Ziraat Bankası Otomatik Ödeme Talimatları Nasıl Verilir

Şubelerimizde vadesiz hesap açtırarak SGK primleri ile  elektrik, , , Telekom-iletişim vb. faturalarınız ve her türlü düzenli ödemelerinizi ödeyebileceğiniz gibi, yeterli bakiyeniz olmasa dahi vadesiz TL hesabınızı Kredili Mevduat Hesabına dönüştürerek, faturalarınızı ve primlerinizi zamanında ve güvenilir biçimde ödenmesini sağlayabilirsiniz.

Bunun için size en yakın Ziraat Bankası Şubesine uğrayarak anlaşmalı olduğumuz kurumlar hakkında bilgi alabilir, fatura/prim ödemelerinize ve her türlü düzenli ödemelerinize( kira, , vb.) ilişkin talimat verebilirsiniz.

Artık SGK PRİMLERİNİZİ ve FATURALARINIZI  kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı vererek veya İnternet Bankacılığı aracılığıyla ödeyebilirsiniz.
SGK primlerinizi ve fatura borçlarınızı artık Bankamızdan almış olduğunuz kredi kartından da ödeyebileceksiniz.
– Size en yakın Şubemize başvurarak veya İnternet Bankacılığını kullanarak SGK primlerinizin ve faturalarınızın kredi kartınızdan ödenmesi için talimat verebilirsiniz.
– Bankamıza otomatik ödeme talimatı vererek; borcunuzu son ödeme tarihinde değil, kredi kartınızın son ödeme tarihinde ödeme avantajını kazanabilirsiniz.
– Fatura/Prim ödemelerinizi kredi kartı ekstrenizden takip edebilme kolaylığını kazanabilirsiniz.
– Hesaba verilen otomatik ödeme talimatından farklı olarak bu uygulama ile faturanız/primleriniz için son ödeme tarihinde hesap bakiyenizin yeterli olup olmadığını düşünmenize gerek kalmaz.
– Faturalarınız/Primleriniz, kredi kartınızın limiti dahilinde düzenli olarak ödenir.
– Fatura veya prim tutarınız fatura/prim ödemenizin son ödeme tarihinde kredi kartı ekstrenize yansıtılacaktır.
– Faturalarınızın/Primlerinizin kredi kartınızdan ödenmesi işlemi için ücret alınıp alınmayacağı kurumlar ile yapılan anlaşmalara bağlı olarak farklılık gösterecek olup, işlem ücretine ilişkin ayrıntıları Şubelerimizden veya İnternet sitemizden öğrenebilirsiniz.

Talimat verebileceğiniz kurumlar için tıklayınız.

Google Aramaları:

banka talimat örneği, ziraat bankası otomatik ödeme talimatı, otomatik ödeme talimatı örneği, talimat nasıl yazılır, BANKA TALİMATI NASIL YAZILIR, bankaya talimat nasıl yazılır, ziraat bankası otomatik fatura ödeme, banka talimat örnekleri, ziraat bankası otomatik ödeme talimatı verme, ödeme talimatı örneği, otomatik ödeme talimatı ziraat, otomatik ödeme talimatı nasıl verilir, banka talimat yazısı örneği, banka ödeme talimatı örneği, banka talimat yazısı
Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı Kampanyası
Ziraat Bankası SSK Maaş Ödemeleri Ne Zaman Ödeniyor
Otomatik Geçiş Sistemi(OGS) Nedir Avantajları Nelerdir Nerelerden yükletilir
Vakıfbanktan EtsTurdan Yüzde 40 Varan indirimler ve 12 taksit
Şekerbank Faizsiz İhtiyaç Kredisi
Ziraat Bankası Otomatik Ödeme Talimatları Nasıl Verilir yazısına ait etiketler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Ziraat Bankası Otomatik Ödeme Talimatları Nasıl Verilir yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

One Comment »

  • mükerrem aras demiş ki:

    asdf

Ayrıca Konu İle İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formu

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu

Evim Şahane Başvuru Formu