Ziraat Bankası Sms Bankacılığı

SMS Bankacılığı Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz yeni bankacılık kanalı ile, 7 gün 24 saat, şubeye gitmeden, nerede olursanız olun hesaplarınıza ulaşabilir, bakiyelerinizi görüntüleyebilir, hesap hareketlerinizi sorgulayabilirsiniz. Şubede sıra beklemeden tek bir SMS ile kredi ve/veya kredi kartı başvurusunda bulunabilir, yatırımlarınız için döviz kuru ve fon fiyatlarını anında öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, talep ettiğiniz işlemi yazarak 4747’ye SMS göndermek. Bilgi taleplerinizde anında, kredi başvurusunda ise gerekli araştırmalar yapılarak en kısa sürede cep telefonunuza SMS gönderilecektir. SMS Bankacılığı ile yapabileceğiniz işlemler:

Bakiye Sorma
Hesap Hareketi Görüntüleme (Son Beş Hareket)
Kredi Başvurusu
Fon Fiyatı Sorgulama
Döviz Kuru Sorgulama
Kredi Kartı Güncel Limit Sorgulama
Kredi Kartı Ekstre Sorgulama
Kredi Kartı Başvurusu
Ekkart Talebi
Yeni Kart Talebi
Limit Artış Talebi

Bakiye Sorgulama

Bakiye sorgulama servisi sayesinde günün her saati 4747’ye SMS göndererek Bankamızda bulunan hesaplarınızın anlık bakiye bilgilerini öğrenebilirsiniz. Hesap sorgulama işlemini 3 farklı şekilde gerçekleştirebilirsiniz:

1-) Bankamızda tanımlı cep telefonunuzdan BAKIYE yazıp 4747’ye SMS gönderdiğinizde ilk 10 hesabınıza ait bakiye bilgileri cep telefonunuza gelecektir.

Örn: BAKIYE

2-) BAKIYE (Ek No) yazıp 4747’ye SMS gönderdiğinizde ise yalnızca mesajda belirtilen hesabın bakiyesi cep telefonunuza gönderilecektir.

Örn: BAKIYE 5001

3-) Bankamızda kayıtlı cep telefonunuza bağlı farklı müşteri numaralarınız var ise; BAKIYE boşluk MUSTERI NO yazıp 4747’ye SMS gönderdiğinizde ilgili müşteri no altında bulunan tüm hesapların bakiyeleri cep telefonunuza gönderilecektir.

Örn: BAKIYE 5015151

4747 Hesap Hareketleri İzleme
Hesap Hareketleri İzleme Servisi ile istediğiniz hesabın 612 karaktere sığacak şekilde son 5 hareketini görüntüleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey sistemde kayıtlı cep telefonunuzdan HAREKET (Ek No) yazıp 4747’ye SMS göndermek. Gönderdiğiniz mesajda belirtilen ek numarasına ait hesabın hareketleri anında cep telefonunuza gönderilecektir.
Örn: HAREKET 5001

4747 Kredi Başvurusu
Nakit ihtiyaçlarınız için artık tek bir mesajla, sıra beklemeden, vakit harcamadan kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
Sistemimizde kayıtlı cep telefonunuzdan KREDI yazıp birer boşluk bırakarak TC Kimlik No, kredi tutarı, vade ve aylık net maaşınızı yazarak 4747’ye SMS göndererek kredi başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz. En kısa sürede kredi talebinizin cevabı cep telefonunuza gönderilecektir.

Örn: KREDI 11111111111 10000 12 3000

4747 FON Sorgulama
Yatırımlarınızı en iyi şekilde değerlendirmek için güncel fon fiyatlarımıza ihtiyaç duyduğunuzda tek bir SMS ile fon fiyatlarını öğrenebilir, doğru yatırımı anında yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey 4747’ye SMS göndermek.

Örn: FON

4747 Döviz Sorgulama
Güncel döviz kurlarını cep telefonunuzdan takip etmek artık çok kolay. Tek bir mesajla anlık döviz kurlarını öğrenebilir doğru yatırımı zamanında yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Bankamızda kayıtlı cep telefonunuzdan KUR yazıp 4747’ye SMS göndermek.

Örn: KUR

4747 Kredi Kartı Güncel Limit Sorgulama
Güncel kredi kartı limit bilginizi öğrenmek için KKLIMIT yazıp bir boşluk bırakarak limitini öğrenmek istediğiniz kredi kartınızın son 6 hanesini yazarak 4747’ye SMS gönderebilirsiniz.

