Avea Engelli Vatandaşlar İçin Özel Tarife

Müşteri ihtiyaçlarını ve beklentilerini gözönünde bulundurarak eşsiz teklifler sunan Avea, şimdi de engelli vatandaşlarımız ile gazi, şehit eşi, vazife malulü ve eşlerinin yararlanabileceği 2 yeni tarife sunuyor.

Türkiye’nin geleceğine yatırım vizyonuyla ülke kalkınmasına ve topluma fayda sağlayan uzun vadeli ve sürdürülebilir kurumsal sorumluluk projeleri içinde yer alan Avea, engelli vatandaşlarımızın yararlanabileceği “Elele Konuşalım” ve “Elele Mesajlaşalım” tarifelerini hayata geçirdi. “Elele Konuşalım” tarifesi ile ayda 20 TL’ye her yöne 400 dakika ve tüm Avealılar ile SINIRSIZ konuşturan sıradışı bir teklif sunarken; “Elele Mesajlaşalım” tarifesi ile de ayda sadece 15 TL’ye her yöne 120 dakika görüntülü konuşma, her yöne 400 SMS ve Avealılar ile SINIRSIZ SMS fırsatı sunuyor!

Elele Tarifeleri kapsamında ayrıca 444 38 33 (Evde Sağlık Hizmetleri), 150 (Başbakanlık İletişim Merkezi), 153 (Alo Zabıta / Büyükşehir / Belediye), 184 (SABİM – Sağlık Danışma) gibi özel numaralar da ücretsiz aranabiliyor.

Google Aramaları:

avea özürlü indirimi, avea engelli indirimi, engelli indirimleri 2012, 2012, özürlülere internet indirimi, avea da özürlü indirimi, özürlü indirimleri 2012, , engelli indirimi 2012, elektrikte özürlü indirimi, avea ozürlü, avea özürlü tarifesi, engelliler net, özürlü indirimi 2012, elektrikte engelli indirimi
Avea 1 Gb İnternet 9 Tlye Kampanyası Hakkında bilgi
Turkcell 20 tl yükle 60 dk kazan
Avea 19 TL'lik Genç Paket
Vodafone Smart Cihaz Kampanyası Fiyatı Özellikleri Ne Kadar
Bilinmeyen Numara Sorgulama Rehber Servisi İnternetten Sorgu Nasıl Yapılır
Avea Engelli Vatandaşlar İçin Özel Tarife yazısına ait etiketler : , ,
Avea Engelli Vatandaşlar İçin Özel Tarife yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

One Comment »

  • DOĞAN ÇETİNKAYA demiş ki:

    505 2539964 nolu abunenizim avea engelli vatandaşlar için açılan eleele kampanyasından faydalanabilirmiyim. özürlü oranım %40

Ayrıca Konu İle İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formu

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu

Evim Şahane Başvuru Formu