Vodafone Özgür Genç Nedir Avantajları Ne Kadar

Özgür Genç tarifesiyle Yükleme Koşuluna Son!
Özgür Genç tarifesinde sana özel 3 freezone var:
1) Yükleme koşuluna son; artık hesabında TL olduğu sürece her yöne 10 dakikası 50 kuruştan özgürce konuşup,
2) 12.000’lik her yöne Maksi SMS paketi aldığında hafta sonları 2.000 dakika,
3) İndirimli 500MB internet paketi aldığında ise her akşam 9’dan sabah 9’a kadar Vodafone’lularla 2.000 dakika bedava konuşursun. 12.000’lik Her Yöne Maksi SMS paketine üye olmak için 12000 ya da ONIKIBIN yazıp 7999’a, indirimli 500MB internet paketine abone olmak için ABONE GENC500MB yazıp 3636’ya göndermen yeterli.


Şayet halihazırda aylık Cepnet paketi abonesiysen, paketin yinelendiği ve iptal edilmediği sürece her akşam 9’dan sabah 9’a avantajından yararlanmaya devam edersin, tarifende hiçbir değişiklik olmadan.

* Özgür Genç tarifesiyle arkadaşlarınla rahatça konuşmak, bolca mesajlaşmak, keyfince internette dolaşmak da senin özgürlüğün.

* Henüz Özgür Genç’li değilsen aklına gelebilecek soruların cevaplarını öğrenmek için: Özgür Genç Tarifesi Sıkça Sorulan Sorular; ya da sorularım yok, biran önce gidip Özgür Genç’li olayım diyorsan en yakın Vodafone Cep Merkezi’ne uğrayarak abonelik işlemlerini hemen gerçekleştirebilirsin: Vodafone Cep Merkezi.

Şimdi Özgür Genç’e numarasını taşıyanlar 6 ay boyunca her ay HER YÖNE 5.000 SMS veya HER YÖNE 250 dakika bedava kazanıyor; özgürce konuşup, özgürce mesajlaşıyor!

Koşullar Esaslar

25 yaş ve 25 yaş altı bireysel aboneler maksimum 3 Özgür Genç hattı ile tarifeden faydalanabilir
Tarifede uygulanan ücretlendirme periyodu 10 dak/50 kuruş için ilk 10 saniyesi 10 kuruş, sonraki 50 saniyesi 30 kuruş, 60 sn den 600. saniyeye kadar olan kısım 10 kr olarak ücretlendirilir.
Yurtiçi SMS ücreti 41 kuruş/adettir; Heryöne Maksi SMS paketi alındığı takdirde, paket limit aşımında yurtiçi SMS’ler 41 kuruş/adet olarak ücretlendirilecektir. MMS ücreti 80 kuruş/adettir.
MMS ücreti 80 kuruş/adettir.
Özel servis, roaming, yurtdışıve Kıbrıs aramaları kapsam dışı olup ayrıca ücretlendirilir.
Özgür Genç aboneleri aylık 500MB indirimli/aylık 500MB süper/aylık cepnet internet paketi ve/veya Her Yöne Maksi SMS (12.000 SMS) paketlerinden herhangi birine sahip olup; aylık ürün hizmet bedelinin tahsilini (abonenin hesabından düsmesini) takiben gelecek mesaj ile sebeke içi ücretsiz konusma süresi kazanır. Ücretsiz konusmaların periyodu 60 sn’dir.
İlgili bedava konusma hakkı ürün basına 2000’er dakika olup, aylık 500MB indirimli/aylık 500MB süper/aylık cepnet internet paketi ya da Her Yöne Maksi SMS ürünlerinin aylık kullanım süresi içerisinde her akşam 21.00 – sabah 09.00 arası ve/veya Cuma 23.59.59 – Pazar 23.59.59 saatleri arasında geçerlidir.
Belirtilen fiyatlara KDV (%18) ve ÖİV (%25) dahildir.
Vodafone’un tarife ve kampanya esaslarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. İlgili tarife 19 Mayıs 2011 tarihi itibariyle geçerlidir. Detaylı bilgi için: www.vodafonefreezone.com
Bilgi ve danışma numaraları, kısa numaralı özel servisler, 444’lü numaralar, 0850 ile başlayan numaralar, 118’li numaralar ve Vodafone Müşteri Hizmetleri’ne yapılan aramalar tarifedeki ücretlerden farklı olarak ücretlendirilir. Bu numaralarda geçerli olan ücretler için lütfen tıklayınız.

Google Aramaları:

genç 12000, abone genc500mb, abone genc500mb iptal, Genc500mb
Vadofone HTC Desire ve HTC HD Mini KAMPANYASI HAKKINDA BİLGİ ilk kez türkiyeye g...
Avea 0.Facebook Nasıl Yapılır Tarifi Ücreti Fiyatı
Bimcell Hat Nasıl Alınır Tarifeleri
Avea Cep Telefonu İçin Online İşlemler Uygulaması
Turkcell İphone 5 Fiyatları
Vodafone Özgür Genç Nedir Avantajları Ne Kadar yazısına ait etiketler : , ,
Vodafone Özgür Genç Nedir Avantajları Ne Kadar yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Ayrıca Konu İle İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formu

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu

Evim Şahane Başvuru Formu