Örn: KKLIMIT 123456

4747 Kredi Kartı Son Ekstre Detayları Sorgulama
Kredi kartınıza ait son ekstre bilgisini 4747’ye kısa mesaj atarak kolayca öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey KKEKSTRE yazıp bir boşluk bırakıp ekstresini öğrenmek istediğiniz kredi kartınızın son 6 hanesini yazarak 4747’ye göndermek

Örn: KKEKSTRE 123456

4747 Kredi Kartı Başvurusu
Kredi kartı ürünlerimizden birine sahip olabilmek için, KART yazıp birer boşluk bırakarak T.C Kimlik No, talep edilen kart limiti ve aylık gelirinizi yazıp, 4747’ye göndererek, kredi kartı ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Örn: KART 11111111111 2000 3000

4747 Ekkart Talebi
Bankamız kredi kartlarının sunduğu imkanlardan sevdiklerinizin de faydalanmasını istiyorsanız, EKKART yazıp bir boşluk bırakarak T.C Kimlik No. yazıp, 4747’ye göndererek, ekkart başvurusunda bulunabilirsiniz.

Örn: EKKART 11111111111

4747 Yeni Kart Talebi
Bankamızın farklı nitelikli kredi kartlarına (maximum, temassız, KGS’li) sahip olmak artık çok kolay. YENIKART yazıp bir boşluk bırakarak T.C Kimlik No. yazıp, 4747’ye göndererek, farklı nitelikli kart ön başvurusu yapabilirsiniz.

Örn: YENIKART 11111111111

4747 Limit Artış Talebi
Kredi kartı limitinizi arttırmak istiyorsanız, LIMIT yazıp birer boşluk bırakarak T.C Kimlik No. ve talep edeceğiniz limiti yazıp, 4747’ye mesaj göndererek limit artışı ön başvurusunda bulunabilirsiniz.

Örn: LIMIT 11111111111 2000

Ücretlendirme: 4747 SMS Bankacılığı işlemlerinizde Bankamız tarafından herhangi bir ücret alınmamaktadır. Tarafınızca gönderilen SMS’ler, operatörünüzün SMS tarifesi üzerinden 1 SMS karşılığı ücretlendirilmektedir.

Google Aramaları:

ziraat bankası bakiye sorma, ziraat bankası telefonla bakiye öğrenme, ziraat bankası sms kredi başvurusu, zıraat bankası sms ile bakiye öğrenme, ZİRAAT SMS, ziraat sms bankacılığı, Ziraat cepten kredi, ziraat bankası telefondan bakiye öğrenme, Ziraat sms kredi, ziraat bankası cepten kredi başvurusu, sms ile kredi kartı başvurusu, ziraat kredi kartı limit artırımı sms, ziraat bankası hesap numarası ile bakiye öğrenme, ziraat bankası bakiye görüntüleme, mesajla kredi başvurusu
Ziraat Bankası Kredili Mevduat Hesabı Büyük İndirim Kampanyası
Kartlı Geçiş Sistemi (KGS) Nedir Avantajları Nelerdir Nasıl Kullanılır
OGS hesap bakiyesi ve geçiş bilgilerini öğrenme Ogs Bilgileri Nasıl Ögrenirim bi...
Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans Kampanyası
2013-2014 Taşıt Kredisi Faiz Oranları
Ziraat Bankası Sms Bankacılığı yazısına ait etiketler : ,
Ziraat Bankası Sms Bankacılığı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

5 Comments »

 • büşra üstüntağ demiş ki:

  hesabıma param yattımı die ögrenmek istiyorum

 • nagihan taban demiş ki:

  Ziraat bankasına ait bankamatik kartına yatırılan 250 YTL maaşın 140 YTL si hesap bakiyesinde görülüyor bu paranın nereye kesildiği hakkında hiç bir bilgimiz yok hesap bakiyesi ne demek bilgilendirirseniz sevinirim..

 • veysel dinçkan demiş ki:

  bkiye

 • veysel dinçkan demiş ki:

  deli

 • ronahi abdukaya demiş ki:

  kredi başvurusu için bilgi alacaktım mümkümse birde hesabıma para yatmışmı örenebilirmiyim maaş kartım gelecekti son durmunu alabilirmiyim

Ayrıca Konu İle İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formu

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu

Evim Şahane Başvuru Formu