Avea Milli Eğitim Öğretmenlere Kampanyası Tarifeleri

Tüm Öğretmenlerimiz ve Milli Eğitim Bakanlığı çalışanları için kaçırılmayacak kampanya! Şimdi Milli Eğitim Bakanlığı Tarifesi’ne yeni aktivasyon veya numaranızı taşıyarak gelin, 12 ay boyunca taahhütsüz yurt içi her yöne 400 dakika kazanın!

 • Milli Eğitim Bakanlığı Tarifesi’nin aylık ücreti KDV ve ÖİV dahil 17,4 TL’dir.
 • Kampanya kapsamında; 12 ay boyunca geçerli, her ay yurt içi heryöne 400 dakika sunulmaktadır.
 • Yurt içi her yöne 400 dakika görüşme süresi , aktivasyon işlemi sonrası gelecek SMS ile birlikte aktif olacaktır. SMS’ten önce yapılacak görüşmeler, tarifenin ilgili fiyatları üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanyadan sadece 5 Ekim-31 Aralık tarihleri arasında yeni hat tesisi ya da numara taşıma yoluyla Milli Eğitim Bakanlığı tarifesine gelen müşteriler yararlanabilecektir.
 • Bir fatura dönemi içinde kullanılmayan hediye dakikalar ilgili fatura dönemi sonunda silinir, bir sonraki fatura dönemine devretmez ve başka bir hatta transfer edilemez.
 • Kampanya kapsamındaki ilgili dakikalar bittikten sonra diğer operatörler ile konuşmanın dakikası 41,54 Kr/dk, sabit hatları aramanın dakikası 27,88 Kr/dk ve Avea içi konuşmanın dakikası 505 ile başlayan numaralar için 13,94 Kr/dk, 555 ile başlayan numaralar için 21,53 Kr/dk olarak ücretlendirilecektir.
 • Milli Eğitim Bakanlığı Tarifesi’nin ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Kampanya kapsamında sunulan yurt içi her yöne dakikalar, Avea, Ev, İş, diğer operatörler, Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerine yapılan aramalarda ve görüntülü görüşmelerde kullanılabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz yurt içi dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data ve WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Kampanya kapsamında sunulan her yöne dakikaların %80-%100’ü kullanıldığında sistemden otomatik olarak bilgilendirme yapılacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan yurt içi her yöne dakikalardan kalan konuşma süresi “SES” yazıp 6000’e ÜCRETSİZ SMS gönderilerek öğrenilebilir.
 • Milli Eğitim Bakanlığı çalışanları kendi üzerlerine toplam 5 hat alabilirler.
 • Milli Eğitim Bakanlığı çalışanı olmayanlar, Milli Eğitim Bakanlığı Tarifesi kullanan bir yakınları tarafından referans gösterilerek kampanyadan yararlanabilirler. Bir kamu çalışanının en fazla 3 kişiye referans olma hakkı vardır.
 • 444 ile başlayan numaralar, arama başına 40 kr’dan ücretlendirilir.

Google Aramaları:

avea öğretmen hattı, avea yildizli pekiyi, öğretmen hattı avea, avea öğretmen 17 tl, avea öğretmen hattı 2012, avea 17 tl öğretmen, avea milli eğitim bakanlığı tarifesi, avea öğretmen hattı 2011, avea ögretmen hattı tarifesi, avea yildizli pekiyi tarifesi, yıldızlı pekiyi tarifesi, avea öğretmen hatti 17 tl, avea 17 tl 400 dk, avea milli eğitim tarifesi, yıldızlı pekiyi avea
vadofoneden red üyelerine özel 11 tl ye telefon kampanyası red üye olun 11 tl ye...
Turkcell Full Paket Nedir Nasıl Yaparım
Turkcell Telefon Yedekleme Nedir Rehber Yedekleme Nasıl Yapılır
Türk Telekom Tatlıya Bağlayalım Kampanyası Nedir Nasıl Faydalanabilirim
Türk Telekom Ücretsiz Masal Dinleme Servisi Nedir Kampanyası
Avea Milli Eğitim Öğretmenlere Kampanyası Tarifeleri yazısına ait etiketler : , , ,
Avea Milli Eğitim Öğretmenlere Kampanyası Tarifeleri yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Ayrıca Konu İle İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formu

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu

Evim Şahane Başvuru Formu