Sgk Dan Rapor Paramı Nasıl Alırım Rapor Parası Alırken Gerekli Belgeler

www.ulusalblog.com

SGK‘dan rapor parası almak için sgk‘nın resmi sitesindeki e-sağlık paneline girlecek ve daha sonraki safhaları siz aşağıdaki gibi takip ediniz.Sgk Kurumunun interaktif ‘ uygulaması e-sağlık sayesinde yürümekte sizde bu durumdan yararlanmak için‘ yazının deamındaki şartları uygulayınız.
4.TC kimlik numarası veya Sicil Numarası ile yapılan sorgulama sonucunda kayıt bulunamadı yazısı görülürse işleminizin henüz bitmediği ve paranızın PTT‘ye aktarılmadığını söylemektedir.

Paranızı almak için ise bu durumla ilgili bulunduğunuz ilin ilçenin veya semtin sosyal sigortalar kurumuna gittiğiniz gün tarihli vizite kağıdı ve eğer iş kazası ise kaza raporu yada tutanağı ile gittiğinizde size yardımcı olacaklardır.

Google Aramaları:

rapor parası alma şartları 2012, e sağlık giriş, rapor parası nasıl alınır 2012, rapor parası almak için gerekli evraklar, ssk rapor parası nasıl alınır 2012, rapor parası almak için gerekli şartlar, rapor parası için gerekli evraklar 2012, e-sağlık giriş, ssk rapor parası için gerekli evraklar, rapor parası alma şartları, rapor parası için gerekli evraklar 2011, rapor parası nereden alınır 2012, rapor parasını nasıl alırım, rapor parası almak için gerekli belgeler, iş kazası rapor parası nasıl alınır
Diyarbakır'da Benzinlikte Patlama Oldu. 10 Yaralı VİDEO
Torba Yasası Resmi Gazetede Yayımlandı 2011
12 Haziran 2011 seçim takvimi 24. dönem milletvekili seçiminde yapılacak değişik...
Gedikli'den CHP’ye: ‘Sözünüzü tutun Ergenekoncuları aday gösterin’
25 Ağustos 2011 Hakkaride Askeri Araca Saldırı
Sgk Dan Rapor Paramı Nasıl Alırım Rapor Parası Alırken Gerekli Belgeler yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

5 Comments »

 • Yusuf KOÇ demiş ki:

  babam kaza yaptı.Hastaneden 15 günlük rapor aldı.O raporun parasını ssk dan nasıL alcaz ? gerekli belgeler ve bilgileri yazarmısınız ?

 • metin yılmaz demiş ki:

  rapor paramı nereden ve nasıl alabilirim

 • süleyman inci demiş ki:

  15 günlük raporum var aradan 2 ay geçti paramı ne zaman alabilirim. gerekli belgeler nelerdir yazarmısınız. saygılar

 • tufan gungor demiş ki:

  1 ay gectı raporparamı nezaman alabilir
  im

 • Mustafa demiş ki:

  Arkadaşlar rapor süresinin bitiminden yaklaşık 1 ay sonra herhangi bir ptt şubesinden kimliğiniz yanınızda olmak şartıyla paranızı alabilirsiniz rapora dahi gerek yok onu iş yerinize verin o sgk ya bildirmek zorunda bildirir zaten siz sadece ptt şubesine gidip paranızı alın

Ayrıca Konu İle İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.