1 TL ye Telefon Kampanyası Vodafoneden bir ilk daha 1 TL Telefon al KAMPANYASI

Gsm operatörlerinden  vadofone yeni kapanyası göz doldurdu sadece 1 tl ye telefon vererek, insanların begenisini sagladı peki bu sistem nasıl oluyor kuralları nelerdir bu sistemde ne kadar tahattüt lazım, işte kampanya bilgileri

Vado-fone Cep Avantaj veya Cep Kamu tarifelerine abone olan herkes Ayda 1 Tl ye telefon V odafone 945 VEYA Vodafone 547 telefon sahibi olacaklar.www.aymoli.com Vodafone markalı, dokunmatik ekranlı cep telefonlardan dilediğinize ayda sadece 1 TL’ye sahip olmak için Cep Avantaj ya da Cep Kamu tarifelerinden birine 24 ay boyunca abone olmanız yeterli.

İhtiyacınıza en uygun tarifeyi seçin; hem tarifenizin avantajlarından faydalanın, hem de 1 TL’ye bu muhteşem telefonlardan birine sahip olun.

Üstelik kampanyaya katılanlara ilk ay 1 GB internet de Vodafone’dan hediye. kamu çalışanları hem kendi aralarında hem de diğer yönlerle konuşma özgürlüğü

Yepyeni faturalı Cep Kamu tarifelerinden size en uygun olanı seçin, meslektaşlarınız ve ailenizle ücretsiz konuşun. Üstelik sevdiklerinizle her yöne ayda 600′dk ya kadar konuşma hediye!

Cep Kamu Tarifesi Detayları

– “Cep Kamu 20 ” ile ayda sadece 20 TL’ye tüm Cep Kamu’lularla ayda 3000dk, ayrıca her yöne 120 dk,
– “Cep Kamu 1000 Midi ” ile ayda sadece 30 TL’ye tüm Cep Kamu’lularla ayda 500dk, ayrıca her yöne 500 dk,
– “Cep Kamu 1000 Maxi ” ile ayda sadece 40 TL’ye tüm Cep Kamu’lularla ayda her yöne 100

 • Vodafone Cihaz Kampanyası’ndan sadece bireysel faturalı ses tarifelerinden birini seçen mevcut veya yeni tüm bireysel faturalı aboneler yararlanabilirler.
 • Son 6 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriterleri sağlamayan aboneler, Vodafone 547 ve Vodafone 840 modelleri için 15 TL*12=180 TL değerindeki tutarı, Vodafone 945 ve Vodafone 845 modelleri için 25TL *12=300 TL değerindeki tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler. MNP ile son 30 gün içerisinde geçiş yapmış ve geçiş yaptığı operatöre ait en son faturasının tüm vergiler dahil 40 TL veya üzeri (Fatura ibrazı şarttır) olduğunu ibraz eden aboneler kampanyaya kredi kartsız dahil olabilirler.
 • Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlara cihaz bedeli, taahhüt süresi boyunca kampanya kapsamında seçilen tarife kullanımı dahildir.
 • Ses ve SMS kullanımları abonelerin bulunduğu tarife üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Uluslararası aramalar, yurtdışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerlidir.
 • Uluslararası SMS gönderimleri için yurtdışı SMS ücretleri geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında bir seferlik 1 GB internet kullanımı yapılır.
 • Hediye olarak verilen data kullanımı fatura döneminden bağımsız olup, 30 gün olup kullanılmayan haklar devredilmeyecektir.

