Avea Bal Paketi Avantajları Nasıl Yapılır

Avea Bal Gibi Paket sloganıyla duyurduğu faturasız hat tarifeleri ile müşterilerine yeni alternatifler üretmeye devam ediyor.

Paket Türü Bal 250 Paketi Bal 500 Paketi
Ücreti 20 TL 30 TL
Paket İçeriği Her yöne 250 dk + Her yöne 250SMS + 250 MB İnternet Her yöne 500 dk + Her yöne 500SMS + 500 MB İnternet
Nasıl alınır? 250 yaz 2070‘e ücretsiz SMS göndererek ya da Avea Bayilerinden 500 yaz 2070‘e ücretsiz SMS göndererek ya da Avea Bayilerinden

Avea PaketleriPaketler hakkında bilmeniz gerekenler

 • Paket kapsamındaki SMS, internet ve dakikaların kullanım süresi paket tanımlandıktan sonraki 30 gün, 30 gün sonunda kullanılmayan haklar siliniyor.
 • Paket kapsamındaki hakların 3. şahıslara transferi mümkün değil.
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimi kendi tarifenizin üzerinden ücretlendirilecektir. Paket kapsamındaki internet kotası dolduğunda ise her hangibir bir internet hediyesi/paketiniz yoksa, 30 günlük paket kullanım periyodunda 0,05TL/KB ile ücretlendirileceksiniz.
 • Paket kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar ve SMSler sadece yurt içi yönüne geçerli olacaktır. Söz konusu ücretsiz dakikalar 444′lü numaraları, Özel servis numaralarını, Kıbrıs ve yurt dışı aramalarını kapsamıyor.
 • Paketlerdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye.
 • Bu paketlerle birlikte başka dakika, SMS ve internet paketlerimizden de faydalanabileceksiniz.
 • Paketten kalan haklarınızı 2070 kısa numarasına Bal 250 Paketi için KALAN 250, Bal 500 Paketi için ise KALAN 500 yazıp SMS göndererek ücretsiz sorgulayabileceksiniz.
 • Paketler SMS kanalı ile paket ücreti bakiyeden düşülerek ya da Avea Bayilerinden kredi kartı ya da nakit ödeme ile satın alınabilecektir. Paketler hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirme yapılıyor.

SMS aracılığı ile;

 • Paketleri Katlayan tarife, Standart Tarife ve Faturasız Ofis Tarifeleri hariç olmak üzere tüm faturasız tarife kullanıcıları SMS yoluyla satın alabileceklerdir.
 • Bal 250 Paketini 250, Bal 500 Paketini almak için ise 500 yazıp 2070e ücretsiz kısa mesaj göndererek satın alabileceksiniz.
 • Paketinizi iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak yenilenecektir. Dilerseniz Bal 250 Paketi için IPTAL 250, Bal 500 Paketi için ise IPTAL 500 yazıp 2070e göndererek iptal edebilirsiniz.
 • Paket iptal edildiğinde mevcut dakika, SMS ve internet haklarınızdan kalanlar kullanım süresi sonuna kadar kullanılabilecektir.
 • Paket aynı ay içinde birden fazla satın alınabilecektir.

Avea Bayileri aracılığı ile;

 • Tarife kısıtı olmadan tüm faturasız tarife kullanıcıları Avea Bayilerinden paketleri iki şekilde satın alabilecektir.
 • İlk yöntem ile müşterilerimiz paket ücretini Bal 250 paketi için 20TL, Bal 500 Paketi için 30TL olarak nakit ya da kredi kartı ile ödeyerek Bal Paket Kartlarını satın alabileceksiniz. Kartın arkasındaki şifreyi kullanarak aşağıdaki şekilde paketi hattınıza yükleyebilirsiniz. – Cep telefonunuzdan 9333′ü arayarak kartın üstündeki numaranızı girin. – Cep telefonunuzdan YUK bir boşluk kart numaranızı yazıp 9333′e bir kısa mesaj gönderin. – Cep telefonunuzdan Servis Menüsü’ne girin ve Asistan Menüsü’nü seçin. Menüyü izleyerek kart numaranizi girin. – Web’den yüklemek için www.avea.com.tr‘deki Yükleme Menüsü’ne girin. – Cep telefonunuzdan *933#Bal Paket şifresi arama tuşunu tıklayın.
 • İkinci yöntem ile Avea İletişim Merkezlerinden Bal 250 Paketi için 19,99TL, Bal 500 Paketi için ise 29,99TL’yi nakit ya da kredi kartı ile ödeyerek satın alabileceksiniz. Sadece bu kanal için bu fiyatlar geçerli olacaktır. Yükleme yapıldığında ve paket tanımlandığında hattınıza bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.
 • Paket aynı ay içinde birden fazla satın alınabilecektir.
 • Bu kanalla yapılan paket yüklemesi ile hattın aktif abonelik süresi uzayacaktır.
 • Bu kanaldan satın aldığınız paketler yenilenmeyecektir.

Google Aramaları:

bal paket yapma, bal paketı yapma, Avea bal paket yapma, avea bal yapma, bal tarıfesı, ave bal paketi, 250 yaz 2070, bal avea, bal tarifesi nasıl yapılır, ave bal, 250 2070, avea avantaj paketleri, ave bal paket, avea nar paketi nasıl yapılır, avea avantajlı paketler
Avea Nissan Juke Bayram Kampanyası
Türkcell Konuş Kazan Kampanyası Nedir Nasıl Kayıt Olunur
Avea Ps3 – Pes 2012 Kampanya Sonuçları
Nokia asha 302 Turkcell Kampanyası
Turkcell Sınırsız Vınn Ne Kadar
Avea Bal Paketi Avantajları Nasıl Yapılır yazısına ait etiketler : , ,
Avea Bal Paketi Avantajları Nasıl Yapılır yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

2 Comments »

 • nazlı yılmaz demiş ki:

  vala paketler harıkaa,, bayıldm.. : )

 • resul demiş ki:

  anladımkı hıçkımse hıçkımse sen deyıl anladımkı canında öte can deyıl

Ayrıca Konu İle İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formu

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu

Evim Şahane Başvuru Formu