En iyi öpüşen burç hangisidir?

Burçlara göre öpüşme tarzları …Hassas ve ufak bir öpücük mü yoksa ateşli bir aşk öpücüğümü tercih edersiniz? Uzmanlar burçların öpüşme haritalarını çıkarmışlar.Erkeklerde en iyi öpüşebilen burç aslan erkeği,bayanlarda ise yaratıcılığı ve fantezileri ile ikizler burcu ön plana çıkıyor. Kova erkeği, çevresinden duyduklarından çabuk etkilenir herşeyi denemeye hazırdır. Kova kadını, bu konuda yaratıcı özelliğe sahiptir.İsterse sınırsız fanteziler bulabilir. Balık erkeği, öpüşmeye önem verir.Öpüşmek için karşısındaki kişiye güvenmesi gerekir.Güven varsa çok romantik bir şekilde öpebilir. Balık kadını, hayalindeki kişiyi bulunca tamamen dudaklarına bırakır.Yaşamak istediklerini gözleri ve kelimelerle vurgulamaya, belli etmeye çalışır. Oğlak erkeği, kadının mutluluğu için elinden geleni yapmaya çalışır.Onun için önemli olan bayanının mutluluğudur. Oğlak kadını, bazen sıkılmış gibi görünür ama bunların hepsi sadece kontrolünü kaybetmemek içindir.Erkeğini bulduğunu düşünürse tam bir seks fırtınası yaşayabilir. Yay erkeği, tam bir öpüşme uzmanıdır.Rahat hareketleriyle karşısındaki bayanı çok çabuk etkileyebilir. Yay kadını, öpüşme merakındadır.Hayatındaki beyaz atlı prensi bulduğunda erkeğini şımartmayı çok iyi bilir. Boğa erkeği için, öpüşmek fanteziden daha önemlidir.Eğer gerçekten seviyor ise bir boğaya dönüşebilir. Boğa kadını, boğa erkeğine göre daha yaratıcılıdırlar. Yengeç erkeği, sevgisini öperken belli eder. Yengeç kadını, öperken dert tasa herşeyi unuturusunuz.Bu burcun bayanlar çok şevketli öpüşmektedir.

Google Aramaları:

boğa burcu sevdiğini nasıl belli eder, öpüşme fantezileri, burçların öpüşme tarzı, aslan erkeği sevdiğini nasıl belli eder, en iyi öpüşen burç hangisi, en iyi öpüşen burç, öpüşme tarzları, balık burcu erkeği sevdiğini nasıl belli eder, boğa erkeği sevgisini nasıl belli eder, boğa burcu erkeği sevdiğini nasıl belli eder, boğa erkeği aşkını nasıl belli eder, yengeç erkeği aşkını nasıl belli eder, yengeç erkeği sevdiğini nasıl belli eder, yay burcu erkeği sevdiğini nasıl belli eder, burçlara göre öpüşme tarzı
Günlük Burç Yorumları 9 Mart Çarşamba 2011
14 Nisan 2011 Boğa Burcu Yorumları
2012 Yılı Terazi Burcu Yorumları
2012 Yılı Akrep Burcu Yorumları
2012 Yılı Balık Burcu Yorumları
En iyi öpüşen burç hangisidir? yazısına ait etiketler :
En iyi öpüşen burç hangisidir? yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Ayrıca Konu İle İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formu

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu

Evim Şahane Başvuru Formu