 • Kampanya kapsamında verilen bu haklar hat aktif ve kampanyada olduğu sürece geçerlidir.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir. Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Vodafone cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
 • Bir müşteri numarasına bağlı en fazla 3 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
 • Kampanya kapsamında paketler arası geçişe izin verilmemektedir.
 • Taahhüt geçerlilik süresi bitiminden önce; Vodafone GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmediği için Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması ve/veya abonenin hattını iptal etmesi, dondurması, kısıtlaması, devretmesi, faturasız hatta çevirmesi, kampanya kapsamında kullandığı tarife paketini değiştirmek istemesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda durumunda cezai şart; kampanya kapsamında yer alan cihazların cari fiyatından kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedelerinin düşürülmesi ile hesaplanmaktadır. Kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedeli ile kast edilen: Kampanya kapsamında kalınılan ay sayısı X cihaz taksit bedelidir. Vodafone markalı cihazların son kullanıcı bedelleri aşağıda verilmiştir.
  – Vodafone 547: 204 TL
  – Vodafone 945: 329 TL
  – Vodafone 840: 232 TL
  – Vodafone 845: 275 TL
 • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Taahhütname
Vodafone 945 Cihaz Kampanyası
Tarife Adı Cep
Avantaj
Her yöne
Cep
Avantaj
Her yöne+
Vodafone Red Vodafone Red+
Aylık ücret 55 TL 75 TL 95 TL 145 TL
Her Yöne 750 dk 1000 dk 1500 dk 3000 dk
Şebeke içi Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Sabit hatlar Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Paket aşımında her yöne dk fiyatı 40 kr 40 kr 40 kr 40 kr
SMS 35 kr 35 kr 35 kr
Data 250 MB/30 gün 1 GB/30 gün 4 GB/30 gün
Aylık Cihaz Bedeli 1 TL
Taahhüt Süresi 24 Ay
 • Fiyatlara KDV(%18), ÖİV(%25) dahildir.
Vodafone 547 Cihaz Kampanyası
Tarife Adı Cep
Avantaj
Midi
Cep
Avantaj
Vodafone’lularla
Yeni Cep Kamu 1000 Maxi
Aylık ücret 35 TL 35 TL 29 TL
Her Yöne 500 Dk 1000 Dk
Şebeke içi Limitsiz
Sabit hatlar
Paket aşımında her yöne dk fiyatı 40 kr 30 kr 30 kr
SMS 35 kr 35 kr 35 kr
Aylık Cihaz Bedeli 1 TL
Taahhüt Süresi 24 Ay
 • Fiyatlara KDV(%18), ÖİV(%25) dahildir.

*Vodafone 840 ve Vodafone 845 cihazları, kampanya kapsamında yer almaya devam etmektedir. Vodafone 840 modeli, Cep Avantaj Midi, Cep Avantaj Vodafonelularla ve Yeni Cep Kamu 1000 Maxi tarifeleriyle; Vodafone 845 modeli, Cep Avantaj Heryöne, Cep Avantaj Heryöne + , Red, Red+ tarifeleri ile sunulmaktadır

Google Aramaları:

vodafone faturalı hatlara verilen telefonlar, 100 tl lik dokunmatik telefonlar, 20 tl lik telefonlar, vodafone 1 tl 75 dakika, vodafone 1 tl ye 75 dk, 1 tl ye 75 dk, vodafone 1 tl 75 dk, 1 tl ye 75 dakika, 20 tl ye telefon, vodafone faturalı hatta verilen telefon, 250 tl lik dokunmatik telefonlar, 180 tl lik dokunmatik telefonlar, vodafone fatura üzerine verilen telefonlar, 20 tl telefonlar, vodafone 1 tl 75 dakika iptal
Mavi Jeans GençTurkcell İndirimi
Avea Samsung C3530 Ayda 4 Tl ye Cep Telefonu Kampanyası
Avea İphone 4 8GB kampanyası
LG Optimus L3 Turkcell Kampanyası
Turkcell Ben Yaptım Paketleri Tarifeleri Nasıl Yapılır
1 TL ye Telefon Kampanyası Vodafoneden bir ilk daha 1 TL Telefon al KAMPANYASI yazısına ait etiketler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
1 TL ye Telefon Kampanyası Vodafoneden bir ilk daha 1 TL Telefon al KAMPANYASI yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

4 Comments »

 • sanane demiş ki:

  :mrgreen: 💡 👿 ❓ ❗ 😕 ➡ 😎 😥 👿 😀 💡 😆 :mrgreen: 😳 😛 :roll: 😛 :sad: 😯 :smile: 😈 😡 😐 😉

 • pınar demiş ki:

  eğer 1tl ye telefon varsa ben 10 tane alırım

 • esin akkaya demiş ki:

  :mrgreen: 1tl ye telefon olursa on değil bin tl alırım 😉 😐 😡 😈 :smile: 😯 :sad: :roll: 😛 😳 😮 :mrgreen: 😆 💡 😀 👿 😥 😎 ➡ 😕 ❓ ❗

 • betül demiş ki:

  eğer 1 tl lik varsa hemen koşarak gigip 20 tane alırım

Ayrıca Konu İle İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formu

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu

Evim Şahane Başvuru Formu