanız sewinirim ewnlenicem o yüzden ewim yook allah içinn yardımcıı olunn sewgilerle bilgilernizi bekliyorumm saolun şimdiden teşekkrler..

 • nilüfer palyoş demiş ki:

  slm ben 360 tl kıra verıyorum 2cocugum var artık ew sahıbı olmak ıstıyorum sosyal guvencemiz yok eşimden ayrıyım yanlız calısıyorum sırf kiraya çalışıyorum 100 tl ewlerıne katılmak ıstıyoru beni bilgileendirirsenız seınırım tsk

 • fikriye kurukız demiş ki:

  ben engelli kızımla kirada oturuyorum beyin anevrizma ameliyatı oldum ayrıca işimdende oldum zaten çalışacak gücüm kalmadı lütfen devletime sesleniyorum banada toki den engelli kızımla yaşayabileceğim birev 100 150 tl arası taksitle çok rica ediyorum saygılarımla kızım ve ben.

 • kenan KUBAT demiş ki:

  bende 100 telelık ev almak istıyorum eve cok ıhtıyacım var allahın ıznıyle dualarım kabul olur

 • kenan KUBAT demiş ki:

  meraba ben aylık 100 TLLİK evlere kayıt olmak ve almak istıyorum eve cok ıhtıyacım var allahın ıznıyle dualarım kabul olur

 • ERDOGAN ÇORAK demiş ki:

  Bende bu 100 tllik eve başvurmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirin gerçekten benimde çok ihtiyacım var sogolun allah razı olsun

 • ümit ışık demiş ki:

  merhaba 100 tl lik evlere bende kayıt olmak istiorum acil bilgi verirseniz çok sevinirim…

 • NECATİ SARIALTUN demiş ki:

  MRH BEN NECATİ SARIALTUN TOKİ ÇEKİLİŞİNE KATILMAK İSTİYORUM

 • necati sarıaltun demiş ki:

  merhaba ben 100 tl lik evlere bende kayıt olmak istiyorum acil bilgi verirseniz sevinirim kahramanmaraştan bir toki evi istiyorum

 • ebru özkul demiş ki:

  arkadaşlar ben internetten araştırdım bu 100 tl lik ev projesinde hiçde işler yolunda gitmiyor.aylık 100 tl ile başlayarak her ay memur maaşlarına yapılan zam ile her ay fiyatı artıyomuş bu artış 200 bi daki ay ne kadar arttıysa 380 böyle böyle artıyomuş 25 ay taksit ödüyomuşsun 900 1000 e varıyomuş ödeye ödeye taksitler.toki bizlen dalga geçiyo resmen.yazılmadan önce bir daha düşünün derim.

 • kibariye aslanparçası demiş ki:

  merhaba bir iş arkadaşım taksitle ev almak idtiyor toki evlerinden yardımcı olrmusunu?izmir buca cevresinden?

 • kemal karaagac demiş ki:

  Anadolu yakasinda nerden basvurabiliriz tokiys

 • mustafa civan demiş ki:

  100 tl taksitle ben de ev almak istiyorum nihayet yüzümüz gülecek sayın başkanımıza ve erdoğan bayraktar beyfendiye teşekürler inşallah benimde yüzüm güler çocuklarım sefil olmaz

 • mustafa civan demiş ki:

  anadolu yakasında nereye başvurmalıyız toki evleri için en yakın zamanda haber bekliyorum saygılarımla

 • melek albayati demiş ki:

  izmirde olcak olan 100 tl tasitli olan evlerden almak istiyorum.

 • sevim ünal demiş ki:

  bende bu kampanyadan yararlanmak istiyorum ayda 100 TL toki evleri böylece yıllardır kurdugum ev hayalini gercekleştirmiş olurum

 • halime erkan demiş ki:

  kida oturuyoruz eşim yüde 97 özürlü bende kampanyadan yararlanmak istiyorum çok sevinirim

 • ganime yılmaz demiş ki:

  merhaba bende ev sahbi olmak istiyorum lütfe rıca ediyorum bana da ulaşın hiç bir sosyal güvencem yok dulum dört cocuk annesiyim çocuklarımın yaşları 15….11….5….4.. rıca ediyorum beni dikate alın

