Turkcell Ben Yaptım Paketleri Tarifeleri Nasıl Yapılır

Gnctrkcll ve Gnctrkcll Plustarifeleri için hazırladığı BEN YAPTIM paketleriyle kendi paketinizi kendinizin dilediği gibi yaratması sağlanacak.

Paket aboneliğini başlatmanız için ilk adım olarak 19 TL karşılığında aylık her yöne 500 dakika almanız yeterli olurken, üzerine dilerseniz 5 TL karşılığında aylık her yöne 1500 SMS yada Turkcell’lilerle 7500 SMSile ekstra 5 TL daha ödeyerek 500 MB internet paketi aboneliği gerçekleştirebileceksiniz.

Hazır Kart’tan geçer, numaranı taşır ya da yeni hat alırsanız ise 12 ay boyunca sizlere her ay Turkcell’lilerle 5.000 SMS hediye edilecek.

Ne kadar öderim?
• Aylık her yöne 500 dakika 19 TL
• Aylık Her yöne 1500 SMS, Turkcellilerle 7500 SMS ya da 500 MB’dan her biri 5 TL
• 5 TL ve 19 TL fiyatına %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.

Nasıl yararlanabilirim?
• Paketlerin her birini ayda 1 kere alabilirsin
• Tüm paketleri yurt içinde kullanabilirsin
• 19 TL’ye her yöne 500 dakika için BENYAPTIM, 5 TL’lik ek paketlerden her yöne 1500SMS için BEN HY1500SMS, Turkcell’lilerle 7500SMS için BEN 7500SMS, 500 MB için BEN 500MB yaz 2222’ye gönder
• Faturalı GençTarife altında yer alan GNCTRKCLL BEN YAPTIM paketlerinden 25 yaş altındaysan faydalanabilirsin. Aylık her yöne 500 dakika için 19TL dışında bir ücret ödemezsin. Paket aşım ücreti her yöne dakikası 30 kuruştur.

Google Aramaları:

turkcell ben yaptım nasıl yapılır, , ben yaptım nasıl yapılır, nasıl yapılır, ben yaptım tarıfesı, ben yaptım tarifesi nasıl yapılır, ben yaptım paketi nasıl yapılır, turkcell ben yaptım, ben yaptım turkcell nasil yapilir, turkcell ben yaptım tarifesi nasıl yapılır, nasıl yapılır, ben yaptım 500 dk nasıl yapılır, ben yaptım 500 nasıl yapılır, ben yaptım 500, ben yaptım 500 paketi nasıl yapılır
Toyota Alana MultiVınn 3G Bedava
Avea 3 Ay Öde 1 Ay Bedava Kampanyası Nasıl Katılırım
Türkcell iPhone 4S Özellikleri Fiyatı Ön Sipariş Ver
Avea Sınırsız Tarifeler 2012
Avea HTC Desire X Kampanyası
Turkcell Ben Yaptım Paketleri Tarifeleri Nasıl Yapılır yazısına ait etiketler : , , , ,
Turkcell Ben Yaptım Paketleri Tarifeleri Nasıl Yapılır yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

One Comment »

  • Deniz Alagöz demiş ki:

    25 yaşından küçüğüm bu paketi yapamıyorum bayiye gdip kayt olmam gerekyormuş benden baydie ücret talep ederler mi ?

Ayrıca Konu İle İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formu

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu

Evim Şahane Başvuru Formu