Otomobilim Hangi otoparka Çekildi Mesaj Çek

istanbul emniyet müdürğü yeni projesi hizmete sundu bu projenin detayları aşağıdadır.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü “İstanbul Otopark Projesi” adında yeni proje başlattı. Buna göre; İstanbul sınırları içerisinde trafikten men edilen, park yasağı olan yerlere park edilen ve güvenlik nedeniyle çekilen otomobillerin nerede olduğu 1550′ye SMS atılarak öğrenilebilecek.

Sistemin başlamasıyla birlikte otomobil sahipleri, otomobillerinin nereye çekildiğini öğrenebilmek amacıyla, polisi aramak zorunda kalmayacak.

SABİT FİYAT UYGULAMASI
DHA’nın haberine göre; vatandaşlar tüm operatörlerden mesaj bölümüne “PARKyazıp boşluk bırakarak araç plakasını yazıp 1550′ye SMS gönderecek. Gelen SMS cevabında; otomobil otoparka çekilmiş ise hangi otoparka çekildiği, iletişim bilgisi, neden dolayı çekildiği, otopark ve çekici ücretleri hakkında bilgi olacak. Böylece otopark ve çekicilerin farklı fiyat tarife uygulamasının önüne geçilebilecek.

GÜVENLİK UYGULAMASINA ÜCRET YOK
Yeni sistemle birlikte otomobilleri güvenlik nedeniyle çekilen vatandaşlar çekici ve otopark ücreti ödemeyecek. Bu bilgi de SMS ile telefona gelecek. Sürücüler bu mesajı göstererek ücret ödemeden otomobillerini otoparklardan alabilecek.

İstanbul sınırları içinde çekilen araçların yeri SMS ile öğrenilebilecek. Yeni projeye göre; otomobilleri güvenlik nedeniyle çekilen vatandaşlar çekici ve otopark ücreti ödemeyecek.

Google Aramaları:

aracım hangi otoparkta, aracım hangi otoparka çekildi, aracım çekildi, aracım nerede, çekilen aracım nerede, aracım çekildi nerede, bağlanan aracım hangi otoparkta, aracım cekildi hangi otoparkta, araba nereye cekildi, aracım hangi otoparkta bağlı, aracım nerede bağlı, araç çekilen otoparklar, cekilen aracimi nasil bulabilirim, araçım hangi
Kayıp Musa Bulundu mu?
Mehmet Ali Birand hastaneye kaldırıldı,Durumu Nasıl?
Namık Kemal Zeybek '' Başbakan Adayıyım''
Rekabet Kurulu 12 Banka Hakkında Soruşturma Başlatıyor
2012 Yılbaşı Hindi Fiyatları - Hindi Menüleri
Otomobilim Hangi otoparka Çekildi Mesaj Çek yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

7 Comments »

 • emincan demiş ki:

  😉
  :)

 • burcu demiş ki:

  😡 😈 :tiwisted:

 • mustafa doğramacı demiş ki:

  emniyet görevlilerinin(polislerin)otoparklara trafikten men ettikleri veya alıkoydukları hacizli yakalamalı araçları da görebilirsek proje amacına ulaşır.bence yoksa bu hali ile hizmette kısıtlı ve basit kalır.düşünsenize alacağınız olan bir şahsın aracına hacizli yakalama koydunuz ama aracın yakalanıp yakalanamadığınızı öğrenemiyorsunuz.araç yakalanıyor belkide ama yıllar sonra bulunuyor.yada adınıza kayıtlı bulunan aracı noter satışı olmadan satıyorsunuz.aradan yıllar geçiyor araç hakkında bilginiz olmuyor.araç bağlanıyor ama siz bulamıyorsunuz.otoparka terkedilmiş vaziyette nerdeyse çürümüş halde ve dünya kadar vergi ve otopark alacağıyla karşı karşıya kalıyorsunuz.

 • emin karaca demiş ki:

  aracım yakalanmış ama nerde olduğunu bilmiyorum aracımın plakası …..02 FA 464 YEŞİL PASSAT BEN NASIL BULACAM ARACIMI ARACIMI ALAN BELİ USTELİK BENİ TEHDİT EDİYOR ARACINI PARÇALATACAM DİYOR NE YAPMAM GEREKLİ BU KONUDA BİLGİSİ OLAN LUTFEN BANA YARDIMCI OLSUN

 • ramazan alkaya demiş ki:

  aracım trafık polısı tarafından oto parka cekıldı fakat hangı oto parkta oldugunu bılmıyorum

 • kubilay somuncu demiş ki:

  aracım yakalanmış ve ben nerede olduğunu bilmiyorum bunu nasıl bulurum

 • hasan mercan demiş ki:

  aracımı parktan cıkaramıyorum tirafiğe versem borcumu duşe bilirlrmi bana yardımcı olur musunuz

Ayrıca Konu İle İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formu

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu

Evim Şahane Başvuru Formu