Vodafone Lira Transferi Nasıl Yapılır Faturalı Faturasız

Faturasız Hatlarda

– Lira transfer işlemini hızlı ve kolay bir şekilde Online Self Servis’ den yapabilirsiniz.

Öncelikle, Online Self Servis üyesiyseniz Online Self Servis’ e giriş yapmak için, www.vodafone.com.tr ana sayfada sağ üstte yer alan Online Self Servis’ e Giriş kutusuna mevcut telefon numaranızı ve şifrenizi girmeniz gerekir. Daha sonra menüde yer alan Lira Transfer linkini tıklayıp, transfer edilecek lira ve lira transferi yapılmak istenen abonenin cep telefonu numarasını girerek transfer işleminizi tamamlayabilirsiniz.

– Ayrıca 7038’i arayarak diğer faturasız hatlı abonelerin cep telefonu numaralarına lira transferi yapabilirsiniz.

– Bununla birlikte, hattın yasal sahibi Vodafone Cep Merkezleri’ne başvurarak veya 0542 444 0 542 Müşteri Hizmetlerini arayarak da transfer işlemini gerçekleştirebilir.

Faturalı Hatlarda

Faturalı Cep Aile tarifesi kullanıcısı iseniz; 7037 servisini arayarak lira satın alabilir ve bu lirayı  aynı aile grubu içindeki numaralara transfer edebilirsiniz. Bu işlem ücreti faturanıza yansıtılır.

Google Aramaları:

telefondan telefona tl aktarma, vodafone telefondan telefona tl aktarma, telefondan telefona tl aktarma vodafone, faturalı vodafonedan vodafone tl gönderme, vodafone başka telefona tl aktarma, vodafone faturalidan faturasiza tl transferi, vodafone lira transfer, vodafone tl gönderme, vodafone faturalıdan faturasıza tl gönderme, vodafone telden tele kontör atma, telden tele tl atma vodafone, vodafone faturalı tl transferi nasıl yapılır, vodafone faturalıdan tl gonderme, vodafone tl transferi faturalı, vodafone tl transferi
Avea Kurban Bayramı Opel Astra Casper Bilgisayar Kampanyası
Aveada Türk Telekom Sabit Hatlara Ev Telefonlarına Nasıl SMS Mesaj Gönderilir
Turkcell Kim Aramış Servisi Nasıl Kullanılır Yapılır İptal Edilir
Vodafone Ramazan Kampanyası 2012
Turkcell Lig TV Cepte Paketi Nasıl Yapılır
Vodafone Lira Transferi Nasıl Yapılır Faturalı Faturasız yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

2 Comments »

  • hamdi durna demiş ki:

    Neden sadece aile tarıfesı olan transfer edebılıuor bu konuda daha ayrıntılı calısılması lazım vodafone nun bence daha ii alt yapısı olmalı..

  • ds sa demiş ki:

    😉 😐 😡 😈 :smile: 😯 :sad: :roll: 😛 😳 😮 :mrgreen: 😆 💡 😀 👿 😎 😥 ➡ 😕 ❓ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗

Ayrıca Konu İle İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formu

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu

Evim Şahane Başvuru Formu