Türkcell 10 Bin SMS İptali Nasıl Olur İptal Et

Türkcell 10 sms yaptınız fakat edemiyor musunuz yazımızı okuyunuz Paket iptali

Bir kez paket alındıktan sonra iptal edilmediği sürece paket abonelikleri yeterli bakiyeniz olması durumunda her ay devam edecektir. ABONE IPTAL AYLIK yazıp 2222′ye göndererek paketinizi iptal edebilirsiniz. Yetersiz TL bakiyesi nedeniyle paket yenilemesi yapılamayan durumlarda, paket satın almak için yükleme sonrasında AYLIK yazıp 2222′ye göndermek gerekmektedir.

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve SMS’lerin zamanında ulaşmasını sağlamak adına kandil ve bayram gibi SMS trafiğinde yoğunluk yaşanan özel günlerde, kampanya koşullarında değişiklik yapılabilir.

Google Aramaları:

her yöne sms iptal, turkcell her yöne 1000 sms nasıl yapılır 2011, turkcell her yöne 10000 sms, her yöne 1000 sms iptal, 1000 sms iptal etme, her yöne sms iptali, turkcell her yöne iptal nasıl yapılır, 1000, her yöne sms 2222, her yöne sms paketi nasıl iptal edilir, 1000 sms iptal, türkcell 1000 sms iptal, her yöne iptal nasıl yapılır, her yöne sms iptal etme, turkcell her yöne sms paketi iptal etme
Nokia 803 Özellikleri
Nokia Asha 306 Fiyatı ve Teknik Özellikleri
Sony Xperia J Teknik Özellikleri
Samsung Galaxy Victory Teknik Özellikleri
Lenovo K5 Fiyatı ve Özellikleri
Türkcell 10 Bin SMS İptali Nasıl Olur İptal Et yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

One Comment »

  • bay serseri demiş ki:

    :mrgreen: :mrgreen: sonunda yapa bıldım yardım ıcın tskler

Ayrıca Konu İle İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formu

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu

Evim Şahane Başvuru Formu