Turkcell Sarı Kutu Hediye Kampanyası

Turkcell’de geçirdikleri her gün için 1 puan kazanan aboneler, toplamda kazanmış olduğu puanları çeşitli hediyeler satın alarak kullanabiliyor.

Kampanyadan yararlanmak için SARIKUTU yazıp 2222’ye sms göndermek, turkell.com.tr adresini ziyaret etmek yada 0532 757 2222’yi aramak yeterli oluyor.

Bir kereye mahsus 0.40 kuruş ödeme yaparak dahil olunabilen kampanya kapsamında alışveriş, konuşma süresi, mesajlaşma, internet ve daha bir çok hediye paketi bulunuyor. En az 1 yıl kesintisiz olarak Turkcell abonesi olma şartı aranan kampanyaya katılım sağladığınızda puanlarınız hattınıza yükleniyor ve Turkcell’de kalmaya devam ettiğiniz her gün için 1 puan hattınıza yüklenmeye devam ediyor.

Hattınızdaki puanları öğrenmek için PUAN yazıp 2222’ye ücretsiz mesaj atabilirsiniz. 11.10.2013 tarihine kadar devam edecek olan kampanya süresince kullanılmayan puanlar, kampanya bitiş tarihinde silinecektir.

Google Aramaları:

turkcell sarı kutu puan arttırma, sari kutu puan ogrenme, sarı kutu puan arttırma
Turkcell MultiVINN Özellikleri
Türkcell Sınırsız Facebook Paketine Nasıl Üye Olurum Nasıl Yaparım Detayları
Avea Faturasız Jet Modem Kampanyası Hakkında Bilgi
Avea Adalet Bakanlığı Kampanyası Tarifesi
Samsung Galaxy s 3 android güncellemesi nasıl yapılır
Turkcell Sarı Kutu Hediye Kampanyası yazısına ait etiketler : , ,
Turkcell Sarı Kutu Hediye Kampanyası yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

2 Comments »

  • SALİH SEZER demiş ki:

    TÜKSELLEDEN GELEN HEDİYE PUANIM 5796 AMA ÇOĞU HEDİYELER BİTMİŞ AKARYAKIT V.B HEDİYELER GİBİ KAMPANYAYA AİT PUANIMI DEGERLEDİRMEK İÇİN UÇAK BİLETİ TEK BİR GİDİŞ ALIRSAM BÜTÜN PUANLARIMI KULLANMIŞ OLURMUYUM?BU GERİ KALAN PUANİM NE OLACAK?VEYA TAMAMINA ARACIMA AKARYAKIT İSTİYORUM.

  • SALİH SEZER demiş ki:

    15-16YILLİK TÜKSEL MUSTERİSİYİM 5796 PUANİM OLDUĞUNU SÖYLEDİLER AMA HEDİYELERE BAKTIM Kİ HEDİYELER HİÇBİRİ KALMAMIŞ AKARYAKIT BİTMİŞ O BİTMİŞ BU BİTMİŞ ASTROLOJİ,SOSYOLOJİ,BİYOLOJİ GİBİ NE İŞE YARAR BİLMEM EHTEN BÜFTEN NE OLDUĞUNU BİLMEDİĞİM HEDİYELER KALMIŞ .GERÇEKTEN SİZ YETKİLİLER ÇOK ŞEYLER KAYBEDECEKSİNİZ BİLİYORSUNUZ BENDE SADECE 2 ADET NUMARANIZ VAR BİLİYORSUNUZ. BUNLARİ DA KAYBEDECEĞİNİZDEN. EMİN OLABİLİRİSİNİ. EGER BUNLARA ÇÖZÜM YOLU BULMADIĞINIZ TAKTİRDE. MİLLETLE DALGA MI GEÇİYORSUNUZ. ?BENİ ARAYIP. ZAHMETİNİZ DE BULUNMAZSANIZ BBY…(1 HAFA SÜRE) 16YILİ BİR ÇIRPIDA 2 HAT BİRDE.

Ayrıca Konu İle İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formu

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu

Evim Şahane Başvuru Formu