İphone 4S Türkiye Fiyatı Ne Kadar Nerelerde Var

Apple, cep telefonu piyasasındaki son ürünü iPhone 4S’in Türkiye satışlarını resmi olarak başlatmadı. Buna karşılık tekno-market piyasasının iki iddialı oyuncusu Darty ve Teknosa sınırlı sayıda iPhone 4S’i (16 GB hafızalı) 3.299 TL’lik fiyatla satışa çıkardı.

Milliyet gazetesinin haberine göre, tekno-marketlerin rekor fiyata satış listesine ekledikleri bu modeller paralel ithalat yoluyla getirilen, Apple’ın aracı olmadığıiPhone 4S modelleri.

iPhone 4S Türkiye’de bu fiyatlarla raflara çıkarken, Apple önceki gün aldığı kararla iPhone 4S’i ABD pazarında kilitsiz olarak satmaya başladı.

ABD’DE 1.150 TL

Bu şu anlama geliyor. 16 GB’lık bir iPhone 4S, 649 dolarlık fiyatla bir diğer ifadeyle Amerika’da 1.150 TL’ye alınabiliyor. Oradan alınacak ürün, bir pasaporta işlenerek (Bilgi Teknolojiler ve İletişim Kurumu kayıt altına alıyor. Aksi takdirde cihaz çalışmıyor) Türkiye’de aktive ediliyor ve cep operatörlerinden alınacak olan mikro SIM kart ile birlite sorunsuz olarak kullanılabiliyor.

Google Aramaları:

media markt iphone 4s, iphone 4s media markt, apple 4s fiyat teknosa, media markt iphone 4s fiyati, iphone 4s fiyat media markt, iphone 4s fiyatı media markt, iphone fiyatları teknosa, iphone 4s media markt fiyatı, media markt iphone 4s fiyat, iphone 4s media markt fiyat, iphone 4s fiyatı teknosa, teknosa iphone 4s, iphone 4s teknosa, iphone 4s fiyatları media markt, iphone 4s fiyatları teknosa
Turkcell Vınn nasıl iptal Ederim Nasıl Edilir
Samsung T 404 Fiyatı ve Özellikleri
LG Escape Teknik Özellikleri
HTC Desire SV Fiyatı ve Özellikleri
Samsung Galaxy S4 Fiyatı Özellikleri Yorumları
İphone 4S Türkiye Fiyatı Ne Kadar Nerelerde Var yazısına ait etiketler :
İphone 4S Türkiye Fiyatı Ne Kadar Nerelerde Var yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Ayrıca Konu İle İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formu

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu

Evim Şahane Başvuru Formu