Avea 3 Ay Öde 1 Ay Bedava Kampanyası Nasıl Katılırım

Siz de şimdi Avea’lı olun, her yöne 400 dakika ve heryöne 4000 SMS’e sadece 25 TL ödeyin. Üstelik her ay ödemeyin, 3 ay ödeyin, 1 ay bedava olsun! Hemen avea bayilerine gelin, numaraniz degismeden bu firsattan yararlanin!

Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi, SES yazıp 6000‘a ücretsiz SMS göndererek, kalan SMS miktarınızı, SMS yazıp 6000‘a ücretsiz SMS gönderek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 gün öncesinin kullanım bilgisini içerir.

FIRSAT: Şimdi Yeni Yıl tarifesindekiler ayda sadece 9 TL’ye tam 1 GB Cepten Internetin Keyfini Çıkarıyorlar! Pakete kaydolmak için 1 GB Data yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi yeterli.

Detaylar:

 • Tarifenin aylık ücreti numara taşıma, yeni hat tesisi ya da faturasızdan geçiş yoluyla yapılan kayıtlarda 6 fatura dönemi boyunca 25 TL, sonrasında 35 TL’dir.
 • Tarifenin aylık ücreti, mevcut faturalı tarifelerden geçiş yapanlar için 35 TL’dir.
 • Tarifede geçirilen her 3 fatura dönemi sonrası 1 fatura dönemi için aylık tarife ücreti ödenmeyecektir.
 • Numara taşıma ya da yeni hat tesisiyle kaydolanlar bu avantajdan toplam 3 kez faydalanabilirler. (Aylık ücret ödenmeyecek fatura dönemleri tarifede geçirilen 4., 8. ve 12 .fatura dönemleridir.)
 • Mevcut faturalı ya da faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kaydolanlar bu avantajdan toplam 1 kez faydalanabilirler. (Aylık ücret ödenmeyecek fatura dönemi tarifede geçirilen 4. fatura dönemidir.)
 • Tarife kapsamında 400 her yöne dakika ve 4.000 her yöne SMS sunulacaktır.
 • Bir fatura dönemi içinde kullanılmayan yurt içi her yöne dakika ve SMS’ler fatura dönemi sonunda silinir, başka bir hatta transfer edilemez.
 • Yurt içi her yöne kullanılabilecek 4.000 SMS tüketildiğinde ücret 41,5 Kr/SMS’tir.
 • Yurt içi her yöne kullanılabilecek 400 dakika tüketildiğinde ücret 41,5 Kr/dk’dır.
 • Tarife kapsamında sunulan 4.000 her yöne SMS, web üzerinden SMS gönderirken kullanılamaz.
 • Tarifeye mevcut faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş Avea bayileri ve Avea Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
 • 16.12.2010 tarihi sonrası numarasını diğer operatöre taşıyıp, sonrasında tekrar Avea’ya taşıyarak tarifeye kaydolan müşteriler için aylık ücret 35 TL’dir. Bu müşteriler 3 ay öde, 1 ay bedava avantajından da faydalanamayacaklardır.
 • Tarifede olup, mevcut diğer faturalı tarifelerden birine geçiş yapan, sonrasında tarifeye geri dönen müşteriler 3 fatura dönemi sonrası 1 fatura dönemi aylık ücret ödememe avantajından faydalanamazlar.
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar, yurtdışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz SMS’ler, sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir. Yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderimlerinde kullanılamaz.
 • Tarife kapsamında aylık ücretin yansıtılmaması avantajının sağlanacağı fatura dönemi tamamlanmadan, mevcut diğer faturalı ya da faturasız tarifelere geçiş yapan, hattını iptal eden, numarasını diğer operatörlere taşıyan müşteriler ilgili fatura dönemlerinde aylık ücret ödememe avantajından faydalanamazlar.
 • Tarifenin ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • 1 GB Cepten Internet Paketine kaydolmak için “1 GB Data” yazıp 5555 kısa koduna ücretsiz SMS gönderilmesi gereklidir.
 • 1 GB Cepten Internet Paketini iptal etmek için “IPTAL 1 GB Data” yazıp 5555 kısa koduna ücretsiz SMS gönderilmesi gereklidir.
 • 1 GB Cepten Internet Paketi bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan data miktarı ilgili fatura dönemi sonrasında silinir. Bir fatura dönemi içerisinde 1 GB’ın tüketilmesi durumunda ücret: 5 Kr/MB’tır. Paket, bir fatura dönemi içerisinde sadece 1 kez satın alınabilir ve iptal edilmediği sürece her fatura döneminde otomatik olarak yenilenir.

Google Aramaları:

avea facebook paketi, avea facebook paketi nasıl yapılır, avea facebook paketi 3 tl, avea facebook 3 tl, avea facebook paketi 3 tl nasıl yapılır, avea facebook paketi ayda 3 tl, avea 3 tl facebook, avea face paketi, avea 3 tl ye facebook, avea facebook paketleri, 3 tl facebook avea, avea aylık facebook paketi, avea face paketi nasıl yapılır, facebook paketi avea, 3 tl ye facebook avea
Ayda 1 Tl ye İki Kat Fazla Konuşma Nasıl Yapılır
Toyota Alana MultiVınn 3G Bedava
Türkcell Konuş Kazan Kampanyası Nedir Nasıl Kayıt Olunur
Avea Ulusoy Yüzde 50 İndirim Kampanyası
Turkcell MaxiPRO5 Cihaz Kampanyası
Avea 3 Ay Öde 1 Ay Bedava Kampanyası Nasıl Katılırım yazısına ait etiketler : , ,
Avea 3 Ay Öde 1 Ay Bedava Kampanyası Nasıl Katılırım yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Ayrıca Konu İle İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formu

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu

Evim Şahane Başvuru Formu