Avea 4 tl 100 dk Nasıl Yapılır

Avea’dan Süper Fikir! Konuştuğunuz her 100 dakika sadece 4 TL! Üstelik her yöne! Ne kadar konuşursanız o kadar ödeyin, harcamanızın kontrolü hep sizde olsun!

Fatura döneminizde kaçıncı 100 dakika kademesinde bulunduğunuzu KADEME yazıp 6036’ya ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz.*

– Tarife, numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea, Taraftar, TTNET ve Diğer İşbirliği faturasız tarifelerinden yapılacak geçişlere açıktır. Avea’nın diğer faturalı tarifelerinden yapılacak geçişlere kapalıdır.
– Süper Fikir Tarifesinin aylık sabit ücreti 5 TL’dir. Tarifede konuşulan her 100 her yöne dakika ek 4 TL ile ücretlendirilecektir.
– 01.12.2011 tarihi ve sonrasında Avea’nın faturalı ya da faturasız tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında tekrar Avea’ya taşıyarak Süper Fikir Tarifesi’ne kaydolan müşterilerden bir kereye mahsus 30 TL (KDV-ÖİV Dahil ) Tarife Kayıt Ücreti alınacak ve ilk faturalarına yansıtılacaktır.
– 01.12.2011 tarihi ve sonrasında Avea’nın faturalı tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapan sonrasında tekrar faturalıya geçerek Süper Fikir Tarifesi’ne kaydolan müşterilerden bir kereye mahsus 30 TL (KDV-ÖİV Dahil ) Tarife Kayıt Ücreti alınacak ve ilk faturalarına yansıtılacaktır.
– Süper Fikir Tarifesi 31 Aralık 2011 tarihine kadar yeni müşteri alımına açık kalacaktır.
– Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan dakikalar, ilgili fatura dönemi sonunda silinir, bir sonraki aya devretmez ve başka bir hatta transfer edilemez.
– Her yöne dakikalar yurt içi kullanımlar için geçerlidir. Yurt içi her yöne dakikalar, Avea, Ev, İş, diğer operatörler, Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerine yapılan aramalarda kullanılabilir.
– Yurt içi her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Her yöne görüşme süreleri görüntülü aramalarda da kullanılabilir.
– 444 ile başlayan numaralar, arama başına 40 kr’dan ücretlendirilir.
– Tarifedeki müşteriler, başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptıkları takdirde, tarife kapsamındaki dakikalarını kullanamayacaklardır.
– Tarifedeki müşteriler, ek konuşma paketi olarak sadece İyi Günler,İyi Geceler,İyi Haftasonları,Ayboyu paketlerini alabileceklerdir.
– Tarifedeki müşteriler, bireysel faturalı müşterilerimize sunmakta olduğumuz tüm SMS ve cepten internet paketlerinden faydalanabileceklerdir.
– Tarifedeki müşterilerin tarifeye kaydoldukları ayki faturalarına, tarifede kaldıkları gün sayısından bağımsız olarak 5 TL aylık sabit ücret ve ilgili aydaki her yöne konuşma ücretinin tümü yansıtılacaktır.
– Hattını iptal eden, numarasını diğer işletmeciler yönlerine taşıyan ya da Avea’nın diğer faturalı,faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin ilgili aydaki faturalarına, tarifede kaldıkları gün sayısından bağımsız olarak 5 TL aylık sabit ücret ve ilgili aydaki her yöne konuşma ücretinin tümü yansıtılacaktır.
-Tarifedeki müşteriler “Paket Aşımlarınız Bizden” kampanyasından yararlanamayacaktır.

Tarifeden Hangi Müşterilerimiz Yararlanabilir?
Tarifeye yeni hat tesisi, numara taşıma ve Avea’nın faturasız tarifelerinden geçiş yapılarak kayıt olunabilmektedir. Avea’nın faturalı tarifelerinden geçiş yapılamamaktadır; ancak mevcut faturalı müşterilerimiz Avea’nın birbirinden avantajlı birçok tarifesi arasından kendi ihtiyaçlarına uygun olan herhangi birine kayıt olabilirler.
Birbirinden avantajlı faturalı tarifelerimizi avea.com.tr/Bireysel Faturalı Tarifeler bölümünden inceleyebilirsiniz.

Tarifenin Aylık Ücreti Ne Kadardır?
Süper Fikir Tarifesi’nin aylık sabit ücreti KDV-ÖİV dahil 5 TL’dir. Tarifede konuşulan her 100 her yöne dakika KDV-OIV dahil ek 4 TL ile ücretlendirilecektir.

