Vodafone Haftasonu Paketi Cumartesi Pazar

Cumartesi ve Pazar sevdiklerinizle daha fazla mı konuşuyorsunuz?

Vodafone’un yeni Haftasonu Paketi ile artık haftasonları Vodafone’lu sevdiklerinizle rahat rahat konuşabileceksiniz. Haftasonu Paketi’ne abone olun, ayda sadece 9 TL’ye Cumartesi ve Pazar günleri Vodafone’lu sevdiklerinizle konuşabileceğiniz tam 2.000 dakikanız olsun.

Haftasonu Paketi’ne abone olmak için yapmanız gereken “HAFTASONU” yazıp 7580’e SMS olarak ücretsiz göndermek! Siz de tarifenize ek olarak Haftasonu Paketi’ne abone olun, Cumartesi-Pazar tüm Vodafonelularla rahat rahat konuşun.

Haftasonu Paketi yurtiçi Vodafone’lularla her haftasonu kullanabileceğiniz aylık 2.000 dakika içermekte olup ayda 9 TL karşılığında satın alınmaktadır.

Paketinizde kalan dakikaları öğrenmek için “BAKIYE HAFTASONU” yazıp 7580’e ücretsiz SMS göndermeniz yeterlidir.

Nasıl Alırım.
Haftasonu Paketi için “HAFTASONU” yazıp 7580’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz. Size en yakın Vodafone Cep Merkezi’ne uğrayabilirsiniz. Müşteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarınızdan 542 ‘yi ;diğer operatörlerden ve Sabit hatlardan 4440542’yi arayarak ulaşabilirsiniz.

Google Aramaları:

vodafone cumartesi pazar bedava, vodafone hafta sonu bedava konuşma, Vodafone haftasonu bedava, Vodafone haftasonu bedava konuşma, vodafone hafta sonu bedava konuşma 2011, vodafone hafta sonları bedava konuşma, vodafone hafta sonu bedava, vodafone cumartesi pazar bedava konuşma, vodafone haftasonu bedava konuşma paketi, vodafonelularla hafta sonu bedava, vodafone hafta sonu bedava konuşma paketi, vodafone haftasonu 2000 dk, vodafonlularla hafta sonu bedava, hafta sonu bedava konusma, vodafone hafta sonları bedava
Avea Haftasonu Paketi 2000 Dakika 9 TL
Avea Bal Paketi Avantajları Nasıl Yapılır
Avea Süper Fikir Kampanyası Hakkında Bilgi Nasıl Yapılır
Turkcell HTC Desire C Kampanyası
Avea Nokia C3-00 Kampanyası
Vodafone Haftasonu Paketi Cumartesi Pazar yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

One Comment »

  • yasemin demiş ki:

    yaaa ben frezone üye oldum sms de yaptım ama dk gelmedi nedennn ????

Ayrıca Konu İle İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formu

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu

Evim Şahane Başvuru Formu