Kayıp Musa Bulundu mu?

6 gündür haber alınamayan ’nın kendisini kaçıran kişiyle haziran ayından bu yana birlikte görüldüğü hatta daha önce bu kişi tarafında dövüldüğü iddia edildi! 12 yaşındaki Musa 3 Kasım sabahı , Erzurum Bakırcı Mahallesi Cennet Çeşme Sokak ‘taki evinden,okula gitmek için ayrıldı.Arkadaşlrı son olarak okulun yakınlarında, 19-20 yaşlarında bir gençle konuşurken gördüler onu… Ağlıyordu…Müdahale etmek istemediler, delikanlı küfür edip tekme savurdu.Musa arkadaşlarına ‘’Siz gidin ben gelirim’’dedi.Ancak her ne olduysa , okula değil,elinde kitap ve defterlerini koyduğu naylon poşeti,montunun kapüşonuyla yüzünü saklamaya çalışan,elleri cebindeki gencin peşine takılıp gitti…Gidiş o gidiş…Üzerinden 6 gün geçti.Ardında gözü yaşlı anne babasıyla,bir dolu soru işareti bıraktı.Acılı ailesi Cuma sabahı programıma konuk oldu.Tek avuntumuz Musa’nın kendisini kaçıran kişiyle güvenlik kamerasına yansıyan görüntüleri oldu.Görüntüler ekrana gelir gelmez programımıza ve Erzurum Emniyeti’ne çok sayıda ihbar yağdı.Ancak küçük çocuğu kaçıran kişi henüz yakalanamadı. İNTERNET OYUNU YÜZÜNDEN Mİ KAÇIRILDI? 1 Musa’nın okul arkadaşlarının anne babalarının ardı ardına açtıkları telefonlardan verdikleri bilgiler küçük çocuğun ailesini de hayrete düşürdü.Musa,arkadaşlarının iddialarına göre deyim yerindeyse tam bir internet kurduydu.Tutkunu olduğu bir oyunla,sanal alemde binlerce lira kazanıyordu.Tahminler ’nın bahis tutkusuyla ilgili kaçırılmış olabiliceği yönünde.İzleyicilerin bu oyunla ilgili yüzlerce elektronik posta gönderdiler.Toplanan puan çok değerliymiş.Bir izleyicim ‘’Müge Hanım, ortaokula giden erkek kardeşimin yolunu kesmişler şifresini almışlar. Oyunu bir daha oynamasını yasakladık’’diye bir mesaj atmış.Yarın size gönderilen mesajları daha ayrıntılı aktaracağım. 2 OKULUN ÇEVRESİNDE DOLAŞIYORDU Canlı yayın sırasında gelen ihbarlardan biri de Musa’ nın kendisini kaçıran kişiyle haziran ayından bu yana görüştüğü yününde…İddiaya göre kişi Musa’yı dövmüş.Mahalleli de elinden zor alınmış. Gelen bir başka ihbar telefonunda ise kızı, Musa ile aynı okula giden bir kadın izleyicimiz,’’Musa’nın yanında görünen bu çocuk , sık sık okulun çevresinde dolaşıyormuş.Kızım ve arkadaşları bu çocuğu Musa’yla konuşurken görmüşler’’dedi. BABASI FARKLI,OĞLU FARKLI KONUŞUYOR 3 Musa’ nın sürekli gittiği internet cafe‘nin sahibi Cahit Bey,’’Musa çok aklı bir çocuktu.Buraya yalnız başına gelir.ödevlerini yapardı.Oyun oynarken hiç görmedim.15-20 dakika kalır,sonra da giderdi.Çok sevimli ve çalışkan bir çocuk olduğu için bazen para bile almazdım’’dedi.Ancak Cahit Bey’İN Musa yaşlarındaki oğlu babasından farklı konuştu:’’Musa, yanında kalabalık bir grupla gelirdi.Önce ödevlerini yapar sonra da oyun oynardı.’’ ÖZEL EKİP KURULDU Erzurum Emniyet Müdürlüğü,Musa’nın bulunması için özel birim oluşturdu.Çevredeki güvenlik kameralarını tek tek inceleyen polis, Musa’yı götüren genci arıyor.Polis ,’yı bulmak için,önceki gün üç eve baskın yaptı.Ancak bir soruca ulaşamadı.

Google Aramaları:

müge anlı cumali, müge anlı cumali bulundumu, , müge anlı kayıpları
Torba yasasında neler var?
Torba Yasa Tasarısında (Af Tasarısı) Yapılan Yeni Değişiklikler 2011
Diyarbakırdaki 13 Şehitin İsimleri Memleketleri
28 Ağustos 2011 Hakkari Şemdinli 3 Şehitin İsimleri Memleketleri Nereli
Evlilik kursu olacak mı?
Kayıp Musa Bulundu mu? yazısına ait etiketler : , , , ,
Kayıp Musa Bulundu mu? yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Ayrıca Konu İle İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formu

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu

Evim Şahane Başvuru Formu