 • güler ürek demiş ki:

  bn güler ne olur allah rızası için ev istiyorum hastayım 1kızım vae eşinde maaşı az ne olur allah hepinizdenrazı olsun öbür dünyada yardımlarınız karşılanşın kardeşler kimseden gelirim yok yalvarıyorum bn izmirde oturuyorum tokiden ev çksın ne olur ayaklarınızı öpeyim kardeşler allah herkesin yar ve yardımcısı olsun sizdende allah razı olsun kardeşler allah devletimize zaval vermesin ilgilenirseniz allah razı olsun amin

 • Nese Haseken demiş ki:

  istanbul avrupa yakasında tokiye ev kuralarına katılmak istiyorum haberdar edilirmiyiz acaba şartlar neler olur.Allahım çok istiyorum inşallah vesile olursunuz.
  teşekkür ederim.

 • funda derem demiş ki:

  Merhaba istanbul kayıtları ne zaman bilgi verebilirmisiniz.
  Çok acil öğrenmeliyim bütven bilen varsa Allah rızası için bilgi verin

 • yeliz karaduman demiş ki:

  bedava verirseniz alırım

 • ÖNDER İNAN demiş ki:

  merhaba ben izmirden bende bu olaydan yararlanmak istiyorum bıktım artık elalemin eviden eşya yıpratmaktan lütfen bilgilendirirseniz sevinirim

 • özge İNAN demiş ki:

  slm ben ızmırden özge evlıyım altı yıldır kıradayım 2 çocugum var ve ev sahıbı olmak çok ıstıyorum lutfen çagrımı duyun

 • fatma demiş ki:

  merhaba toki istanbulda oturuyorum hiç evim olmadı bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

 • yağmur karataş demiş ki:

  mrb 100 tllık evden almak ıstıyoruz yanlız babam malulen emeklı 100 tl lık eve hak kazanıyormuyuz acıl cvp verırmısınız ve ayrıyetten evler ne zaman baslıyor.

 • murat alageyik demiş ki:

  bilgi almak isdiyorum

 • murat alageyik demiş ki:

  ne zaman başlıyo

 • Fatma Ertunğa demiş ki:

  Adanada oturmaktayım 100 TL lik ev istiyorum nereye ne zamana kadar başvurabilirim

 • YASEMİN demiş ki:

  bende istanbulda oturuyorum 100 tl ev bende istiyorum nerde ve ne zaman başçlıyo bilgi verin lütfen

 • turan gölcü demiş ki:

  istanbul halkalı oturuyorum kirada hep istemiştim ki bir küçükte olsa yuvam olsun 100 tl ödeme kaydıyla ne yazık ki hep bekliyorum inşallah ki allah adıyla olacağını ümit ediyorum 22 ağustos 2012

 • GÜZİN BAYINDIR demiş ki:

  merhabalar ben izmir bozyakada kirada oturuyorum ..annemden aldığım maaşla geçiniyorum ve aylık 500tl kira ödüyorum.buda benim bütçemi çok zorluyor..bana en yakın olan toki evlerine bende katılmak istiyorum..başvuru nereye ve nasıl yapabilirim..beni bu konuda bilgilendirirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekürler

 • erkan kılıç demiş ki:

  bizde 100tl lık ev almak istiyoruz hiç bir sosyal sıgortamız yok ne yapmalıyız kaydolmak için

 • elif kılıç demiş ki:

  bizde 100tlilik ew istioz hiö bir sosyal sıgoramız yok ne yapmalıyız nasıl başvuracağız? 02.09.2012

 • ülkü sezen demiş ki:

  özürlü kardeşim icin tokinin evlerine nası ulaşırım almak icin yardimci olursanız sevinirim

 • idris altınok demiş ki:

  ben yüzde 60 özürlüyüm toki nin engelliler için ev yapımı varmı varsa bilgilendirirseniz sevinirim

 • zaferarıkan demiş ki:

  ben malülen emekliyim çocuğum % 96 engelli toki evlerin de 3+1 lerden nasıl yaralanabilirim seyhan adana da ikamet ediyorum

 • sevda kahraman demiş ki:

  bende 100 tl lik taksitle ev sahibi olmak istiyorum sosyal güvencem yok çalışamıyom iki çocuğum var izmir de oturuyom beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim

