Turkcell Genç Plus Tarifesi

25 yaş ve altındaysan yaşadın! Artık tam sana göre yepyeni bir tarife var. GençPlus tarifesinde ne yüklersen yükle her yöne konuşmanın 5 dakikası 50 kuruş. Arkadaşının hangi operatörde olduğunu dert etmeden rahat rahat konuşman için. Üstelik 20 TL ve üzeri yüklersen her yöne konuşmalarının ilk 10sn’si de bedava.

GençPlus’ta istediğin her şey bir arada! GençPlus’ta 30TL ve üzeri yüklersen tüm bunların üstüne bir de her yöne 2 saat * bedavan var. Daha ne olsun genç? * Her 30 günde bir 30TL ve üzerinde yüklediğinde heryöne 120dk cebinde. GençPlus’taki diğer fırsatları mı sordun? Genç Nar’la TL’lerini katlamaya ne dersin? 20TL’ye Genç Nar paketini al, bir ay boyunca her yöne konuşmak ve SMS atmak için kullanabileceğin 100TL kazan. Tek yapman gereken GENCNAR yazıp 2222’ye göndermek. (GENCNAR → 2222) Sadece 12 TL’ye HER YÖNE 5000 SMS alabilirsin. Üstelik bir aylık 100MB cepten internet paketi de yanında hediye (HERYONE → 2430) Daha çok Turkcell’li arkadaşlarına SMS atıyorsan10TL’ye 10.000 SMS + 100 MMS paketi tam senlik. (AYLIK SMS→ 2222) Servis dersen, Turkcell Telefon Yedekleme , Hava Durumu Paketi , Şans Paketi.

Google Aramaları:

gençplus iptal etme, gençplus nasıl iptal edilir, gençplus tarifesi nasıl iptal edilir, gençplus iptal, gençplus iptal etmek, turkcell genç plus iptal etme, Turkcell gençplus iptal, turkcell gençplus nasıl iptal edilir, turkcell genç plus, , turkcell , Gençplus İnternet paketleri, turkcell
Turkcell MultiVINN Özellikleri
Avea her yöne 1.000, Avea içi 10.000 SMS kampanyası nasıl yapılır?
Türkcellde Ücretsiz Facebook 0(Zero).facebook Nasıl Yaparım Nasıl Üye Olurum
444'lü Numaraları Aramak Ücretsiz
Vodafone FreeZone Sınırsız Sms Kampanyası
Turkcell Genç Plus Tarifesi yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

2 Comments »

  • batuhan karabıyıkoğlu demiş ki:

    genc pulus tarifesine geçtim bana uygun deyil anladım ve iptal etmek istiyorum yardım bekliyorum

  • nurdan çelik demiş ki:

    genc plus tarıfesını nasıl ıptal etcemm

Ayrıca Konu İle İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formu

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu

Evim Şahane Başvuru Formu