Avea 19 TL’lik Genç Paket

Aveadan her şey dahil yıkılan paket !
Aveadan Faturasız hatlara 19 TL ye yıkılan paket
Gerçek özgürlük şimdi Avea’ya !

TCKIMLIK NO nu yaz 1991‘e SMS gönder, kayıt ol!
Sadece 19 TL ye, Aveaiçi 1.000 dakika + HERYÖNE 1.000 SMS + 1 GB data senin olsun

Detaylarx:

 • Avea’nın faturasız tarifelerinde bulunan 25 yaş ve altındaki müşterilerimiz, bakiyelerinden 19 TL düşülmesi karşılığında Aveaiçi 1.000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet’ten oluşan Genç Paket’i satın alabileceklerdir.
 • Genç Paket’i almak isteyen abonelerin, 25 yaş ve altı olduklarını kanıtlayabilmeleri için, 11 haneli T.C. Kimlik Numara’larını yazıp, 1991 kısa koduna mesaj atmaları gerekmektedir. 12 yaşın altındakilere ait T.C Kimlik Numaraları ile paket kaydı yapılmamaktadır.
 • Hat sahibi ile kullanıcının TC Kimlik numarası aynı olmak zorunda değildir, kullanıcının T.C. Kimlik Numarası gerekli kriterler için uygun ise paket satın alınabilir. Bir T.C. Kimlik Numarası ile Genç Paket’e en fazla bir kez kayıt olunabilir.
 • Genç Paket 30 günün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli kredi yok ise 5 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapılırsa paket otomatik tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilenmesi iptal olan aboneler, tekrar T.C. Kimlik Numaraları’nı 1991’e göndererek Genç Paket’i tekrar satın alabilirler.
 • Hat sahibi ile kullanıcının TC Kimlik numarası aynı olmak zorunda değildir, kullanıcının T.C. Kimlik Numarası gerekli kriterler için uygun ise paket satın alınabilir. Bir T.C. Kimlik Numarası ile Genç Paket’e en fazla bir kez kayıt olunabilir.
 • Abonelerin otomatik yenilemeyi iptal etmeleri için IPTAL yazarak 1991‘e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen fırsatlar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Genç Paket kapsamında verilen tüm faydaların kullanım süresi 30 gündür, 30 gün içerinde kullanılmayan haklar silinecektir.
 • Genç Paket kapsamındaki tüm faydaların kalan kullanım miktarı, 1991 servis numarasına KALAN yazıp SMS göndererek ücretsiz sorgulanabilecektir.
 • Abonelerin Genç Paket’ten yararlanabilmeleri için, bakiyelerinde en az 20 TL bulunması gerekmektedir.
 • Paket kapsamında kazanılan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimi her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Mobil internet bonusunun aşımı durumunda ise, abonenin herhangi bir mobil internet bonusu/paketi yoksa, 30 günlük bonus periyodunda 0,05 TL/MB ile ücretlendirilir.
 • Paket kapsamında sunulan ücretsiz dakika ve SMS ler sadece yurt içi kullanımda geçerli olacaktır. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMSler 444’lü numaraları, Özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Genç Paket’teki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Genç Paket’in numara taşıma teklifinden yararlanacak AVEA’ya taşınan numara eğer daha önce Avea numarası ise, bu tekliften yararlanmak isteyen abonenin söz konusu numara ile tekliften faydalanabilmesi için, numarasını tekrar Avea’ya taşıdığı tarih itibariyle, Avea’dan numarasını taşımış olduğu tarihten sonra en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Bu paketler faturasız Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell, Uğurcell müşterileri tarafından da satın alınabilir.

Google Aramaları:

avea 19 tl\lik paket, avea sevgili paketi, avea 19 tllik paket, avea genç paket nasıl yapılıyor, avea 19 tl, genç paket avea nasıl yapılır, avea tc 1991, avea full paket, avea 19 tl lik paket, avea genç paket yenileme nasıl yapılır, genç paket nasıl yapılır, avea tc yaz 1991, avea genç paket yapma, tc 1991, avea 19 tl tarifesi nasıl yapılır
Turkcell Cep-T Paracard Nedir Nasıl Yapılır
Avea Yurt Dışında Konusmanın 5 DK 5TL Kampanyası
Avea Yeni Mobil Öğrenci Tarifesi Nasıl Yapılır
Avea Öğretmen Eğitimci Tarifesi Kampanyası
Avea Samsung C3530 Kampanyası Hangi Tarifeler Yararlanabilir
Avea 19 TL’lik Genç Paket yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Ayrıca Konu İle İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formu

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu

Evim Şahane Başvuru Formu