Çift Taşıyıcı (Dual Carrier) nedir?Çift Taşıyıcı ne işe yarar?

() ne işe yarar? Çift Taşıyıcı teknolojisi, şebekeye herhangi bir taşıyıcıdan erişen bir kullanıcıya diğer taşıyıcıdaki mevcut kaynakları daha verimli kullanma imkânı tanır. Sağadığı hız artışı, servis alınan baz istasyonuna olan uzaklıktan bağımsız olarak tüm aboneler için geçerlidir. Çift Taşıyıcı sayesinde web sayfalarının açılış hızı, online oyun uygulamalarındaki tepki süreleri gibi ölçütlerde önemli ölçüde iyileşme sağlanır. Saniyede 42 megabit hıza ulaşan aboneler, 700 MB’lık bir filmi yalnızca 2 dakika 13 saniyede indirebilirler.

Google Aramaları:

çift taşıyıcılı internet, çift taşıyıcılı internet teknolojisi, çift taşıyıcılı telefonlar, Çift taşıyıcılı internet teknolojisi nedir, turkcell cift tasiyicili internet, çift taşıyıcılı internet nedir, dual carrier, dual carrier nedir, çift taşiyicili telefon, çift taşıyıcılı internet ne demek, çift taşıyıcılı internet uyumlu telefonlar, turkcell dual carrier, turkcell çift taşıyıcılı internet nedir, cift taşıyıcı internet
Avea her yöne 1.000, Avea içi 10.000 SMS kampanyası nasıl yapılır?
Avea Fanboard Facebook Sayfası Apple Macc İphone Kampanyası
Vodafone Kamu hatlarına Nokia C1-01 veya 2330 5 Tl Kampanyası
Avea Prestij Bizde Tarifesi
Vodafone Mobil İnternet Paketleri Ve Fiyatları Ne Kadar
Çift Taşıyıcı (Dual Carrier) nedir?Çift Taşıyıcı ne işe yarar? yazısına ait etiketler : , , , , ,
Çift Taşıyıcı (Dual Carrier) nedir?Çift Taşıyıcı ne işe yarar? yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Ayrıca Konu İle İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formu

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu

Evim Şahane Başvuru Formu