Avea Süper Kamu Tarifesi 19 tlye 500 DK 29TL ye 1000 DK Konuşma

Karşınızda en avantajlı tarifeler:

Süper Kamu Küçük Paket’te her yöne 500 dakika ayda sadece 19 TL.*

Süper Kamu’da her yöne 1.000 dakika ayda sadece 29 TL.*

Üstelik bu tarifeler kısa bir süre için Avea’ya gelen herkese açık! Yanlış okumadınız, şimdi numara taşımada, yeni abonelikte ve faturasız tarifelerden geçişte Kamu çalışanı olmasanız da bu tarifelerden yararlanabilirsiniz!

Genel Esaslar:

 • Tarifeler yeni aktivasyona, Numara Taşınabilirliği ile gelişe ve mevcut tarifelerden geçişe açıktır.
 • Tarifelerden, yeni aktivasyon, Numara Taşınabilirliği ile geliş ve faturasız tarifelerden geçiş işlemlerinde Kurum kimliği ibraz etmek koşulu olmadan tüm bireysel müşteriler faydalanabilir.
 • Tarifelerden, bireysel faturalı tarifelerden geçiş işleminde Kurum kimliği ibraz etmek koşuluyla özel sağlık ve eğitim kurumu çalışanları, noterler, muhtarlar, avukatlar, kamu kuruluşlarında çalışan sözleşmeli/geçici personel ve işçiler de dahil olmak üzere tüm kamu hizmetlileri ve emeklileri ile Polis Akademisi ve TSK öğrencileri, Türk Eczacıları Birliği üyeleri, gaziler, şehit yakınları ve Sarı Basın Kartı sahipleri faydalanabilir.
 • Tarifelere kayıt ve geçiş işlemleri Avea Bayileri, Avea Müşteri Hizmetleri ve SMS kanalı aracılığıyla yapılabilir.
 • Tarifelerden yararlanan aboneler kendi adlarına 5 adet hat alma hakkına sahiptir. Kamu hattı olan abonelerin mevcut hatları bu limite dahildir.
 • Tarifeler kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar, yurtdışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamamaktadır.
 • Fatura dönemi içinde kullanılmayan dakikalar bir sonraki fatura dönemine devretmez, başka bir hatta transfer edilemez.
 • Diğer bütün Avea Kamu tarifelerindeki aboneler de bu tarifelerdeki aboneleri kendi tarifelerinin grup içi fiyatından arayabilirler.
 • Faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla bu tarifelere yapılacak kayıtlarda, abonenin üzerindeki diğer indirimler iptal olur.
 • Tarifeler kapsamındaki ilk 6 ay boyunca, indirimli tarife ücretinin yansıtılacağı fatura dönemi tamamlanmadan, mevcut diğer faturalı ya da faturasız tarifelere geçiş yapan, hattını iptal eden, numarasını diğer operatörlere taşıyan müşterilerin ilgili fatura dönemindeki aylık ücretleri tarifede kaldıkları gün sayısına oranlı olarak indirimsiz ücret üzerinden hesaplanır.
 • İlk 6 ay indirimli aylık ücret uygulamasından her bir hat, her bir tarife için yalnızca 1 kez yararlanabilir.

Süper Kamu Küçük Paket:

 • Tarife aylık ücreti, numara taşıma ve yeni abonelikte ilk 6 fatura dönemi boyunca 19 TL, sonrasında 25 TL; faturasız ve faturalı hatlardan tarife değişiminde ilk fatura döneminden itibaren 25 TL’dir. Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
 • Her fatura döneminde yurt içi her yöne 500 dakika ücretsiz görüşülebilmektedir.
 • 09.05.2011 tarihi sonrası numarasını diğer operatöre taşıyıp, sonrasında tekrar Avea’ya taşıyarak tarifeye kayıt olan müşteriler için aylık ücret 25 TL’dir.

Süper Kamu:

 • Tarife aylık ücreti, numara taşıma, yeni abonelik ve faturasız hatlardan tarife değişiminde ilk 6 fatura dönemi boyunca 29 TL, sonrasında 35 TL; faturalı hatlardan tarife değişiminde ilk fatura döneminden itibaren 35 TL’dir. Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
 • Her fatura döneminde yurt içi her yöne 1.000 dakika ücretsiz görüşülebilmektedir.
 • 27.01.2011 tarihi sonrası numarasını diğer operatöre taşıyıp, sonrasında tekrar Avea’ya taşıyarak tarifeye kayıt olan müşteriler için aylık ücret 35 TL’dir.
 • Tarifeye 05.07.2011 tarihinden önce kayıt olmuş müşterilerimizin aylık ücretlerinde değişiklik yapılmamıştır. Bu müşterilerimiz için tarifeye kayıt oldukları tarihte geçerli olan ücretlendirme koşulları uygulanmaya devam edilecektir. Detaylar için “Sıkça Sorulan Sorular” sekmesini inceleyiniz.

Kimler yararlanabilir?

Tarifelerden, yeni aktivasyon, Numara Taşınabilirliği ile geliş ve faturasız tarifelerden geçiş işlemlerinde Kurum kimliği ibraz etmek koşulu olmadan tüm bireysel müşteriler yararlanabilir.