 • BEHİYE YEŞİL demiş ki:

  istanbul pendikte oturuyorum iki çocuğumla beraber ve okula giden iki çocugum var kiradayım kronik astım koah hastasıyım yardımlarnan geçiniyoruz yeşilkartlıyız ve yetmiyor bende 100tl lik taksitle ev sahibi olmak istiyorum nasıl başvuru yapabilirim nasıl beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim

 • cengiz ekrem demiş ki:

  nasıl kayıt yaptırabiliriz

 • Kerim demiş ki:

  bende ev istiyorum…100tlye

 • Suat Altan demiş ki:

  Selamün Aleyküm,
  Bizde insallah Allahin izniyle 100tl lik;taksitli pesinatsiz ev almak istiyoruz.Dogruyu da konusursak hicbir sosyal güvencemiz yok,eger yardimci olursani seviniriz.Mümkünse Balikesir-Izmir-Antalya civarinda olsun.Tesekkürler Allaha emanet olun.

 • meral avlar demiş ki:

  slmn aylık 100 tl evlere katılmak istiyorum nereye baş vurmalıyım

 • ABDULAZİZ YANIK demiş ki:

  BEN ADANADAN YAZIYORUM BENDE YARALANMAK İSTİYORUM YEŞİL KARTLIYIM

 • ABDULAZİZ YANIK demiş ki:

  100 TLL EEVLERE ADANA

 • haydar koçkaya demiş ki:

  slm ben istanbuldan yazıyorum aylık 100tl.lik konutlara nasıl başvuracagım 2 çoçugum var asgari ücretle gecini yorum yardımcı olursanız sevinirim tşk ederm

 • selçuk ünal demiş ki:

  bende tokiden ev almak istiyorum beni bilgilendirirmisiniz

 • yüksel topal demiş ki:

  ben engelliyim%60 raporum var 2 çocuğum var malül emekli oldum şuanda ailemin yanıda kalıyorum dul bayanım yerimiz müsaid deyil lütfen allah rızası için pendik toki evlerinden yararlanmak istiyorum ailem mmaltepede oturuyoor ama pendik taralarında oturmak istiyorum

  en kısa zamanda sizden cevap rica ediyorum sagılarımla arz ediyorum

  yüksel topal

  5

 • abdulğafur aslan demiş ki:

  yüzde 92 özürlü raporum var 12.yıldır izmirde ikamet etmekteyim tokin izmir projesinden faydalanmak istiyorum lütfen bu mesajıma cevap vermenizi ünemle ve ivedilikle istiyor ve dilyorum

 • TUBA BULGULU demiş ki:

  annem ve babam hiç bir gelir ve güvencesi yok ben kızları olarak onlara bu imkanlarda faydalı olmak istiyorum sizlerinde yardımıyla

 • inci yuca demiş ki:

  10 senelik evliyim 2 çocuğum var eşim askeri ücretle çalışıyor kiradayız hiç mal varlığımız yok ev sahibi olmak istiyoruz bize yardımcı olursanız çok seviniriz, inşallah bizimde bir evimiz olur sizlerden yardım bekliyorum.

 • aliya demiş ki:

  EVİM YOK KİRACIYIM ASKARİ ÜCRET ALİYOR EŞİM EV SAHİBİ OLMAK İSTİYORUM İKİ ÇOCUĞUM VAR VAN’DA YAŞİYORUM HEP AKREPLİ EVLERDE YAŞADM ÇOCUKLARIMLA ARTIK YAŞAMAK İSTEMİYORUM 100 TL’LİK KONUTLARDAN YARARLANMAK İSTİYORUM YARDİMCI OLURSANIZ ÇOK DUA EDERİM SİZE ARTIK KORKUSUZCA ÇOCUKLARIMLA BİRLİKTE UYUMAK İSTİYORUM ÇOCUKLARIMIN BAŞINDA UYKUSUZ GECELERİME SON VERERİRSİNİZ İNŞALLAH

  ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN İNŞALLAH

 • aliya demiş ki:

  adım alya yeşil ağaç

 • çınar gülle demiş ki:

  slm arkadaşlar bende almak isterim ev nerden ve nasıl başvuruluyor bana yardımcı olun

