Ziraat Bankası Başak Hesap Nedir Nasıl Kullanılır

Siz düşünmeyin, paranızı Başak Hesap değerlendirsin !

Başak Hesap, fon alım satım işlemlerini otomatik olarak gerçekleştiren TL vadesiz mevduat hesabı ürünüdür.

Başak Hesap’a para girişi olduğunda, 250.-TL sabit tutarın üzerinde kalan bakiye ile otomatik olarak T.C. Ziraat Bankası A.Ş. B Tipi Likit Fon alınır. Benzer şekilde, tüm nakit çıkışları (EFT, havale, devlet tahvili/hazine bonosu alımı, fon alımı, döviz alımı v.b.) ve ödemeler (Fatura, düzenli ödeme, v.b.) de otomatik olarak fon bozulması suretiyle gerçekleştirilir.

Başak Hesap özelliği; tüm Şubelerimiz, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı aracılığı ile tanımlanabilmektedir. Bu kanallardan tanımlama yapabilmek için, Bankamız nezdinde vadesiz mevduat hesabı ile söz konusu vadesiz hesaba bağlı yatırım hesabınızın bulunması ve hesapların tanımlama işleminin yapılacağı kanala tanımlanmış olması gerekmektedir.

Şubeden yapılan tanımlamalar, Bankamız nezdinde KMH (En az 150 TL limitli), Kredi Kartı, en az bir adet Otomatik/Düzenli Ödeme Talimatı (bireysel kredi taksit tahsilatı için alınacak düzenli ödeme talimatı haricinde) ürünlerinin tümüne sahip olan / tümü için başvuruda bulunan müşteriler için yapılabilecektir. İnternet bankacılığı ve telefon bankacılığı aracılığı ile yapılacak tanımlamalar için bahsi geçen koşullar aranmamaktadır.

Google Aramaları:

basak hesap nedir, başak kart nedir, ziraat bankası başak kart nerelerde kullanılır, ziraat basak hesap, başak kart nasıl alınır, ziraat bankası başak kart, başak kart nerelerde geçerli, başak hesap, ziraat başak hesap nedir, ziraat bankası kullanılabilir bakiye, kmh tahsilat nedir, kmh tahsilat, başak kart ziraat bankası, zıraat basak kart, başak kart ödemesi
Ziraat Bankası Emekli Sandığı Maaş Ödemeleri Ne Zaman Yapılıyor
Ziraat Bankası Bankacılıkta alınacak Komisyon paraları
Şeker Bank Finans 30 Yıl Vadeli Konut Kredisi
HSBC Advance Kredi Kartı ile harcama sözüne uçak bileti kampanyası
Garanti Bankası 2011 Kurban Bayramı Kredisi
Ziraat Bankası Başak Hesap Nedir Nasıl Kullanılır yazısına ait etiketler : ,
Ziraat Bankası Başak Hesap Nedir Nasıl Kullanılır yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Ayrıca Konu İle İlgili Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formu

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu

Evim Şahane Başvuru Formu