16 Ekim Bursa Uludağ’a Kar Yağdı

Türkiye’nin en önemli kış turizm merkezlerinden Uludağ’da mevsimin ilk karı yağdı. Dün gece başlayan ve Salı gününe kadar aralıklarla devam etmesi beklenen yağışla kar kalınlığı Oteller Bölgesi’nde 10 santimetreye ulaştı.

Marmara Bölgesi’ni etkisi altına alan soğuk ve yağışlı hava Bursa ve çevresini de etkili oluyor. Tatilcilerin ‘Beyaz Cennet’ olarak adlandırdığı Uludağ’da dün gece başlayan kar yağışı devam ediyor. Yağışlarla Oteller Bölgesi’ndeki kar kalındığı 10 santimetreye ulaştı.

Uludağ Meteoroloji istasyonu yetkilileri, hava sıcaklığının sıfır dereceye düştüğü Uludağ’da kar yağışının Salı gününe kadar aralıklarla devam edeceği bildirildi.

Google Aramaları:

uludağa kar yagdımı, bursada kar varmı, uludağ\da kar varmı 2011
Sözleşmeli Er Tasarısı Neleri Kapsıyor Nasıl Başvurulabilir Nedir
3 Kasım Bingöl'de çatışma
2011 Kurban Bayramında Hava Durumu Tahmini
Tokiden Şehit Yakınlarına Faizsiz Konut Kredisi Nasıl Alınır
Evlilik kursu olacak mı?
16 Ekim Bursa Uludağ’a Kar Yağdı yazısına ait etiketler :
16 Ekim Bursa Uludağ’a Kar Yağdı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Ayrıca Konu İle İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.