 • çınar gülle demiş ki:

  bende kiracıyım eşim askari ucretle calışıyor kiracı olmak çok zor oyuzden inşallahh sesimi duyarsınızda bizde evv sahibi oluruz ne olur bana yardımcı olun nerden başvuruyoz

 • çınar gülle demiş ki:

  çok zor durumdayım bir yandan kiracıyım diger yandan çoçuk için tedavi göruyorum oyuzden eşimin tek calışıyor asgari ucretle kira ödemek çok zor oyuzden evv sahibi olmak istiyorum ne olur bana yardımcı olun şimdiden çok tşkr

 • gülcan çetin demiş ki:

  bende 100 tl lik konutlardan istiyorum nasıl baş vura bilirim dul bayanım

 • fetiye ağar demiş ki:

  2 çocuklu bir dul bayanım bende 100 tl lik konutlardan yaralanmak istiyorum nasıl başvurabilirim yardımcı olursanız sevinirim

 • gülay çalik demiş ki:

  lütfen çağrıma cevap verin okuyan bir kızım var ve rahatsızlığımdan dolayı çalışamıyorum hiç bir sosyal güvencem yok kalıcak yerimde bir var bir yok kızımla başımı sokucak bir evim olsun istiyorum bu evden faydalanmak istiyorum beni duyun SAYGILAR

 • seyfettin ersuy demiş ki:

  slm ben gaz,antepten seyfettin ersuy darge lirliyim 2 çocuk babasıyım serbes meslekte çalışıyorum sosyal hiçbir güvencem bulun mamaktadır kiracıyım 100 tl lik 2+1 dairelerden yaralanmak istiyorum ilgilerineze yetkililerin yardımcı olmasını rica ederim

 • neriman boru demiş ki:

  ben antalya toki evlerinden almak istiyorum eşimden ayrıldım sezonluk işçiyim kirada oturuyorum umarım sesimizi duyarsınız bize yardımcı olur bizleri sevindirirsiniz ilgileriniz için teşekürler.

 • havvana korkmaz demiş ki:

  antalya toki evlerinden almak istiyorum eşimden ayrıldım bakmakta oldugum bir çocugum var ilgilerinize teşekürler

 • hülya daştan demiş ki:

  merhaba bende iki çoçuk annesiyim bende 100tl öder gibi ev almak istiyorum sancaktepe tarafından bir ev istiyorum durumum çok kötü sizden haber bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

 • makbulebahar demiş ki:

  merhaba iyi günler ben emes hastasıyım özürüyüm 1 tane kızım var onunla hıç bakanım yok bende bir özürlü olarak tokının 100tl taksıtlı evlerıne nasıl bas vurabılırım özürlü olarak saygılarımla

 • meray vatansever demiş ki:

  3 cacuk annesiyim eşimden 1 senedir ayrıyım bende ev sahibi olmak isderim 100 tl fiyatla hemen olmak istiyom acil dönüş yaparsanız cok sevinirim ilginize cok tşklr ederim

 • fatma yılmaz demiş ki:

  4senetır bekliyorum nere yebaşvur duy sam taha başlamatı100.tl.taksıtlı satış baş bakanlıktoki evlerı.20022 yasalıkalp hasda sıyım anlayamadımalan lar nasıl alıyor maturdurum dayım onun bununyanında m dven bea cevap lunekadar kalınırkıben vatan daş deyılmıyım maturum cevabbeklıyorum

 • zeycan çiftçi demiş ki:

  dulum ev almak istiyorum nasıl alcağım bilimiyor

 • kemal göktaş demiş ki:

  slm tok tuzla 1 etap purejesınden nasıl faydalanırım ve nereye baş vurmam gerek aylık yüz ytl taksıtlı konutlara

 • ayhan polat demiş ki:

  mrhba ben de aylık 100tle taksitle ev almak istiyrum?