Tarifelerden, bireysel faturalı tarifelerden geçiş işleminde Kurum kimliği ibraz etmek koşuluyla özel sağlık ve eğitim kurumu çalışanları, noterler, muhtarlar, avukatlar, kamu kuruluşlarında çalışan sözleşmeli/geçici personel ve işçiler de dahil olmak üzere tüm kamu hizmetlileri ve emeklileri ile Polis Akademisi ve TSK öğrencileri, Türk Eczacıları Birliği üyeleri, gaziler, şehit yakınları ve Sarı Basın Kartı sahipleri yararlanabilir.

Nasıl abone olabilirim?

Tarifelere, yeni aktivasyon, Numara Taşınabilirliği ile geliş ve faturasız tarifelerden geçiş işlemleri ile abone olacak müşterilerin Avea bayilerine yanlarında kimlik belgeleri ve adlarına düzenlenmiş bir fatura ile gelmeleri yeterlidir. Avea bayi listesine ulaşmak için tıklayınız.

Tarifelere, Avea bireysel faturalı tarifelerden geçiş işlemi ile abone olacak tüm Kamu çalışanları ve emeklileri, Avea bayilerine aşağıda belirtilen kamu çalışanı veya emeklisi olduklarına dair belgelerden birini getirerek işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Tarifelere, Avea bireysel faturalı tarifelerden geçiş işlemi ile abone olmak isteyen Kamu çalışanı olmayan müşterilerimiz, Avea Kamulu bir yakınları tarafından referans gösterilerek bu tarifelerden yararlanabilirler. Bir Avea Kamu hattından en fazla 3 referans gösterilebilir. Detaylar için tıklayın.

Halen Avea Kamu tarifelerinden* birini kullanıp bu tarifelere geçmek isteyen müşterilerimiz, Süper Kamu Küçük Paket için “KUCUK“, Süper Kamu için “SUPER” yazıp “2010“a ücretsiz SMS atarak tarife geçiş işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Abonelik için gerekli belgeler

Tarifelere, yeni aktivasyon, Numara Taşınabilirliği ile geliş ve faturasız tarifelerden geçiş işlemleri ile abone olacak bireysel müşteriler için;

 • 1 adet nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi fotokopisi
 • 1 adet adlarına düzenlenmiş güncel fatura
 • Bayide okunup imzalanabilen abonelik sözleşmesi veya numara taşıma talep formu

Tarifelere, Avea bireysel faturalı tarifelerden geçiş işlemi ile abone olacak Kamu çalışanları ve emeklileri için;

 • Kamu çalışanları ile özel sağlık ve eğitim kurumlarında çalışanlardan; kurum kimliği veya onama formu
  Kamu emeklilerinden; emekli tanıtım kartı veya henüz kartı yoksa son çalıştığı kurumdan emekli olduğuna dair belge
  Noterlerden; noterde çalıştığını gösterir belge
  Muhtarlardan; muhtar kimlik kartı
  Baroya kayıtlı avukatlardan; avukat kimlik belgesi
  Polis Akademisi ve TSK Öğrencilerinden; Polis Akademisi/TSK öğrenci kimlik kartı veya öğrenci belgesi
  Türk Eczacıları Birliği üyelerinden; Türk Eczacıları Birliği üye kartı
  Gazilerden; gazi serbest dolaşım kartı veya emekli sandığı tanıtım kartı
  Şehit yakınlarından; şehit yakınlığı belgesi veya emekli sandığı tanıtım kartı
  Sarı Basın Kartlı çalışanlardan; Sarı Basın Kartı

Google Aramaları:

avea 19 tl ye 500 dakika nasıl yapılır, 19 tlye 500 dk avea nasıl yapılır, turkcell 19 tl 500 dk nasıl yapılır, turkcell 500 dk nasıl yapılır, avea öğretmen tarifesi, avea süper 19, 19 tlye 500 dk nasıl yapılır, 19 tl ye 500 dk turkcell nasıl yapılır, avea 19 tl 500 dk faturasız nasıl yapılır, Her yöne 500 dakika ayda sadece 19 TL, turkcell her yöne 500 dk nasıl yapılır, avea 500 dk, avea 19 tlye 500 dakika nasıl yapılır, türkcell 19 tlye 500 dk nasıl yapılır, aveada her yöne 500 dk nasil yapilir
Vodafone Otomatik Ödeme Talimatı Ver Alfa Romeo Giulietta ve İpad Kazan Kampanya...
Avea Milli Eğitim Öğretmenlere Kampanyası Tarifeleri
Türkcell iPhone 4S Özellikleri Fiyatı Ön Sipariş Ver
Turkcell Evim Paketi Tarifesi
Sony Xperia Z Avea Kampanyası
Avea Süper Kamu Tarifesi 19 tlye 500 DK 29TL ye 1000 DK Konuşma yazısına ait etiketler : , , ,
Avea Süper Kamu Tarifesi 19 tlye 500 DK 29TL ye 1000 DK Konuşma yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Ayrıca Konu İle İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formu

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu

Evim Şahane Başvuru Formu