Tarife Aylık Sabit Ücret Karşılığı Ne Sunulur?
Tarifenin 5 TL aylık sabit ücreti karşılığında dakika sunulmamaktadır. Tarife kapsamında ayrıca kayıt olunmasına gerek olmaksızın tarifede konuşulan her 100 her yöne dakikaya kadar olan konuşmalar, tarifenin aylık sabit ücretinin üzerine KDV-ÖİV dahil ek 4 TL ile ücretlendirilmektedir.

Numara Taşıma Yoluyla Tarifeye Nasıl Kaydolabilirim?
Avea bayilerine giderek numara taşıma için nüfus cüzdanı ve adınıza kayıtlı son 2 aya ait sabit faturanızı göstermeniz veya kredi kartıyla otomatik ödeme talimatı vermeniz, geçiş formunu doldurmanız ve Süper Fikir Tarifesi’ne kaydolmak istediğinizi söylemeniz yeterli.

Süper Fikir Tarifesi’nde SMS Ücreti Ne Kadardır?
41,5 Kr / SMS’tir.

Süper Fikir Tarifesi’nde Yurtiçi Görüşmeler Kaç Saniyede Bir Ücretlendirilir?
6 saniyede bir ücretlendirme yapılmaktadır.

SMS Ücreti Ne Kadardır?
41,5 Kr / SMS’tir.

Tarife Kapsamında Kaçıncı 100 Dakika Kademesinde Olduğumu Nasıl Öğrenebilirim? Her Kademede Ne Kadar Dakika Kaldığı İle İlgili Bir SMS Gönderiliyor mu?
Fatura döneminizde bulunduğunuz konuşma kademesini, KADEME yazıp 6036’ya ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Ayrıca her kademede hattınıza tanımlanan her 100 her yöne dakikanızın %80’i ve %100’ü kullanıldığında SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu servisler 2 gün öncesinin kullanım bilgisini içerir.

Tarife Kapsamında Ne Kadar Ücretsiz Dakika Kaldığı Nasıl Öğrenilebilir?
İçinde bulunduğunuz 100 dakika kademesinde bir sonraki kademeye geçiş için kaç dakika daha konuşabileceğinizi, “SES” yazıp 6000’e SMS göndererek kalan dakika bilgisini ÜCRETSİZ öğrenebilirsiniz.

Hattıma Ait Güncel Borç Bilgisini Nasıl Öğrenebilirim?
Avea hattınıza ait güncel borç bilginizi “GUNCEL” yazıp 5555’e göndererek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarınızı öğrenebilirsiniz. Bu servisten alınan her bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir.

Tarife Hangi Tarihe Kadar Yeni Abonelik Yoluyla Yapılacak Kayıtlara Açık Kalacaktır?
Tarifeye 31.12.2011 tarihine kadar kayıt olmanız gerekmektedir.

Kalan Ücretsiz Dakikalar Sonraki Fatura Dönemine Devreder mi?
Kullanılmayan dakikalarınız fatura dönemi sonunda silinir, bir sonraki fatura dönemine devretmez.

Tarifedeyken Herhangi bir SMS ya da Cepten İnternet Paketinden Faydalanabilir miyim?
Tarifedeki müşterilerimiz istedikleri SMS paketi ya da cepten internet paketine kayıt olabileceklerdir.

Tarifedeyken Herhangi bir Konuşma Paketinden Faydalanabilir miyim?
Ek konuşma paketi olarak sadece İyi Günler,İyi Geceler,İyi Haftasonları,Ayboyu paketlerini alabilirsiniz.

Google Aramaları:

avea 5 tl ye 100 dk, avea 100 dk nasıl yapılır, avea 5 tl 100 dk, 5 tl ye 100 dk avea, avea her yöne 100 dk 5 tl nasıl yapılır, avea 5 tl ye 100 dakika nasıl yapılır, avea her yöne 100 dakika nasıl yapılır, aveada 5 tl ye 100 dk, aveada 100 dk nasıl yapılır, 5 tl ye 100 dk avea nasıl yapılır, aveada 5 tlye dakıka, avea 4 tl ye 100 dakika nasıl yapılır, avea 5 tl ye dakika, aveada 100 dakika nasıl yapılır, avea faturasız 100 dk nasıl yapılır
Vodafone Haftasonu Paketi Cumartesi Pazar
Türkcell Konuş Kazan Kampanyası Nedir Nasıl Kayıt Olunur
Vodafone Fatura Dökümü Nasıl Alınır
Turkcell Otomatik Paket Nasıl Yapılır
Avea Her Yöne 600 DK 4GB İnternet 39 TL Nasıl Yapılır ?
Avea 4 tl 100 dk Nasıl Yapılır yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Ayrıca Konu İle İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formu

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu

Evim Şahane Başvuru Formu