 • fatma yılmaz demiş ki:

  2022 yasalıyım istanbul şilete ki sosyalkonut lar dan evalabılır 4yıl dır beklıyorumcevab verır senız memnunolurum

 • murad KOÇ demiş ki:

  amcam oğlu Haydar KOÇ özürlü maaşı alıyor.Hiç bir geleri yok. ist sarıyerde oturuyor ayrıca 350 tl kira ödüyor Belediyelerin yardımlarıyla ayakta duruyor ayrıca 3 çocuğu var 3 de orta öğrenimde okuyor bize 100 taksitli evden yararlanmak istiyorum tlf.5354114693

 • selahattin SANCAK demiş ki:

  MRBA BENDE BU EVLERDEN ALMAK İSTİYORUM NASIL BAŞVURACAM YARDIM CI OLURMUSUNUZZ İST DAN 5 ÇOCUK BABASIYİM BİRİ ASKERDEE LTF YARDIMCI OLUN 600 YÜZ TL KİRA VERİYORUM TEK ÇALİŞİYORUMM

 • ekrem gökalp demiş ki:

  bende 100 tle taksitle ev almak istiyorum

 • fatma erdal demiş ki:

  Bende 100tl lik eve talibim dulum cevab bekliyorum

 • etem kara demiş ki:

  bende 100 tl lik toki evine katılmak istiyorum nasıl katılabilirim

 • hatice demiş ki:

  Dar gelirliler icin izmirde tokiler ne zaman basliyacak

 • nuryaz akay demiş ki:

  slm ben izmir bucada yaşıyorum yıllardır kiradan kiraya surunuyorum tek başıma dulum diye beni evden çıkardılar ev vermediler ben surunmekden yoruldum yaşım 54 oldu hala sürünüyorum kiralarda devlet bir dullara tokiden ev verse buraya ödediğim gibi kendi evimin kirasını ödesem olmazmı bir yılda 3 yane ev değiştirdim bu aksi saygısız ev sahiplerin yuzunden ben insanım ama ev sahipleri insan değilmiş niye dullara ev vermiyorlar niye devlet biz dul yetimlere ev vermiyor bor ustune borca girdim burda diyorlarda hiç bir geliri olmayanlara ev vercez nasıl öduyecekler geliri olmayanlar ben ölmüş annemin maşıyla ayakda zor duruyorum tek başıma bunu okuyun lütfen hak verin yardımcı olun bende 450 kira öduyorum bıkdım artık kış geldimi adun kömur alamıyorum işde vermiyorlar gerçi ayaklarım ağrıyor lüfen ilgilenin benimle ve nerde gariban dul yetim varsa onlara yardımcı olun bana ulaşmak için fesi vereyim nur akay saygılarımla

 • nuryaz akay demiş ki:

  100 milyona benide kayıt yapın tokiye yada nasıl nereye kayıt yapılıyor bana yardımcı olun lütfen allah herkesin yardımcısı olsun amin

 • nuryaz akay demiş ki:

  İZMİRLİYİM İZMİRDE TOKİLERE KKAYIT OLMAK İSTİYORUM

 • necla özdemir demiş ki:

  benim iki cocum var biri özürlü birida yedinci sınıf üzde üz raporlu kiram cok üksek 550tl ben kirai ödeemeorum cocum katı bişei imeor sıvıilan beslenior günük masrafı 20tl mana yardımcı olursanız cok seviniriz eşim işatlarda calışıordu bel fıtı var amiliyat oldu calışamaor işat işi gelmeor ona limon satıör simit satıor evimi kimi ac kimi tok sizlerden yardım benimda akım olsun 100tl kira ödergibi ev saibi olalım

 • erkan çalıbaşı diyor ki demiş ki:

  slm ii akşamlar benimde çok ihtiyacım var 100 tl kira ödermiş gibi ev sahibi olmak 2 tane çocugum var lütfen yardımcı olursanız sevinirm şimdiden allah razı olsun

 • ömer demiş ki:

  Ben 4 çocuk babasıyım ve fakiri bende 100 tl olan takibe katılmak istiyorum

 • ömer güneş demiş ki:

  Bende 4 çocuk babasıyım ve çok fakirim 450 tl lirayı ödeyemeyen ve çok ağır geliyor 100 tl olan takibe bende katılmak istiyorum

 • osman tellioğlu demiş ki:

  539 tl kayaşehire yazilmak istiyorum 2+1 daire veya 3+1 daire 1+1 daire almak istiyorum ödeme koşullari nsildir daire fiyatlari nasildir bunlariçin sizlerden yardim ve cevap bekliyorumm

Ayrıca Konu İle İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formu

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu

Evim Şahane Başvuru Formu